Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Kto wybuduje nowe ścieżki rowerowe?

Kto wybuduje nowe
ścieżki rowerowe?


Rowerzyści z pewnością czekają na nowe ścieżki, łączące gminy Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria i Piaseczno. Jednak wykonanie tras o łącznej długości ponad 86 kilometrów nie wzbudziło zainteresowania firm. Żadna nie złożyła oferty w niedawno zakończonym przetargu. Piaseczno, które jest liderem projektu, już ogłosiło kolejny. Urzędnicy czekają na zainteresowanych wykonawców do 9 lutego.
środa 31 stycznia 2018 - 08:16:55 | Komentarze: 0
Tramwaj bliżej Konstancina-Jeziorny

Tramwaj bliżej
Konstancina-Jeziorny


W tym roku ma powstać projekt budowlany nowej linii tramwajowej z Warszawy Zachodniej do Wilanowa. Nowa linia pobiegnie od Dworca Zachodniego ulicą Bitwy Warszawskiej 1920 r, Rakowiecką, Belwederską i Sobieskiego do Miasteczka Wilanów. Długość trasy wyniesie niemal 12 km, będzie na niej 18 przystanków, w tym jeden podziemny z tunelem na Dworcu Zachodnim. Prace budowlane planowane są na lata 2019-21.
poniedziałek 29 stycznia 2018 - 14:31:22 | Komentarze: 0
Zniszczył jedną kamerę, a druga go nagrała

Zniszczył jedną kamerę,
a druga go nagrała


Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie zatrzymali 21-latka, który wdrapał się na słup energetyczny i zniszczył kamerę monitoringu miejskiego, wartą ponad 2500 złotych. Akcję zarejestrowała kolejna kamera i to między innymi dzięki uzyskanym z niej nagraniom sprawca został zidentyfikowany.
sobota 27 stycznia 2018 - 08:27:15 | Komentarze: 0
Pomost przy Hugonówce dwa razy droższy?

Pomost przy Hugonówce
dwa razy droższy?


W tym roku w Konstancinie-Jeziornie nad Jeziorką przy ul. Mostowej naprzeciwko Hugonówki ma powstać duży, rekreacyjno-widokowy pomost. Przygotowania do jego budowy kolejny raz się przedłużają, bo pierwszy przetarg nie przyniósł rozstrzygnięcia. Miasto chce przeznaczyć na budowę pomostu 650 tys. złotych. Tymczasem oferty złożone przez zainteresowane firmy były prawie dwukrotnie wyższe niż budżet samorządu na tę inwestycję.
czwartek 25 stycznia 2018 - 16:57:33 | Komentarze: 0
Grupa przestępcza - aresztowania w Konstancinie

Grupa przestępcza
- aresztowania
w Konstancinie


Policja rozbiła międzynarodową grupę przestępczą, która dokonywała oszustw na policjanta. Przestępcy oszukali w ten sposób kilkunastu obywateli Chińskiej Republiki Ludowej na kwotę 1,8 mln euro. Zatrzymano łącznie 50 osób w Konstancinie-Jeziornie, Józefowie oraz w Lublinie i Krakowie. W Konstancinie aresztowano 14 obywateli Tajwanu.
środa 24 stycznia 2018 - 16:45:11 | Komentarze: 0
Katarzyna Groniec w Konstancinie

Katarzyna Groniec
w Konstancinie


Konstanciński Dom Kultury z okazji walentynek przygotował wyjątkowy wieczór dla zakochanych i nie tylko. W sobotę, 10 lutego o godz. 18 w Hugonówce przy ul. Mostowej 15 odbędzie się nastrojowy koncert znanej wokalistki Katarzyny Groniec, która zaśpiewa niezapomniane utwory Agnieszki Osieckiej.
poniedziałek 22 stycznia 2018 - 09:57:44 | Komentarze: 0
Na sygnale do dzikich zwierząt

Na sygnale
do dzikich zwierząt


W tym tygodniu strażacy w Konstancinie-Jeziornie trzykrotnie musieli wyjeżdżać do nietypowych wydarzeń z udziałem dzikich zwierząt. Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej ratowali uwięzionego łabędzia przy ul. Mirkowskiej, pomagali przy kolizji drogowej, którą spowodował dzik na ul. Warszawskiej, a także zabezpieczali drzewo podcięte przez bobry przy ul. Chylickiej.
piątek 19 stycznia 2018 - 12:33:11 | Komentarze: 0
Czy rezonans magnetyczny można wykonać w ramach NFZ

Czy rezonans magnetyczny można wykonać w ramach NFZ?

Badanie rezonansem magnetycznym należy do najdokładniejszych i najbardziej precyzyjnych metod diagnostycznych we współczesnej medycynie. Pozwala wykryć wiele groźnych dla życia i zdrowia chorób oraz ocenić ich postęp. Czy badanie rezonansem magnetycznym jest refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia? Jaki jest czas oczekiwania?
środa 17 stycznia 2018 - 15:10:06 | Komentarze: 0
WOŚP: Konstancin zagrał dla noworodków

WOŚP: Konstancin zagrał
dla noworodków


Za nami 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Konstancin-Jeziorna uzbierał dla noworodków ponad 55,7 tys. złotych. Kweście towarzyszyły liczne atrakcje, wśród których były turniej piłkarski, darmowe lodowisko, koncert w Hugonówce oraz efektowne światełko do nieba. W naszym mieście w zbiórce pieniędzy uczestniczyło 68 wolontariuszy.
wtorek 16 stycznia 2018 - 15:29:39 | Komentarze: 0
40 martwych dzików w Konstancinie-Jeziornie

40 martwych dzików w Konstancinie-Jeziornie

​40 martwych dzików znaleziono w zeszłym tygodniu na terenie gminy Konstancin-Jeziorna. Zwierzęta padły z powodu wirusa afrykańskiego pomoru świń (ASF). Martwe zwierzęta znaleźli żołnierze i policjanci ze specjalnych grup poszukiwawczych.
poniedziałek 15 stycznia 2018 - 14:32:01 | Komentarze: 0
Idź do strony   <<        >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


stomatologia.jpgZadbaj o swój zdrowy uśmiech w naszym gabinecie! Zapraszamy na wizyty w miłej i przyjaznej atmosferze. Nasi lekarze czekają na Ciebie.
W Nowym Roku pakiet czyszczenie, skaling, fluoryzacjia 200 zł. Sprawdź na naszej stronie lub Facebooku. Telefon: 504 633 394.

arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja