Zaloguj się | Rejestracja

Festiwale Biegowe Biegaj’MY z DEM’a - zapisy i konkurs


Festiwale Biegowe Biegaj’MY z DEM’a
- zapisy i konkurs


Przed nami kolejny sezon cyklu biegów Biegaj’MY z DEM’a, w ramach którego organizowane są festiwale biegowe składające się z biegów na dystansach 5 i 10 km oraz biegów dla dzieci. Trasy posiadają atest oraz Patronat Honorowy Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, a także Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Warszawskiego Muzeum Sportu i Turystyki.


Imprezy cechuje niepowtarzalny sportowo-rodzinny klimat. To wydarzenia z kategorii tych, na których warto pojawić się liczniejszym składem i spędzić miło czas. Po biegu czekają na Was liczne atrakcje, konkursy, nagrody, degustacje produktów, a także pyszne posiłki regeneracyjne. Dla uczestników z dziećmi przygotowane będą strefy zabaw z dmuchańcami oraz kolorowankami, a na starszych uczestników czekać będą wygodne strefy relaksu.

Reklamy Google:


Jeżeli biegacie na dystansach 10 km lub większych, a dotychczas ciężko było Wam namówić bliskich na wspólny bieg, to tym razem macie wspaniałą okazję do tego, by Wasze zachęty były skuteczne. Na wszystkich Festiwalach Biegowych Biegaj’MY z DEM’a czekać będą również biegi na dystansach 5 km. Idealna gratka dla początkujących lub lubiących krótkie dystanse i prędkość zawodników.

Otwierając kalendarz biegowy 2018 warto zapamiętać harmonogram wydarzeń Biegaj’MY z DEM’a i już dziś zarejestrować się na wybrane imprezy, gdyż tylko do końca lutego obowiązuje niższa opłata za pakiet startowy na 5 lub 10 km:
• 15 kwietnia - Festiwal Biegowy im. Mikołaja Kopernika w Lidzbarku Warmińskim
• 20 maja - Festiwal Biegowy im. Jana Pawła II w Kazimierzu Dolnym
• 24 czerwca - Festiwal Biegowy im. Piotra Nurowskiego w Konstancinie-Jeziornie
• 9 września - Królewski Festiwal Biegowy Warszawa Wilanów
• 22 września lub 6 października - Bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego

Rejestracji można dokonać na stronie:
http://www.biegajmyzdema.pl/index.php/rejestracja/

Na stronie dostępne są również regulaminy oraz trasy poszczególnych biegów. Już niedługo podane zostaną szczegóły dotyczące zawartości pakietów startowych.

TRWA KONKURS WALENTYNKOWY

Przypominamy, że na facebookowym profilu Biegaj’MY z DEM’a trwa aktualnie konkurs walentynkowy. Tylko do 14 lutego do 11:00 możecie zgłaszać w komentarzach zdjęcia nawiązujące do hasła "TWOJE SPORTOWE LOVE STORY", a później Wasze fotki będą zbierać polubienia w albumach danych wydarzeń (do 16 września do 13:00). Do wygrania są po dwa pakiety startowe na Festiwale Biegowe w Lidzbarku Warmińskim, Kazimierzu Dolnym oraz w Konstancinie. Dla Ciebie i dla Twojej połówki!

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościRelacja z dotychczasowych wydarzeń Biegaj’MY z DEM’a:

wtorek 13 lutego 2018 - 14:46:50 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi

lasiwino.jpg

arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja