Zaloguj się | Rejestracja

Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Wyjątkowa muzyka w Konstancinie

Wyjątkowa muzyka
w Konstancinie


Niedawno w Konstancińskim Domu Kultury odbył się wyjątkowy koncert "Muzyka Korzeni" wirtuoza akordeonu Marcina Wyrostka. Kolejne niecodzienne wydarzenie muzyczne zapowiada się w najbliższy piątek. Na scenie Hugonówki będzie można wziąć udział w efektownym widowisku "Muzyka Sfer". Wystąpi Maciej Hanusek, człowiek-orkiestra, artysta porównywany do Jean-Michel Jarre'a.
czwartek 26 kwietnia 2018 - 17:22:36 | Komentarze: 0
Poważny wypadek na ul. Bolesława Prusa

Poważny wypadek
na ul. Bolesława Prusa


cztery pojazdy zderzyły się na jednej z głównych ulic w Konstancinie-Jeziornie. W wypadku, do którego doszło we wtorek, 24 kwietnia po godz. 7 rano, brały udział volkswagen, audi, renault i miejski autobus. Trzy poszkodowane osoby trafiły do szpitala.
wtorek 24 kwietnia 2018 - 14:32:42 | Komentarze: 0
Teatralny weekend w Konstancinie

Teatralny weekend
w Konstancinie


Najbliższy weekend w Konstancińskim Domu Kultury upłynie pod znakiem teatru. Zapraszamy do Hugonówki przy ul. Mostowej 15 na dwa rewelacyjne spektakle. W sobotę, 21 kwietnia o godz. 19 Hannę Śleszyńską zobaczymy w roli ikony amerykańskiego kina Judy Garland. Natomiast w niedzielę, 22 kwietnia o godz. 16 najmłodsza publiczność pozna bajkowe przygody misia Tymoteusza.
piątek 20 kwietnia 2018 - 17:13:43 | Komentarze: 0
Willa Gryf czeka na remont

Willa Gryf
czeka na remont


Samorząd Konstancina-Jeziorny planuje rozpocząć remont zabytkowej willi Gryf, która znajduje się na Grapie przy ul. Sobieskiego 13. W budynku mają się znaleźć m.in. biblioteka, filia domu kultury, świetlica środowiskowa oraz klub seniora. Po pierwszym przetargu okazało się, że oczekiwania wykonawców są znacznie wyższe niż 5,5 mln złotych, które na remont postanowiła przeznaczyć gmina.
środa 18 kwietnia 2018 - 17:55:55 | Komentarze: 0
Budżet obywatelski 2019 w Konstancinie

Budżet obywatelski 2019
w Konstancinie


Do końca kwietnia trwa nabór projektów do budżetu obywatelskiego na 2019 rok. Na pomysły mieszkańców, które będą realizowane w przyszłym roku, samorząd Konstancina-Jeziorny przeznaczy 800 tys. złotych, z czego 500 tys. zł będzie przeznaczone na projekty inwestycyjne, a 300 tys. zł na projekty z zakresu: kultury, sportu i rekreacji.
wtorek 17 kwietnia 2018 - 09:00:16 | Komentarze: 0
Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Zapraszamy w weekend do Konstancina-Jeziorny. W piątek Konstanciński Dom Kultury zaprasza na Bezsenną Noc w Hugonówce. W sobotę Konstancin odwiedzą dziennikarze radiowej Jedynki z audycją "Jedyne takie miejsce". Polecamy też warsztaty rodzinne i spotkanie z cyklu Wirtualne Muzeum Konstancina, które poświęcone będzie rodzinie Piętków, znanych konstancińskich lekarzy.
piątek 13 kwietnia 2018 - 14:44:28 | Komentarze: 0
Zatrzymano podejrzanych o kradzieże i włamania

Zatrzymano podejrzanych o kradzieże i włamania

Policjanci z Konstancina-Jeziorny zatrzymali trzech obywateli Gruzji podejrzewanych o dokonywanie kradzieży i włamań do budynków mieszkalnych. Funkcjonariusze apelują do osób poszkodowanych o kontakt z komisariatem, gdzie zabezpieczona została odzyskana biżuteria i precjoza. Sprawa ma charakter rozwojowy.
środa 11 kwietnia 2018 - 10:12:53 | Komentarze: 0
Czy przewlekły kaszel to objaw groźnej choroby?

Czy przewlekły kaszel może stanowić objaw groźnej choroby?

Kaszel jest czymś naturalnym dla ludzi i stanowi naturalny sposób na oczyszczenie dróg oddechowych. Jak wie każdy, w przypadku kaszlu mamy do czynienia z wieloma podziałami. Ze względu na obecność wydzieliny kaszel dzielimy na wilgotny - niekiedy określany jako produktywny oraz kaszel suchy - niekiedy określany jako nieproduktywny. Według długości trwania kaszel dzielimy na ostry (trwa do 3 tygodni), podostry (trwa od 3 do 8 tygodni), a także kaszel przewlekły (trwa ponad 8 tygodni).
wtorek 10 kwietnia 2018 - 13:07:51 | Komentarze: 0
Zmarł Józef Hertel - kronikarz Konstancina

Zmarł Józef Hertel
- kronikarz Konstancina


29 marca 2018 r., w wieku 95 lat, zmarł Józef Hertel, pisarz, poeta, działacz społeczno-polityczny i kulturalny, zasłużony mieszkaniec Konstancina-Jeziorny, kronikarz letniska, kolekcjoner pamiątek, badacz i popularyzator historii Konstancina i Skolimowa. Autor wielu publikacji o Konstancinie, jego mieszkańcach i willach. Bez jego pasji i wieloletniej pracy duża część wiedzy o naszej gminie, zostałaby bezpowrotnie zapomniana.
środa 04 kwietnia 2018 - 10:26:34 | Komentarze: 0
Kinowy kwiecień w Konstancinie

Kinowy kwiecień
w Konstancinie


W kwietniu Konstanciński Dom Kultury zaprasza do kina. Zaczniemy od projekcji filmu z Michaelem Fassbenderem, który 3 kwietnia będzie gwiazdą Konstancińskiego Klubu Filmowego. Natomiast w piątek, 13 kwietnia gratka dla fanów Javiera Bardema - nocny maraton filmów z hiszpańskim aktorem w roli głównej. Wstęp wolny.
wtorek 03 kwietnia 2018 - 08:07:44 | Komentarze: 0
Idź do strony   <<        >>  

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja