Zaloguj się | Rejestracja

Dzień Dziecka w Konstancinie-Jeziornie


Dzień Dziecka w Konstancinie-Jeziornie

W tym roku z okazji Dnia Dziecka Konstanciński Dom Kultury przygotował dwudniowe atrakcje. W sobotę polecamy "Zaczytaj się w Konstancinie", czyli dzień książki dla dzieci, a w niedzielę piknik rodzinny w Parku Zdrojowym, na którym nie zabraknie atrakcji dla dzieci.


Zaczytaj się w Konstancinie

W sobotę Konstanciński Dom Kultury zaprasza na pierwszą imprezę nowego cyklu poświęconego książkom "Zaczytaj się w Konstancinie". Zainauguruje go dzień książki dla dzieci. W godz. 13-17 w Hugonówce przy ul. Mostowej 15 i wokół niej mnóstwo atrakcji dla małych i nieco starszych czytelników. W programie m.in. czytanie bajek przez zaproszonych gości, warsztaty komiksowe i detektywistyczne oraz ostry dyżur literacki czyli zabawne porady jak wybrać idealną książkę. Będą także gry planszowe, strefa zaczytania, pokaz slajdów podróżniczych śladami Stasia i Nell oraz wykład dla rodziców "Jestem ok, taki jaki jestem" - jak dzieci rozwijają poczucie własnej wartości. Ponadto stoiska wydawnictw i prezentacja książek. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Na wybrane punkty programu obowiązują zapisy lub darmowe wejściówki. Szczegółowy program na www.konstancinskidomkultury.pl. Wstęp wolny.

Reklamy Google:


Gminny Dzień Dziecka

W niedzielę z okazji Dnia Dziecka w godz. 13-17 odbędzie się rodzinny piknik z wieloma wyjątkowymi atrakcjami dla najmłodszych. W Parku Zdrojowym na dzieci będą czekali Masza i Niedźwiedź, Młodzi Wojownicy z karabinami NERF, stwór Głodomor oraz klaun Fred. Na scenie będzie można obejrzeć spektakl "Koziołek Matołek i jego przygody", a także wysłuchać piosenek z musicalu "Planeta Podwórko". Ponadto dmuchane zabawki, warsztaty naukowe, plastyczne, handmade, gry planszowe, zawody sportowe, miasteczko drogowe i tor przeszkód, animacje rycerskie, prezentacja modeli latających, a także stoiska handlowe i gastronomiczne. Wstęp wolny.

Źródło: Konstanciński Dom Kultury

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościZaczytaj się w Konstancinie - plakat:

Dzień Dziecka w Konstancinie-Jeziornie - plakat:

sobota 02 czerwca 2018 - 10:35:11 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja