Zaloguj się | Rejestracja

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Zapraszamy do American Montessori Preschool
American Montessori Preschool to miejsce wyróżniające się na mapie Konstancina-Jeziorny, zbudowane z miłości i szacunku do dzieci. Celem przedszkola jest dostarczenie najmłodszym najlepszej metody edukacyjnej. Wyjątkowi nauczyciele odkrywają i rozwijają pełen potencjał dzieci.
środa 12 maja 2021 - 16:45:39 | Komentarze: 0
Przedszkole Midori Pre-school w Wilanowie
Rusza rekrutacja na rok 2021/2022 do nowego przedszkola Midori Pre-school o profilu artystyczno-językowym. Placówka mieści się w Wilanowie Królewskim przy ul. Rumianej 86. Zapraszamy dzieci w wieku 2,5 do 6 lat.
czwartek 25 lutego 2021 - 08:15:22 | Komentarze: 0
Otwarcie nowego ratusza w Konstancinie-Jeziornie

Otwarcie nowego ratusza w Konstancinie

Wreszcie zaczęła się przeprowadzka urzędników do nowego ratusza, który powstał przy ul. Piaseczyńskiej 77 w Konstancinie-Jeziornie. Od grudnia trwały poprawki usterek, które wykonawcy wytknęli urzędnicy. Magistrat otworzy swoje podwoje dla mieszkańców już w poniedziałek, 28 maja. W związku z przeprowadzką od 24 do 26 maja urząd będzie zamknięty dla interesantów.
czwartek 24 maja 2018 - 17:33:26 | Komentarze: 0
Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

W najbliższy weekend Konstanciński Dom Kultury zaprasza na warsztaty stylizacji które odbędą się w Mirkowie, na Targ Ziołowy w Parku Zdrojowym i na Zielone Swiątki w Ciszycy. Gwiazdą dorocznego rodzinnego pikniku tym razem będzie Norbi, który wystąpi o godz. 21. W sobotę w Parku Zdrojowym zmierzą się sympatycy Nordic Walkingu.
piątek 18 maja 2018 - 17:48:12 | Komentarze: 0
Przebudowa Szkoły Podstawowej nr 1 ruszy w wakacje

Przebudowa Jedynki
ruszy w wakacje


W wakacje zacznie się długo oczekiwana rozbudowa Szkoły Podstawowej nr 1 w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Wojewódzkiej. W Jedynce powstaną nowe sale lekcyjne, kuchnia i stołówka, a przede wszystkim duża sala gimnastyczna, której najbardziej brakowało uczniom i nauczycielom. Prace budowlane będą kosztowały 10,395 mln złotych i mają zakończyć się do września 2020 roku.
środa 16 maja 2018 - 14:22:12 | Komentarze: 0
Dzień Strażaka w Konstancinie

Dzień Strażaka
w Konstancinie


Wielka parada strażacka, pokazy musztry paradnej, pokazy akcji pożarniczych i ratownictwa medycznego, prezentacje samochodów i sprzętu strażackiego, jak również wielki kiermasz różnych produktów i wyrobów. To część atrakcji, która oczekiwać będą na przybyłych w niedzielę, 13 maja do Parku Zdrojowego na Dzień Strażaka. Dla dzieci, specjalnie z tej okazji, pojawi się sam Strażak Sam.
piątek 11 maja 2018 - 06:44:35 | Komentarze: 0
Skazany za zabójstwo w Konstancinie

Skazany za zabójstwo
w Konstancinie


Sąd skazał Jakuba K. na 25 lat pozbawienia wolności za zabójstwo, którego mężczyzna dopuścił się w 2016 roku przy ul. Bielawskiej w Konstancinie-Jeziornie. 27-latek zabił 36-letnią kobietę w jej mieszkaniu, a następnie wywiózł ciało w walizce i schował je w garażu. Po kilkunastu dniach policjanci zatrzymali mężczyznę w Świnoujściu, kiedy wracał ze Szwecji.
czwartek 10 maja 2018 - 12:35:39 | Komentarze: 0
Filmowy maj w Konstancinie

Filmowy maj
w Konstancinie


W maju Konstanciński Dom Kultury zaprasza do kina. Gratką dla kinomanów będzie najbliższe spotkanie Konstancińskiego Klubu Filmowego poświęcone wybitnemu reżyserowi Milošowi Formanowi. Odbędzie się także pokaz specjalny serii dokumentalnej "Polscy Szpiedzy". Natomiast 18 maja na dużym ekranie film "Pokot" Agnieszki Holland.
wtorek 08 maja 2018 - 12:58:44 | Komentarze: 0
Flis Festiwal czyli Jarmark Kultury Urzeckiej

Flis Festiwal czyli Jarmark Kultury Urzeckiej

W weekend, 12 i 13 maja w Gassach nad Wisłą odbędzie się Flis Festiwal Jarmark Kultury Urzecza. Ideą wyjątkowego jarmarku jest odbudowa mazursko-orylsko-olęderskiej tożsamości Urzecza oraz popularyzacja kulturowego dziedzictwa regionu, związanego z Wisłą i flisakami zwanymi tu orylami, a także z osadnictwem olęderskim. Podczas tegorocznej edycji nie zabraknie licznych atrakcji. W sobotę zapraszamy nad rzekę w godz. 14:30-21:00, a w niedzielę w godz. 8-12.
piątek 04 maja 2018 - 14:56:18 | Komentarze: 0
Wyjątkowa muzyka w Konstancinie

Wyjątkowa muzyka
w Konstancinie


Niedawno w Konstancińskim Domu Kultury odbył się wyjątkowy koncert "Muzyka Korzeni" wirtuoza akordeonu Marcina Wyrostka. Kolejne niecodzienne wydarzenie muzyczne zapowiada się w najbliższy piątek. Na scenie Hugonówki będzie można wziąć udział w efektownym widowisku "Muzyka Sfer". Wystąpi Maciej Hanusek, człowiek-orkiestra, artysta porównywany do Jean-Michel Jarre'a.
czwartek 26 kwietnia 2018 - 17:22:36 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja