Zaloguj się | Rejestracja

Zapraszamy do American Montessori Preschool

American Montessori Preschool to miejsce wyróżniające się na mapie Konstancina-Jeziorny, zbudowane z miłości i szacunku do dzieci. Celem przedszkola jest dostarczenie najmłodszym najlepszej metody edukacyjnej. Wyjątkowi nauczyciele odkrywają i rozwijają pełen potencjał dzieci.W American Montessori Preschool wiedzą, że dzieci, najcenniejszy skarb rodziców, wymaga wyjątkowej uwagi, atencji i troski. Każdego dnia przedszkolaki otaczane są przyjazną rozwojowi atmosferą w doskonale przygotowanej przestrzeni. Wyjątkowi, doświadczeni nauczyciele odkrywają i rozwijają naturalny, indywidualny potencjał każdego dziecka i gwarantują najmłodszym rozwój zgodny z przyjętymi metodami i wartościami, ale przede wszystkim odpowiadający zdolnościom poszczególnych dzieci.

"Nauczyciele w naszej placówce spełniają wyjątkowe zadanie edukacyjne, którego celem jest indywidualny rozwój dziecka w poczuciu bezpieczeństwa i możliwości najlepszego rozwoju poznawczego i społecznego" - mówi dyrektor American Montessori Preschool Karolina Borucka, która posiada trzynastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi oraz ich rodzicami.

Placówka współpracuje z precyzyjnie wybraną i sprawdzoną firmą cateringową, ponieważ zdrowa dieta oparta na ekologicznych świeżych produktach jest kluczem do zdrowego rozwoju dzieci.

American Montessori Preschool wyróżnia także doskonała lokalizacja. Przedszkole znajduje się przy ul. Lipowej 22 A w Konstancinie-Jeziornie. To 300 m od głównej ul. Warszawskiej i bezkolizyjny dojazd zarówno od strony Wilanowa (kwadrans drogi), jak i Ursynowa czy Piaseczna. Otoczenie przedszkola zaprojektowano tak, aby zagwarantować dzieciom zarówno bezpieczną aktywność jak i spokojny odpoczynek w przyjaznym środowisku z dala od zgiełku ulicznego. Znajduje się tu obszerny plac zabaw wyposażony w atestowane zabawki dostosowane do wzrostu i wieku dzieci, boisko do gier i zabaw oraz piaskownica. Komfortowy taras i schody pokryte są estetyczną wykładziną z syntetycznej trawy zapewniającą miękkość chroniącą przed urazami.

"Zapraszamy do naszego miejsca - uroczego, odnowionego oraz doskonale zaprojektowanego i wyposażonego dworku. Droga do naszego przedszkola to aleja ponad dwustuletnich lip, a własny, przestronny i bezpieczny ogród jest idealną przestrzenią do zabaw zespołowych i gier sportowych. Gwarantujemy doskonałe warunki i najczystsze powietrze, którym nasze dzieci oddychają przez cały czas pobytu w przedszkolu. Zdrowe, szczęśliwe, radosne, spełnione dziecko to codzienny cel naszej pracy" - poleca Karolina Borucka.

Przedszkole jest wyposażone w unikalny i specjalistyczny system wentylacji mechanicznej zapewniający optymalną ilości filtrowanego, czystego powietrza przypadającego na osobę według najnowszych standardów. Placówka posiada najwyższej klasy system klimatyzacyjny chroniący zdrowie dzieci. Nowoczesna technologia zawiera filtry czyszczące powietrze z alergenów oraz zabezpieczające powietrze przed drobnoustrojami i bakteriami.

American Montessori Preschool zaprasza wszystkich rodziców i ich dzieci w wieku 1-6 do przedszkola i żłobka. Trwają zapisy na rok szkolny 2021/22.

Zapisy do przedszkola - kliknij tutaj

American Montessori Preschool to miejsce stworzone z pasji do rozwoju dziecka. Miejsce, gdzie liczy się radość i uśmiech każdego dziecka!

Więcej informacji na stronie americanmontessori.pl

American Montessori Preschool w Konstancinie-Jeziornie:
American Montessori Preschool - Bielawa ul. Lipowa 22 A, Konstancin-Jeziorna:
Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".

Artykuł promocyjny

środa 12 maja 2021 - 16:45:39 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi

lasiwino.jpg

arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja