Zaloguj się | Rejestracja

Policyjne poszukiwania w Dębówce (więcej...)


Policyjne poszukiwania
w Dębówce


Policja prowadzi tajemnicze prace wykopaliskowe na terenie zalewowym położonym nad Wisłą w Dębówce. Centralne Biuro Śledcze ani prokuratura nie udzielają mediom informacji na ten temat. Jednak, jak nieoficjalnie podaje portal tvp.info, policja prawdopodobnie poszukuje zwłok. W Dębówce mogą bowiem być zakopane ciała ofiar gangsterskich porachunków.


Przeszło tydzień temu na terenach zalewowych w pobliżu Wisły w Dębówce pojawił się ciężki sprzęt. Koparka rozkopuje teren w pobliżu rzeki, znajdujący się niedaleko wału wiślanego, w miejscu zarośniętym drzewami i gęstymi krzakami, gdzie rzadko zapuszczają się nawet tutejsi mieszkańcy oraz wędkarze.

Dość nieoczekiwanie okazało się, że wykopaliska prowadzą policjanci z Centralnego Biura Śledczego. Funkcjonariusze zabezpieczyli teren i pilnują, by w zarośla nie mogli dostać się postronni świadkowie. Policja i prokuratura potwierdziły jedynie, że prowadzą poszukiwania w związku ze śledztwem przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej. Jednak nie udzielają żadnych innych informacji na ten temat.

Reklamy Google:


W poniedziałek portal tvp.info, powołując się na anonimowych informatorów, ujawnił nieoficjalną informację o tym, że CBŚ nad Wisłą poszukuje zwłok. W Dębówce mogły bowiem zostać zakopane ciała ofiar gangsterskich porachunków. Portal podaje, że funkcjonariusze znaleźli już jedne zwłoki i spodziewają się kolejnych. Jednak ani policja ani prokuratura nie potwierdzają i nie komentują tych informacji.

Jak podaje tvp.info, poszukiwania w Dębówce mogą dotyczyć śledztwa prowadzonego w sprawie rozbitego w ubiegłym roku gangu, działającego zarówno w Konstancinie-Jeziornie, jak i w innych podwarszawskich miejscowościach. Nieoficjalnie mówi się, że przestępcy mieli urządzić w Dębówce cmentarzysko, gdzie zakopywali ciała ofiar swoich porachunków.

W sierpniu w Konstancinie-Jeziornie został zatrzymany "Bukaciak", przywódca grupy, zajmującej się m.in. wyłudzeniami i handlem narkotykami. Aresztowano również inne osoby związane z gangiem, a w grudniu odkryto pokaźny arsenał gangsterów, który znajdował się na jednej w konstancińskich posesji. Znaleziono w nim broń palną używaną podczas przestępstw.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości


środa 30 kwietnia 2014 - 09:59:52 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi

lasiwino.jpg

arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja