Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend


Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Zapraszamy w weekend do Konstancina-Jeziorny. W piątek Konstanciński Dom Kultury zaprasza na Bezsenną Noc w Hugonówce. W sobotę Konstancin odwiedzą dziennikarze radiowej Jedynki z audycją "Jedyne takie miejsce". Polecamy też warsztaty rodzinne i spotkanie z cyklu Wirtualne Muzeum Konstancina, które poświęcone będzie rodzinie Piętków, znanych konstancińskich lekarzy.


Noc z Javierem Bardemem

W piątek, 13 kwietnia o godz. 19 w Hugonówce przy ul. Mostowej 15 odbędzie się Bezsenna Noc w Hugonówce. Tym razem podczas maratonu filmowego zostaną wyświetlone trzy filmy z Javierem Bardemem w roli głównej. Jest on pierwszym hiszpańskim aktorem, który został nominowany do Oscara. Trzykrotnie miał szansę na tę prestiżową nagrodę. Otrzymał statuetkę w 2007 roku za rolę w filmie "To nie jest kraj dla starych ludzi" braci Coen, gdzie wcielił się w Antona Chigurha, jeden z najmroczniejszych czarnych charakterów w historii kina. Wstęp wolny.

Reklamy Google:


Jedyne takie miejsce

W sobotę, 14 kwietnia od godz. 9:10 w radiowej Jedynce audycja "Jedyne takie miejsce" prowadzona na żywo z Konstancina-Jeziorny. Prowadzący Monika Tarka i Robert Kilen przespacerują się malowniczymi uliczkami, porozmawiają z pasjonatami historii Konstancina-Jeziorny i wyjątkowymi mieszkańcami, zwiedzą najpiękniejsze wille oraz opowiedzą o tężni solankowej i Parku Zdrojowym. Wystąpi jazzowy Warsaw Dixielanders oraz zaprezentują się dzieci z grupy musicalowej. Monika Tarka i Robert Kilen zaproszą słuchaczy również na lokalne ciasto. Zapraszamy do słuchania audycji na żywo z Konstancina-Jeziorny.

Zróbmy sobie grę familijną

O godz. 15 Konstanciński Dom Kultury przy ul. Mostowej 15 zaprasza na warsztaty rodzinne. Tym razem pod okiem instruktora będzie można samodzielnie, według własnego projektu zrobić grę familijną. Kółko i krzyżyk, a może zabawy ze sznurówką? Możliwości jest wiele. Żeby zrobić niepowtarzalną grę, wystarczy trochę filcu, materiału, guzików oraz wyobraźni. Świetna kreatywna zabawa nie tylko dla dzieci, lecz także dla dorosłych. Udział w warsztatach 5zł/os.

Wirtualne Muzeum Konstancina

W sobotę o godz. 17 w ramach cyklu Wirtualne Muzeum Konstancina odbędzie się spotkanie poświęcone rodzinie Piętków. Związała się z Konstancinem w 1948 r. Andrzej i Maria Piętkowie, lekarze, odcisnęli się w pamięci kilku pokoleń mieszkańców tej miejscowości, jako pracownicy tutejszych ośrodków zdrowia, lecząc i niosąc pomoc dzieciom, dorosłym i osobom starszym. O historii rodziny, jej przedwojennych i powojennych losach, a także o życiu w powojennym Konstancinie opowiedzą Jan Piętka i Dorota Piętka-Hadała. Wstęp wolny.

Koncert Marcina Wyrostka

W niedzielę o godz. 19 odbędzie się koncert akordeonisty Marcina Wyrostka - zwycięzcy drugiej edycji programu Mam Talent, wykładowcy Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Zabrzmią utwory, których inspiracją była polska muzyka ludowa, klasyczna oraz rozrywkowa z różnych regionów kraju. Płyta POLACC jest wielobarwna i energiczna, a powstałe utwory są efektem poszukiwań wspólnej wrażliwości muzycznej, którą odnaleźć można w polskiej muzyce różnych gatunków, powstałej na przestrzeni wielu lat. Tytuł krążka to POLACC, gdzie rozmaite motywy "POL"-skości połączył wspólny "ACC"-ordeonowy mianownik. Niestety bilety na koncerty zostały już sprzedane.

Źródło: Konstanciński Dom Kultury

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości


piątek 13 kwietnia 2018 - 14:44:28 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja