Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Wkrótce otwarcie lodowiska w Konstancinie

Wkrótce otwarcie lodowiska w Konstancinie

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich wielbicieli jazdy na łyżwach. Do Parku Zdrojowego w Konstancinie-Jeziornie wraca sztuczne lodowisko. Otwarcie ślizgawki zaplanowano na niedzielę, 3 grudnia. Inauguracji lodowiska będą towarzyszyły liczne atrakcje. Można już zacząć ostrzyć łyżwy.
środa 22 listopada 2017 - 09:45:45 | Komentarze: 0
Ruszyły konsultacje w sprawie komunikacji

Ruszyły konsultacje
w sprawie komunikacji


Ruszyły konsultacje z mieszkańcami na temat przyszłorocznych zmian w komunikacji miejskiej w Konstancinie-Jeziornie. Po otwarciu nowej drogi z Wilanowa na Ursynów większość autobusów z naszego miasta pojedzie do stacji Metra Kabaty. Do 30 listopada można zgłaszać wnioski do urzędu miasta, a 8 grudnia o godz. 10 odbędzie się publiczna debata na temat zmian.
poniedziałek 20 listopada 2017 - 13:37:32 | Komentarze: 0
Rozruszajmy Konstancin - bezpłatne treningi w CGC

Rozruszajmy Konstancin
- bezpłatne treningi w
Cardio Gym Center - CGC


Zapraszamy do udziału w akcji Rozruszajmy Konstancin. Do końca stycznia 2018 r. niedzielne treningi w klubie Cardio Gym Center - CGC będą bezpłatne. Wystarczy powiedzieć hasło "Rozruszajmy Konstancin" i już można za darmo korzystać z siłowni i zajęć. Na treningi zapraszamy do klubu przy ulicy Pułaskiego 76 w Konstancinie-Jeziornie.
piątek 17 listopada 2017 - 19:11:08 | Komentarze: 0
Teatr w Konstancinie zaprasza

Teatr w Konstancinie
zaprasza


Teatr Hugonówka Konstancińskiego Domu Kultury zaprasza na spektakle. W najbliższą niedzielę na konstancińskiej scenie rozegrają się "Małe zbrodnie małżeńskie". W pierwszy weekend grudnia Hugonówką wstrząśnie "Wybuch", a młodzi widzowie zmierzą się z "Kryształową Królową Śniegu".
czwartek 16 listopada 2017 - 19:11:07 | Komentarze: 0
Dekomunizacja w Konstancinie

Dekomunizacja
w Konstancinie


Mieszkańcy osiedla Mirków sprzeciwiają się zmianie nazwy ul. Mariana Jaworskiego w Konstancinie-Jeziornie. Wojewoda Mazowiecki stwierdził, że patronem ulicy jest były działacz partyjny i nazwę promującą komunizm należy zmienić. Wytknął władzom naszej gminy, że nie zastosowały się do tzw. ustawy dekomunizacyjnej. Termin dla samorządów na zmianę "komunistycznych" nazw już minął. Teraz, zgodnie z ustawą, wojewoda może sam nadać nową nazwę.
środa 15 listopada 2017 - 17:01:09 | Komentarze: 0
Wybory sołtysa w Opaczy

Wybory sołtysa
w Opaczy


Mieszkańcy sołectwa Opacz będą wybierali sołtysa. Zebranie wiejskie, podczas którego odbędą się wybory, zaplanowano na poniedziałek, 27 listopada w Domu Ludowym w Opaczy. Początek zebrania o godz. 18:00.
wtorek 14 listopada 2017 - 11:11:53 | Komentarze: 0
Święto Niepodległości w Konstancinie - relacja

Święto Niepodległości
w Konstancinie - relacja


Mieszkańcy Konstancina-Jeziorny uczcili 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Główna uroczystość z Apelem Poległych odbyła się w Jeziornie. Obchodom towarzyszyły również tradycyjny Bieg Niepodległości, w którym wzięło udział ponad 300 mieszkańców oraz piknik rodzinny w Parku Zdrojowym. Święto zwieńczył niedzielny wieczór patriotyczny w Konstancińskim Domu Kultury, który uświetnił występ solisty operowego Ryszarda Morki.
poniedziałek 13 listopada 2017 - 10:02:46 | Komentarze: 0
Kradzież w drogerii w Konstancinie - podejrzani

Kradzież w drogerii w Konstancinie - wizerunki podejrzanych

Policjanci z Konstancina-Jeziorny opublikowali wizerunki dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonanie kradzieży w jednej z konstancińskich drogerii. Do zdarzenia doszło 6 października. Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości podejrzanych proszone są o kontakt z policją.
piątek 10 listopada 2017 - 07:29:18 | Komentarze: 0
Święto Niepodległości w Konstancinie

Święto Niepodległości
w Konstancinie


W sobotę, 11 listopada zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w Konstancinie-Jeziornie. Rocznicowe uroczystości oficjalne uzupełni tradycyjny już Bieg Niepodległości oraz piknik historyczny w Parku Zdrojowym. Święto dopełnią dwa wyjątkowe koncerty.
środa 08 listopada 2017 - 19:23:30 | Komentarze: 0
Śmieci podzieliły Konstancin

Śmieci podzieliły Konstancin

Wczoraj podczas nadzwyczajnej sesji Rada Miejska Konstancina-Jeziorny nie przyjęła nowych stawek opłat za śmieci. Radni sprzeciwili się nie tyle samej wysokiej podwyżce opłat dla mieszkańców, lecz temu, że wraz ze wzrostem opłat miała obniżyć się częstotliwość odbioru odpadków. Przyszłoroczna podwyżka jest jednak nieunikniona. Teraz urząd musi ogłosić kolejny przetarg, po którym, zdaniem burmistrza, opłaty dla mieszkańców mogą okazać się jeszcze wyższe.
wtorek 07 listopada 2017 - 16:17:02 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


zubrowka.jpg

logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja