Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

rozkłady jazdy

ROZKŁADY JAZDY
Sprawdź rozkłady jazdy komunikacji miejskiej do/z Konstancina. Przejrzyj linie autobusowe, które kursują po naszym mieście. Zobacz jakie autobusy kursują do Warszawy.

Wyszukiwarka połączeń:

jakdojade.jpg
Wyszukiwarka jakdojade.pl


Zaplanuj podróż komunikacją miejską z Konstancina do Warszawy i z powrotem. Wystarczy wybrać ulicę z której chcesz rozpocząć podróż oraz miejsce docelowe, a kilka chwil później otrzymasz propozycje połączeń autobusowych wraz z dokładnym rozkładem i mapą na której zlokalizowane są przystanki.

Wybrane punkty docelowe w Warszawie:
· Metro Wilanowska
· Plac Defilad
· Plac Zamkowy
· Lotnisko Okęcie
· Park Łazienkowski
· Ogród Zoologiczny

sprawdź więcej połączeń z Konstancina na jakdojade.pl


Komunikacja miejska w Konstancinie:

W Konstancinie kursują autobusy linii nr 700, 710, 724, linia nocna N50 oraz autobusy PKS Piaseczno. Linie 139, 710, 724, N50 oraz PKS mają pętlę przy stacji Metro Wilanowska w Warszawie. Zatrzymują się tam także autobusy linii 700, która ma swoją pętlę przy Dworcu Centralnym w Warszawie.

Ul. Piłsudskiego, Konstancin-Jeziorna

Rozkłady jazdy autobusów:

Linia 710
To jedna z najważniejszych linii autobusowych w Konstancinie. Pętla znajduje się w Piasecznie przy dawnych zakładach Polkolor. W Konstancinie trasa autobusu przebiega m.in. przez ulice Długą, Prusa, Piłsudskiego, Wojska Polskiego, Mirkowską, Bielawską, Warszawską. Autobus kończy swój bieg w Warszawie przy stacji Metro Wilanowska.
sprawdź rozkład jazdy linii 710 na ztm.waw.pl


Linia 700
Pętla linii 700 znajduje się w Konstancinie przy skrzyżowaniu ul. Długiej i Pańskiej. Trasa autobusu przebiega m.in. przez ulice Długą, Prusa, Piłsudskiego, Warszawską. Autobus kończy swój bieg w Warszawie przy Dworcu Centralnym.
sprawdź rozkład jazdy linii 700 na ztm.waw.pl


Linia 724
Pętla znajduje się w Piasecznie przy dawnych zakładach Polkolor. W Konstancinie trasa autobusu przebiega m.in. przez ulice Pułaskiego, Piaseczyńską, Warszawską. Autobus kończy swój bieg w Warszawie przy stacji Metro Wilanowska.
sprawdź rozkład jazdy linii 724 na ztm.waw.pl


Linia 139
Pętla znajduje się przy Ogrodzie Botanicznym. W Konstancinie trasa autobusu przebiega m.in. przez ulice Borową i Warszawską. Autobus kończy swój bieg w Warszawie przy stacji Metro Wilanowska.
sprawdź rozkład jazdy linii 139 na ztm.waw.pl


Linia nocna N50
W Konstancinie trasa autobusu przebiega m.in. przez ulice Prusa, Pułaskiego, Piaseczyńską, Warszawską. Autobus kończy swój bieg w Warszawie przy stacji Metro Wilanowska.
sprawdź rozkład jazdy linii N50 na ztm.waw.pl


PKS Piaseczno
sprawdź rozkład jazdy autobusów PKS Piaseczno na pks.warszawa.pl


Ul. Warszawska, Konstancin-Jeziorna


szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


zubrowka.jpg

logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja