Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Teatr w Konstancinie zaprasza


Teatr w Konstancinie
zaprasza


Teatr Hugonówka Konstancińskiego Domu Kultury zaprasza na spektakle. W najbliższą niedzielę na konstancińskiej scenie rozegrają się "Małe zbrodnie małżeńskie". W pierwszy weekend grudnia Hugonówką wstrząśnie "Wybuch", a młodzi widzowie zmierzą się z "Kryształową Królową Śniegu".


Teatr Hugonówka to zarówno autorskie spektakle Konstancińskiego Domu Kultury ze znanymi aktorami w obsadzie, przedstawienia grup teatralnych Konstancińskiego Domu Kultury, a także gościnne występy popularnych sztuk teatrów z całej Polski. Na konstancińskiej scenie możemy oglądać zarówno gwiazdy, jak i mniej znanych, młodych oraz utalentowanych aktorów. Sztuki początkujących, a także doświadczonych dramatopisarzy i reżyserów. W różnorodnym repertuarze znajdziemy dramaty, komedie, musicale oraz bajki dla dzieci. W listopadzie i w grudniu Konstanciński Dom Kultury przy ul. Mostowej 15 zaprasza na trzy spektakle.

Zbrodnie małżeńskie w Hugonówce

"Kiedy widzicie kobietę i mężczyznę w urzędzie stanu cywilnego, zastanówcie się, które z nich stanie się mordercą" - ostrzega Eric-Emmanuel Schmitt, autor znanej sztuki "Małe zbrodnie małżeńskie". Akcja obejmuje jeden dzień z życia Lisy i Gellesa, małżeństwa z piętnastoletnim stażem. On - dotknięty amnezją po wypadku, nic nie pamięta. Ona stara się odtworzyć jego życie. Gelles jednak nie przyznaje się, że amnezja się cofnęła i, tak jak żona, stara się ugrać swoje na udawanej utracie pamięci. Oboje więc kłamią i grają, by po latach odrodzić własne małżeństwo.

Emocjonująca historia o miłości i jej granicach, ze zbrodnią w tle. Gościnny spektakl Teatru Mazowieckiego. Inteligentne i zabawne przedstawienie zostanie wystawione w niedzielę, 19 listopada o godz. 16 oraz o godz. 18 (dwa spektakle). Sztuka Erica Emmanuela Schmitta z elementami komedii, kryminału, powieści miłosnej, pełna zaskakujących zwrotów akcji oraz błyskotliwych dialogów. W rolach głównych zobaczymy znanych aktorów Emilię Komarnicką oraz Redbada Klijnstrę. Bilety w cenie 40 zł do nabycia w kasie oraz na stronie internetowej Konstancińskiego Domu Kultury.

Reklamy Google:


Spektakl "Wybuch"

W sobotę, 2 grudnia o godz. 19 odbędzie się spektakl "Wybuch". Przedstawienie grupy teatralnej Konstancińskiego Domu Kultury AD REM w reżyserii Ewy Cielesz. Przejmujące studium charakterów i reakcji ludzi w obliczu tragedii, jaką jest eksplozja na peronie dworca kolejowego. Uwięzieni podróżni nie mają możliwości wydostania się z zasypanego podziemia. Nadzieja na pomoc z zewnątrz, próba zorganizowania się w ekstremalnych warunkach, wreszcie zaskakująca wiadomość dają obraz zachowań ludzkich w niecodziennej sytuacji.

Interesujące postaci, świetna gra aktorów, wciągająca i zaskakująca fabuła to wybuchowa mieszanka, która gwarantuje teatralne emocje na najwyższym poziomie. Obsada: Anna Janczak, Marcin Janczak, Katarzyna Sosnowska, Paweł Pocztarski, Szymon Śliwiński, Wioleta Kogut, Robert Kogut, Michał Kędryna, Katarzyna Łokieć, Rafał Łukaszewicz, Anna Cielesz. Bilety w cenie 10 zł do kupienia w kasie lub na stronie internetowej Konstancińskiego Domu Kultury.

Bajkowa Niedziela w Hugonówce

W niedzielę, 3 grudnia o godz. 16 w ramach cyklu Bajkowa Niedziela w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Mostowej 15 odbędzie się spektakl "Kryształowa Królowa Śniegu". Mali widzowie obejrzą muzyczne przedstawienie na podstawie klasycznej baśni Hansa Christiana Andersena. Opowieść o chłopcu Kaju, którego serce zostało zamienione w sopel lodu oraz o jego dzielnej siostrze Gerdzie. Dziewczynka, chcąc uratować brata, będzie musiała zmierzyć się z Królową Śniegu, Garbusem oraz Dżemdżamdżułą. Czy Gerda poradzi sobie z podstępnymi zadaniami? Przekonamy się podczas przedstawienia.

Spektakl wzbogacony efektami multimedialnymi, rozbudowaną, przestrzenną scenografią oraz pięknymi kostiumami. Zaskakujące dialogi wprowadzą widza w świat baśni, a autorskie piosenki porwą publiczność do wspólnego śpiewania. Sporo interaktywnych momentów spowoduje, że mali widzowie staną się częścią tej wciągającej opowieści. Bilety w cenie 20 zł - dzieci, 25 zł - dorośli do kupienia w kasie lub na stronie internetowej Konstancińskiego Domu Kultury.

Bilety na wszystkie spektakle na stronie:
www.konstancinskidomkultury.pl/index.php/bilety

Źródło: Konstanciński Dom Kultury

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościTeatr w Konstancinie zaprasza:

Zobacz artykuły powiązane:

Kinowy listopad
w Konstancinie


Listopadowe wieczory warto spędzić w kinie Konstancińskiego Dom Kultury. W Hugonówce przy ul. Mostowej będzie można obejrzeć głośne tytuły z amerykańskimi gwiazdorami w rolach głównych - Joaquinem Phoenixem oraz Bradleyem Cooperem. Na dużym ekranie zostanie wyświetlony również "Lewiatan" rosyjskiego reżysera Andrieja Zwiagincewa. Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny.

czwartek 16 listopada 2017 - 19:11:07 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja