Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Sanitarny odstrzał dzików w powiecie

Sanitarny odstrzał
dzików w powiecie


Na terenie powiatu piaseczyńskiego przeprowadzony zostanie sanitarny odstrzał dzików. Zgodnie z rozporządzeniem powiatowego lekarza weterynarii w Piasecznie odstrzał zwierząt nastąpi do 31 marca. Liczba dzików przeznaczonych do odstrzału wynosi 176.
poniedziałek 19 lutego 2018 - 15:12:23 | Komentarze: 0
Imieniny Konstancji w Hugonówce

Imieniny Konstancji
w Hugonówce


W niedzielę, 18 lutego Konstanciński Dom Kultury przy ul. Mostowej 15 zaprasza na huczne Imieniny Konstancji, matki założyciela Konstancina-Jeziorny hrabiego Witolda Skórzewskiego, który ponad 120 lat temu nazwał letnisko na jej cześć. W programie wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Odbędą się warsztaty rodzinne i spotkania oraz wieńczący obchody imienin, wieczorny koncert jazzowy Grand Slam Quartet. Wstęp wolny.
czwartek 15 lutego 2018 - 17:56:29 | Komentarze: 0
Policyjny pościg w Konstancinie-Jeziornie

Policyjny pościg w Konstancinie-Jeziornie

Po pościgu policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie zatrzymali 39-latka, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Ścigany doprowadził do kolizji z kilkoma pojazdami, a na koniec próbował staranować policyjny radiowóz. Jak wynika z policyjnych ustaleń zatrzymany był powiązany z nieistniejącą już zorganizowaną grupą przestępczą "Bukaciaka". W jego samochodzie znaleziono środki odurzające.
środa 14 lutego 2018 - 16:40:02 | Komentarze: 0
Festiwale Biegowe Biegaj’MY z DEM’a - zapisy i konkurs

Festiwale Biegowe Biegaj’MY z DEM’a
- zapisy i konkurs


Przed nami kolejny sezon cyklu biegów Biegaj’MY z DEM’a, w ramach którego organizowane są festiwale biegowe składające się z biegów na dystansach 5 i 10 km oraz biegów dla dzieci. Trasy posiadają atest oraz Patronat Honorowy Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, a także Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Warszawskiego Muzeum Sportu i Turystyki.
wtorek 13 lutego 2018 - 14:46:50 | Komentarze: 0
Kolejna osoba oszukana przez fałszywą policjantkę

Kolejna osoba oszukana przez fałszywą policjantkę

Pomimo prowadzonej kampanii informacyjnej niemal codziennie kolejne osoby stają się ofiarami oszustów. W zeszłym tygodniu 83-letnia mieszkanka Konstancina-Jeziorny przekazała pieniądze i biżuterię po tym, jak jej córka spowodowała wypadek i fałszywa pani "komendant" poinformowała, że trzeba zapłacić kaucję, by córka nie trafiła do więzienia. Oczywiście żadnego wypadku nie było. Policja apeluje: prawdziwy policjant nigdy nie żąda pieniędzy.
poniedziałek 12 lutego 2018 - 08:08:04 | Komentarze: 0
Mróz niebezpieczny dla bezdomnych

Mróz niebezpieczny
dla bezdomnych


W lutym na terenie gminy Konstancin-Jeziorna znaleziono zwłoki dwóch mężczyzn. Jednego z nich w pustostanie, a drugiego na przystanku autobusowym w Kawęczynie. Policja ustala przyczyny i okoliczności ich śmierci. Na ich śmierć mogło mieć wpływ wyziębienie organizmu. W najbliższym czasie mróz, który zagraża zwłaszcza bezdomnym, ma być jeszcze większy. Policja apeluje, by zwracać szczególną uwagę na osoby, którym z powodu niskiej temperatury grozi niebezpieczeństwo.
czwartek 08 lutego 2018 - 13:23:09 | Komentarze: 0
Kinowy luty w Konstancinie

Kinowy luty
w Konstancinie


W lutym kino Konstancińskiego Domu Kultury przy ul. Mostowej 15 przygotowało dwie interesujące propozycje. W Hugonówce będzie można obejrzeć film z amerykańskim aktorem Michaelem Keatonem, który 6 lutego będzie bohaterem Konstancińskiego Klubu Filmowego. Natomiast w piątek, 16 lutego filmowa niespodzianka - Dzień Singla w Hugonówce. Zabierzemy wszystkich singli w wielką i piękną podróż po hedonistycznym i nostalgicznym Rzymie.
wtorek 06 lutego 2018 - 11:35:48 | Komentarze: 0
Uwaga! Kolejne próby oszustwa w Konstancinie

Uwaga! Kolejne próby oszustwa w Konstancinie

Kolejne przypadki działania oszustów w Konstancinie. W poniedziałek, 5 lutego aż osiem razy usiłowano oszukać starsze osoby metodami na wnuczka i policjanta. Na szczęście niedoszłe ofiary nie przekazały pieniędzy oszustom i skontaktowały się z Policją.
poniedziałek 05 lutego 2018 - 13:44:19 | Komentarze: 0
Rewolucja komunikacyjna w Konstancina z poślizgiem

Rewolucja komunikacyjna w Konstancina z poślizgiem

Niestety wszystko wskazuje na to, że nowy układ komunikacji publicznej w Konstancinie-Jeziornie, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, nie zacznie funkcjonować w pierwszym kwartale roku. Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie rozpatruje dwa terminy na jego wdrożenie - 1 maja lub 1 września. Dopiero wtedy nasza gmina zostanie włączona do 1. strefy biletowej. Wszystkiemu są winne trwające remonty dróg na Ursynowie.
piątek 02 lutego 2018 - 12:08:23 | Komentarze: 0
Najciekawsze wydarzenia w Polsce okiem bukmacherów

Najciekawsze wydarzenia w Polsce okiem bukmacherów

Początek nowego roku to za każdym razem czas prognoz - zarówno tych poważniejszych, np. politycznych czy społecznych, jak również związanych z szeroko rozumianym show-biznesem, sportem, rozrywką lub życiem prywatnym celebrytów. Możliwość obstawiania zakładów wzajemnych, dotyczących wydarzeń w 2018 r. w Polsce, oferuje graczom kilka działających na naszym rynku legalnych firm bukmacherskich.
piątek 02 lutego 2018 - 08:09:52 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


stomatologia.jpgZadbaj o swój zdrowy uśmiech w naszym gabinecie! Zapraszamy na wizyty w miłej i przyjaznej atmosferze. Nasi lekarze czekają na Ciebie.
W Nowym Roku pakiet czyszczenie, skaling, fluoryzacjia 200 zł. Sprawdź na naszej stronie lub Facebooku. Telefon: 504 633 394.

arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja