Zaloguj się | Rejestracja

Wiosenny nabór do Kosy Konstancin (więcej...)


Wiosenny nabór
do Kosy Konstancin


Klub piłkarski Kosa Konstancin, ogłasza nabór dla wszystkich chętnych chłopców z roczników 2006, 2007 oraz 2008. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu i prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską. Sukcesy starszych roczników Kosy są najlepszą gwarancją prawidłowego i skutecznego szkolenia dzieci w konstancińskim klubie.


Kosa Konstancin zaprasza też na treningi chłopców urodzonych w 2001 roku. Specjalnie dla nich klub tworzy nowy rocznik. Trzon tego zespołu będą stanowić rówieśnicy grający obecnie w roczniku 2000, jednak jest ich zbyt mało, aby utworzyć pełną drużynę. Jeśli tylko umiesz grać w piłkę - Kosa Konstancin czeka na Ciebie! Jeśli Twoje umiejętności nie są zbyt duże, klub pomoże Ci osiągnąć odpowiedni poziom. Pamiętaj, trening czyni mistrza.

Przykładem prawidłowego i skutecznego szkolenia dzieci może być pierwszy, oficjalny mecz Kosy Konstancin 2006, który odbył się w minioną sobotę 22 kwietnia. Rywalem maluchów z Konstancina był zespół Gwardii Warszawa. W trwającym 60 minut meczu, Kosa 2006 wygrała 17:4, nie dając Gwardii najmniejszych szans.

Sześciolatki z Kosy pokazały fantastyczny futbol. Gra podaniami, udane pojedynki 1 na 1, czy przenoszenie ciężaru gry na drugą stronę, to zjawiska niespotykane u dzieci w tym wieku. Trener tego rocznika, Tomasz Citkowicz (również prowadzący na co dzień świetnie spisującą się drużynę Kosy 2000) jest znakomitym szkoleniowcem, co można potwierdzić naocznie. Zamieszczone poniżej filmy, z tego sparingu, są najlepszą wizytówką jakości szkolenia w Kosie Konstancin. Serdecznie zapraszamy, do drużyny trenera Tomka, wszystkie dzieci z rocznika 2006-2007, które są zainteresowane grą w piłkę nożną.

Mecz Kosy Konstancin 2006 z Gwardią Warszawa (1 połowa) - 22 kwietnia 2012 r.

Mecz Kosy Konstancin 2006 z Gwardią Warszawa (2 połowa) - 22 kwietnia 2012 r.

Reklamy Google:


Przypominamy, że konstanciński klub w dalszym ciągu prowadzi nabór uzupełniający dla chłopców urodzonych w latach: 2004, 2003, 2002, 2000 i 1998. Kosa Konstancin poszukuje też bramkarzy do nowo utworzonej drużyny rocznika 2001 oraz do drużyny rocznika 2000. Jeżeli dysponujesz odpowiednimi warunkami fizycznymi, nie boisz się piłki i ciężkiej pracy na treningach - zgłoś się. Klub zaprasza zarówno chłopców z doświadczeniem oraz tych, którzy chcieliby rozpocząć przygodę bramkarską. Warto dodać, że Jerzy Dudek zaczął grać na bramce dopiero w wieku 14 lat.

Wszelkie informacje o naborze u trenera Tomasza Citkowicza, pod numerem telefonu: +48 500 121 475.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościZobacz artykuły powiązane:

Kosa Konstancin:
rozgrywki seniorów


Ruszyły rozgrywki seniorów Kosy Konstancin (A klasa). Rundę jesienną Kosa zakończyła na 2 miejscu, z 1 punktem straty do drużyny Ursus II Warszawa oraz z przewagą 3 punktów nad trzecią w tabeli Jednością Żabieniec. Jak na razie, wszystko zmierza we właściwym kierunku, choć dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe.


Kosa Konstancin:
koniec sezonu halowego


Wiosna zawitała na stałe do piłkarskiego świata, co oznacza koniec rozgrywek halowych oraz rozpoczęcie treningów i sparingów na świeżym powietrzu. Młodsze roczniki Kosy Konstancin zakończyły sezon halowy na wysokich, aczkolwiek nie medalowych miejscach.


Kosa Konstancin zgarnia puchar w Brodnicy!

Kolejny weekend i kolejne sukcesy piłkarzy z Konstancina. W sobotę 3 marca drużyna Kosy Konstancin 2004 zajęła 1. miejsce w silnie obsadzonym turnieju halowym w Brodnicy. Tego samego dnia zespół Kosy 2000 powtórzył ubiegłoroczny sukces na prestiżowym turnieju Mini Legia Cup. Gratulujemy!


Kosa wygrywa w turnieju "Ursus Cup"!

W miniony weekend, 25-26 lutego, drużyna Kosy Konstancin rocznik 2002, prowadzona przez trenera Sławomira Woźniaka, wzięła udział w dwóch turniejach halowych - w Łazach i Ursusie. Piłkarze Kosy zaczęli od zdobycia 2. miejsca w sobotnim turnieju, a dzień później nie dali szans przeciwnikom, zajmując 1. miejsce!


Kosa Konstancin:
2. miejsce na Targówku!


Kolejny sukces zespołu Kosy Konstancin. W miniony weekend piłkarze Kosy z rocznika 2004 zdobyli drugie miejsce w turnieju rozgrywanym na Targówku w Warszawie. Tytuł najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Ashley Akpan, zawodnik Kosy Konstancin.


Nasz patronat:
Kosa Konstancin!


Podanie na pole karne, strzał i... GOL!!! Z przyjemnością donosimy, że nasz portal został partnerem medialnym najbardziej znanego klubu piłkarskiego w naszym regionie - Kosy Konstancin. Od teraz w portalu Konstancin24.eu ukazywać się będą najnowsze wydarzenia związane z klubem, relacje z meczy, zdjęcia oraz video prosto z murawy. Zapraszamy!

środa 25 kwietnia 2012 - 04:31:43 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi

lasiwino.jpg

arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja