Zaloguj się | Rejestracja

"Postaw na rower" w Konstancinie (więcej...)


"Postaw na rower"
w Konstancinie


Społeczni Obywatele Konstancina zapraszają mieszkańców naszej gminy do udziału w akcji "Postaw na rower!". Organizatorzy zbierają pomysły dotyczące spraw ważnych dla rowerzystów. Celem akcji jest poprawa infrastruktury rowerowej w gminie Konstancin-Jeziorna.


Pomysły zebrane od mieszkańców zostaną złożone w jednym wspólnym wniosku w formie postulatów na ręce władz Konstancina-Jeziorny. Nastąpi to podczas jednej z najbliższych sesji Rady Miasta.

Zgłoszenia i propozycje zmian można przesyłać na adres e-mail: spoko.kontakt@gmail.com. Pomysły powinny zawierać krótki opis. Akcji towarzyszy hasło: MASZ ROWER - MASZ WPŁYW!

Reklamy Google:


"Pierwsze osoby już wysłały swoje opinie. Liczę, że będzie ich więcej. Dodatkowo rowerzyści z Piaseczna są zainteresowani rozszerzeniem tej akcji, a może będą również rowerzyści z Grójca" - informuje Krzysztof Bajkowski, jeden z organizatorów akcji.

Plakaty informujące o akcji "Postaw na rower!" lada moment pojawią się w Konstancinie na przystankach autobusowych oraz w gablotach z ogłoszeniami.

Zobacz wydarzenie na Facebooku.

Źródło: konstancin.blog.pl

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościFilm promujący akcję "Postaw na rower!":


"Postaw na rower!" - plakat:


Zobacz artykuły powiązane:


Wiosna w Konstancinie
dla rowerzystów


Ten rok zapowiada się niezwykle obiecująco dla konstancińskich rowerzystów. Wiosną na terenie Konstancina-Jeziorny zostaną otwarte wypożyczalnie rowerów Veturilo. W naszej gminie i w jej okolicy powstaną również nowe ścieżki i szlaki dla rowerzystów. Ponadto jednoślady po kilku latach zakazu będą mogły znów poruszać się po Parku Zdrojowym, w którym została dla nich wytyczona specjalna trasa.

Ślepe ścieżki rowerowe
w Konstancinie


Mimo że Konstancin-Jeziorna sprzyja wycieczkom rowerowym i przyciąga wielu amatorów jednośladów z sąsiednich miast, gminne szlaki i ścieżki rowerowe pozostawiają wiele do życzenia. Podczas przebudowy drogi wojewódzkiej nr 724 powstała nowoczesna i wygodna ścieżka. Niestety nie można nią dojechać ani do Parku Zdrojowego, ani do stolicy.

wtorek 10 grudnia 2013 - 10:07:29 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja