Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Kinowy kwiecień w Konstancinie


Kinowy kwiecień
w Konstancinie


W kwietniu Konstanciński Dom Kultury zaprasza do kina. Zaczniemy od projekcji filmu z Michaelem Fassbenderem, który 3 kwietnia będzie gwiazdą Konstancińskiego Klubu Filmowego. Natomiast w piątek, 13 kwietnia gratka dla fanów Javiera Bardema - nocny maraton filmów z hiszpańskim aktorem w roli głównej. Wstęp wolny.


Konstanciński Klub Filmowy

W każdy pierwszy wtorek miesiąca Konstanciński Dom Kultury przy ul. Mostowej 15 czeka na wszystkich kinomanów. 3 kwietnia o godz. 19 gwiazdą Konstancińskiego Klubu Filmowego będzie Michael Fassbender w obsypanym nagrodami filmie z 2013 roku. Tytuł filmu niechaj pozostanie niespodzianką. Dość powiedzieć, że kanwą scenariusza były autentyczne wydarzenia, które miały miejsce w Ameryce końca XIX wieku. Trwająca 12 lat zniewalająca, odyseja człowieka, który stracił wolność, mimo to się nie poddał. Wstęp wolny.

Reklamy Google:


Noc z Javierem Bardemem

W piątek, 13 kwietnia o godz. 19 w Hugonówce przy ul. Mostowej 15 odbędzie się Bezsenna Noc w Hugonówce. Tym razem podczas maratonu filmowego zostaną wyświetlone trzy filmy z Javierem Bardemem w roli głównej. Jest on pierwszym hiszpańskim aktorem, który został nominowany do Oscara. Trzykrotnie miał szansę na tę prestiżową nagrodę. Otrzymał statuetkę w 2007 roku za rolę w filmie „To nie jest kraj dla starych ludzi” braci Coen, gdzie wcielił się w Antona Chigurha, jeden z najmroczniejszych czarnych charakterów w historii kina. Wstęp wolny.

Szczegółowe informacje o planowanych seansach można uzyskać bezpośrednio w Hugonówce, telefonicznie (22) 484 20 20 lub mailowo: biuro©konstancinskidomkultury.pl

Źródło: Konstanciński Dom Kultury

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości


wtorek 03 kwietnia 2018 - 08:07:44 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja