Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Nowe kamery w Konstancinie! (czytaj więcej...)


Nowe kamery
w Konstancinie!


Jeszcze w tym roku Konstancin może być monitorowany aż przez 16 kamer. We wrześniu rozstrzygnięty zostanie przetarg na dostawę i montaż nowych urządzeń monitorujących miasto. Radni przeznaczyli na ten cel 100 tys. złotych.


Obecnie system monitoringu w Konstancinie pracuje w oparciu o cztery kamery, stację przekaźnikową oraz centrum monitoringu, które znajduje się w Komisariacie Policji przy ul. Polnej. Kamery zlokalizowane są na rondach Jana Pawła II i Armii Krajowej, na skrzyżowaniu ulic Mirkowskiej i Bielawskiej oraz w Mirkowie. System, który kosztował gminę 300 tys. złotych, umożliwia szybką rozbudowę systemu monitoringu o kolejne punkty obserwacyjne.

Na początku września rozstrzygnięty zostanie przetarg na zakup 12 nowych kamer. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, nowe urządzenia pojawią się na konstancińskich ulicach na przełomie października i listopada bieżącego roku. Rozbudowa systemu monitoringu w Konstancinie zakłada również zatrudnienie operatorów, którzy będą analizowali rejestrowany obraz 24 godziny na dobę. Wszystko po to, aby w naszym mieście było spokojnie i bezpiecznie.


System monitoringu w Konstancinie - obecne i planowane lokalizacje kamer

Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".


Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości

wtorek 10 sierpnia 2010 - 07:08:33 | Komentarze: 2
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja