Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Kinowy listopad w Konstancinie


Kinowy listopad
w Konstancinie


Listopadowe wieczory warto spędzić w kinie Konstancińskiego Dom Kultury. W Hugonówce przy ul. Mostowej będzie można obejrzeć głośne tytuły z amerykańskimi gwiazdorami w rolach głównych - Joaquinem Phoenixem oraz Bradleyem Cooperem. Na dużym ekranie zostanie wyświetlony również "Lewiatan" rosyjskiego reżysera Andrieja Zwiagincewa. Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny.


Konstanciński Klub Filmowy

Gwiazdą najbliższego spotkania Konstancińskiego Klubu Filmowego będzie amerykański aktor Joaquin Phoenix. W pierwszy wtorek miesiąca, 7 listopada o godz. 19 zostanie wyświetlony jeden z filmów z jego udziałem. Tematem filmu oraz dyskusji będzie poszukiwanie emocji w wirtualnym świecie. Klub zaprasza do Hugonówki wszystkich kinomanów z Konstancina i okolic, stałych bywalców oraz nową publiczność. Wstęp wolny.

Zachęcamy nie tylko do udziału w projekcjach, ale także do zabrania głosu w dyskusjach na temat wyświetlanych filmów oraz ich kontekstu w kulturze. Informacje dotyczące tytułów filmów prezentowanych podczas spotkań klubu można uzyskać pod adresem mailowym: abachurska©konstancinskidomkultury.pl oraz pod numerem telefonu 22 484 20 25.

Reklamy Google:


Lewiatan w Hugonówce

W piątek, 10 listopada o godz. 19 na dużym ekranie zostanie wyświetlony rosyjski film "Lewiatan". To czwarty, uznany za najlepszy i najbardziej odważny film fabularny w karierze rosyjskiego reżysera Andrieja Zwiagincewa, znanego w Polsce z filmów "Elena", "Powrót", "Wygnanie". To współczesny filmowy dramat z elementami czarnej komedii. Niezwykle wciągający, metaforyczny obraz współczesnej Rosji. Film pełen głębokiej ironii, nawiązujący do biblijnej "Księgi Hioba", został nagrodzony na festiwalu w Cannes w 2014 roku. Zdobył nagrodę za najlepszy scenariusz. Na uwagę zasługuje również przepiękna muzyka Philipa Glassa z opery "Echnaton", która w doskonały sposób oddaje atmosferę filmu. Wstęp wolny.

Pozytywny wieczór z Bradleyem Cooperem

Natomiast w piątek, 24 listopada, o godz. 19 w Hugonówce odbędzie się wieczór filmowy z amerykańskim aktorem Bradleyem Cooperem. Będzie można obejrzeć jeden z najlepszych filmów z jego udziałem, wielokrotnie nagradzany, pozytywny, inteligentny i niezwykle zabawny - idealny na listopadowy wieczór. Bradley Cooper już od kilku lat cieszy się statusem gwiazdy i należy do aktorskiej pierwszej ligi Hollywood. Debiutował w jednym z odcinków kultowego serialu "Seks w wielkim mieście". Potem zaczął regularnie występować na dużym ekranie, głównie w komediach romantycznych, ale dopiero rola w przebojowym "Kac Vegas" przyniosła mu światową sławę. Dziś ma w swoim dorobku wiele doskonałych ról, aż cztery nominacje do Oscara i dwa do Złotych Globów. Wstęp wolny.

Ze względu na licencje, dzięki którym filmy są wyświetlane, KDK nie może promować wszystkich tytułów. Szczegółowe informacje o planowanych seansach można uzyskać bezpośrednio w Hugonówce, telefonicznie 22 484 20 25 lub mailowo: abachurska©konstancinskidomkultury.pl

Źródło: Konstanciński Dom Kultury

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości


poniedziałek 06 listopada 2017 - 09:49:04 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja