Zaloguj się | Rejestracja

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Dzień Strażaka w Konstancinie

Dzień Strażaka
w Konstancinie


Wielka parada strażacka, pokazy musztry paradnej, pokazy akcji pożarniczych i ratownictwa medycznego, prezentacje samochodów i sprzętu strażackiego, jak również wielki kiermasz różnych produktów i wyrobów. To część atrakcji, która oczekiwać będą na przybyłych w niedzielę, 13 maja do Parku Zdrojowego na Dzień Strażaka. Dla dzieci, specjalnie z tej okazji, pojawi się sam Strażak Sam.
piątek 11 maja 2018 - 06:44:35 | Komentarze: 0
Skazany za zabójstwo w Konstancinie

Skazany za zabójstwo
w Konstancinie


Sąd skazał Jakuba K. na 25 lat pozbawienia wolności za zabójstwo, którego mężczyzna dopuścił się w 2016 roku przy ul. Bielawskiej w Konstancinie-Jeziornie. 27-latek zabił 36-letnią kobietę w jej mieszkaniu, a następnie wywiózł ciało w walizce i schował je w garażu. Po kilkunastu dniach policjanci zatrzymali mężczyznę w Świnoujściu, kiedy wracał ze Szwecji.
czwartek 10 maja 2018 - 12:35:39 | Komentarze: 0
Filmowy maj w Konstancinie

Filmowy maj
w Konstancinie


W maju Konstanciński Dom Kultury zaprasza do kina. Gratką dla kinomanów będzie najbliższe spotkanie Konstancińskiego Klubu Filmowego poświęcone wybitnemu reżyserowi Milošowi Formanowi. Odbędzie się także pokaz specjalny serii dokumentalnej "Polscy Szpiedzy". Natomiast 18 maja na dużym ekranie film "Pokot" Agnieszki Holland.
wtorek 08 maja 2018 - 12:58:44 | Komentarze: 0
Flis Festiwal czyli Jarmark Kultury Urzeckiej

Flis Festiwal czyli Jarmark Kultury Urzeckiej

W weekend, 12 i 13 maja w Gassach nad Wisłą odbędzie się Flis Festiwal Jarmark Kultury Urzecza. Ideą wyjątkowego jarmarku jest odbudowa mazursko-orylsko-olęderskiej tożsamości Urzecza oraz popularyzacja kulturowego dziedzictwa regionu, związanego z Wisłą i flisakami zwanymi tu orylami, a także z osadnictwem olęderskim. Podczas tegorocznej edycji nie zabraknie licznych atrakcji. W sobotę zapraszamy nad rzekę w godz. 14:30-21:00, a w niedzielę w godz. 8-12.
piątek 04 maja 2018 - 14:56:18 | Komentarze: 0
Wyjątkowa muzyka w Konstancinie

Wyjątkowa muzyka
w Konstancinie


Niedawno w Konstancińskim Domu Kultury odbył się wyjątkowy koncert "Muzyka Korzeni" wirtuoza akordeonu Marcina Wyrostka. Kolejne niecodzienne wydarzenie muzyczne zapowiada się w najbliższy piątek. Na scenie Hugonówki będzie można wziąć udział w efektownym widowisku "Muzyka Sfer". Wystąpi Maciej Hanusek, człowiek-orkiestra, artysta porównywany do Jean-Michel Jarre'a.
czwartek 26 kwietnia 2018 - 17:22:36 | Komentarze: 0
Poważny wypadek na ul. Bolesława Prusa

Poważny wypadek
na ul. Bolesława Prusa


cztery pojazdy zderzyły się na jednej z głównych ulic w Konstancinie-Jeziornie. W wypadku, do którego doszło we wtorek, 24 kwietnia po godz. 7 rano, brały udział volkswagen, audi, renault i miejski autobus. Trzy poszkodowane osoby trafiły do szpitala.
wtorek 24 kwietnia 2018 - 14:32:42 | Komentarze: 0
Teatralny weekend w Konstancinie

Teatralny weekend
w Konstancinie


Najbliższy weekend w Konstancińskim Domu Kultury upłynie pod znakiem teatru. Zapraszamy do Hugonówki przy ul. Mostowej 15 na dwa rewelacyjne spektakle. W sobotę, 21 kwietnia o godz. 19 Hannę Śleszyńską zobaczymy w roli ikony amerykańskiego kina Judy Garland. Natomiast w niedzielę, 22 kwietnia o godz. 16 najmłodsza publiczność pozna bajkowe przygody misia Tymoteusza.
piątek 20 kwietnia 2018 - 17:13:43 | Komentarze: 0
Willa Gryf czeka na remont

Willa Gryf
czeka na remont


Samorząd Konstancina-Jeziorny planuje rozpocząć remont zabytkowej willi Gryf, która znajduje się na Grapie przy ul. Sobieskiego 13. W budynku mają się znaleźć m.in. biblioteka, filia domu kultury, świetlica środowiskowa oraz klub seniora. Po pierwszym przetargu okazało się, że oczekiwania wykonawców są znacznie wyższe niż 5,5 mln złotych, które na remont postanowiła przeznaczyć gmina.
środa 18 kwietnia 2018 - 17:55:55 | Komentarze: 0
Budżet obywatelski 2019 w Konstancinie

Budżet obywatelski 2019
w Konstancinie


Do końca kwietnia trwa nabór projektów do budżetu obywatelskiego na 2019 rok. Na pomysły mieszkańców, które będą realizowane w przyszłym roku, samorząd Konstancina-Jeziorny przeznaczy 800 tys. złotych, z czego 500 tys. zł będzie przeznaczone na projekty inwestycyjne, a 300 tys. zł na projekty z zakresu: kultury, sportu i rekreacji.
wtorek 17 kwietnia 2018 - 09:00:16 | Komentarze: 0
Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Zapraszamy w weekend do Konstancina-Jeziorny. W piątek Konstanciński Dom Kultury zaprasza na Bezsenną Noc w Hugonówce. W sobotę Konstancin odwiedzą dziennikarze radiowej Jedynki z audycją "Jedyne takie miejsce". Polecamy też warsztaty rodzinne i spotkanie z cyklu Wirtualne Muzeum Konstancina, które poświęcone będzie rodzinie Piętków, znanych konstancińskich lekarzy.
piątek 13 kwietnia 2018 - 14:44:28 | Komentarze: 0
Idź do strony   <<        >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi

lasiwino.jpg

arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja