Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Konsultacje społeczne w sprawie komunikacji

Konsultacje społeczne
w sprawie komunikacji


Burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna ogłosił konsultacje społeczne w sprawie komunikacji publicznej świadczonej autobusami linii L14, L15, L16, L21 i L28. Konsultacje prowadzone będą od 25 września do 6 października.
piątek 22 września 2017 - 16:45:12 | Komentarze: 0
Gala Kobiet Sukcesu Mazowsza

Gala Kobiet Sukcesu Mazowsza

W sobotę, 23 września o godz. 17:00 w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Mostowej 15 odbędzie się VII Gala Kobiet Sukcesu Mazowsza, podczas której zostanie uroczyście uhonorowana Złota Dziesiątka pań wyróżnionych podczas Wyborów Kobiety Sukcesu Mazowsza. Gali w Hugonówce będzie towarzyszył koncert oraz niezwykle interesujące spotkania o różnej tematyce.
czwartek 21 września 2017 - 04:01:55 | Komentarze: 0
LOTTO Poland Bike Marathon w Konstancinie - zdjęcia

LOTTO Poland Bike Marathon w Konstancinie
- relacja i zdjęcia


Konstancin-Jeziorna znów należał do amatorów MTB. LOTTO Poland Bike Marathon, cykl wyścigów organizowany przez Grzegorza Wajsa, czwarty raz w historii zawitał do jedynego uzdrowiska na Mazowszu. Kolarskie Miasteczko Poland Bike znajdowało się w przepięknym Parku Zdrojowym, a wyścigi przebiegały ścieżkami i duktami leśnymi Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. W przedostatnim, szesnastym już etapie tegorocznego LOTTO Poland Bike Marathon wystartowało blisko 800 miłośników jazdy na rowerach górskich.
wtorek 19 września 2017 - 12:11:12 | Komentarze: 0
KDK poleca: Rodzinne gry gminne

KDK poleca: Rodzinne
gry gminne


Z okazji 120-lecia Konstancina mieszkańcy mogą wziąć udział w wyjątkowych, rodzinnych grach gminnych. Konstanciński Dom Kultury przygotował dla uczestników zabawy kilka różnorodnych zadań związanych z gminą i jej historią. Najlepsi zdobędą atrakcyjne nagrody.
poniedziałek 18 września 2017 - 18:44:24 | Komentarze: 0
Remont Mirkowskiej - zmiany w komunikacji

Remont Mirkowskiej
- zmiany w komunikacji


Rusza remont ulicy Mirkowskiej w Konstancinie-Jeziornie. Inwestycja spowoduje utrudnienia w komunikacji, w tym także autobusowej. Od poniedziałku, 18 września nastąpią zmiany w kursowaniu linii 710, N50 i linii lokalnych L15, L21, L28.
niedziela 17 września 2017 - 09:33:57 | Komentarze: 0
Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Zapraszamy na weekend do Konstancina-Jeziorny. W sobotę w Parku Zdrojowym odbędzie się piknik pod hasłem "STOP udarom mózgu", a w niedzielę - Anielski festyn z wieloma atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Nie zabraknie także atrakcji sportowych, oprócz sobotniego Biegu im. Tomasza Hopfera, w niedzielę zapraszamy do Parku Zdrojowego na zawody rowerowe Lotto Poland Bike Marathon.
sobota 16 września 2017 - 07:31:27 | Komentarze: 0
LOTTO Poland Bike Marathon w Konstancinie

LOTTO Poland Bike Marathon w Konstancinie

W niedzielę, 17 września LOTTO Poland Bike Marathon po raz czwarty zawita do Konstancina-Jeziorny. Kolorowe miasteczko kolarskie, biuro zawodów oraz start i meta szesnastego etapu tegorocznego cyklu wyścigów amatorów na rowerach górskich znajdą się, tak jak przed rokiem, na terenie Parku Zdrojowego. W zeszłym roku w wyścigu wzięło udział ok. 1000 zawodników.
czwartek 14 września 2017 - 16:35:48 | Komentarze: 0
Od stycznia szybciej i taniej do Kabat?

Od stycznia szybciej
i taniej do Kabat?


Trwają przygotowania do zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w Konstancinie-Jeziornie. Od 1 stycznia autobusy mają ruszyć nową trasą, łączącą Powsin z Kabatami. Dzięki temu droga z naszego miasta do stacji metra w Warszawie ma trwać tylko kilkanaście minut. Władze miasta starają się również o przedłużenie pierwszej strefy biletowej - z Klarysewa do Grapy.
środa 13 września 2017 - 09:59:09 | Komentarze: 0
Policyjny pościg: kierowca wyrzucił narkotyki

Policyjny pościg: kierowca wyrzucił narkotyki

Po pościgu policjanci z Konstancina-Jeziorny zatrzymali 37-letniego kierowcę opla, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna podczas ucieczki próbował pozbyć się narkotyków. Funkcjonariusze nie wykluczają, że pojazdem kierował będąc pod wpływem środków odurzających.
wtorek 12 września 2017 - 11:59:17 | Komentarze: 0
IV Bieg im. Tomasza Hopfera w Konstancinie

IV Bieg im. Tomasza Hopfera w Konstancinie

Zapraszamy do Konstancina-Jeziorny na IV Bieg im. Tomasza Hopfera, który odbędzie się 16 września. Tu już czwarta edycja imprezy upamiętniającej dziennikarza i popularnego komentatora sportowego. Tradycyjnie bieg odbędzie się tydzień przed 39. PZU Maratonem Warszawskim, którego Tomasz Hopfer był jednym z głównych pomysłodawców.
poniedziałek 11 września 2017 - 13:56:15 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługilogo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja