Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Kinowy luty w Konstancinie


Kinowy luty
w Konstancinie


W lutym kino Konstancińskiego Domu Kultury przy ul. Mostowej 15 przygotowało dwie interesujące propozycje. W Hugonówce będzie można obejrzeć film z amerykańskim aktorem Michaelem Keatonem, który 6 lutego będzie bohaterem Konstancińskiego Klubu Filmowego. Natomiast w piątek, 16 lutego filmowa niespodzianka - Dzień Singla w Hugonówce. Zabierzemy wszystkich singli w wielką i piękną podróż po hedonistycznym i nostalgicznym Rzymie.


Michael Keaton w Hugonówce

Konstanciński Klub Filmowy zaprasza na najbliższe spotkanie. Gwiazdą filmu oraz dyskusji będzie amerykański aktor Michael Keaton. W pierwszy wtorek miesiąca (6 lutego o godz. 19) w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Mostowej 15 zostanie wyświetlony jeden z filmów z jego udziałem. Tematem spotkania będzie historia znanej na całym świecie restauracji, która oferowała dania podawane klientom w niecałą minutę. Za rolę w tym filmie aktor nominowany był do Oscara w 2017 roku. Konstanciński Klub Filmowy jest idealny dla wszystkich kinomanów, którzy lubią podyskutować o obejrzanym filmie, odkryć jego nietypową interpretację albo pospierać się z innymi. Po każdym seansie klubowicze rozmawiają o problematyce filmu, kreacjach aktorskich, a także o jego odniesieniach oraz kontekstach w kulturze. Wstęp wolny.

Reklamy Google:


Dzień singla w kinie

W piątek, 16 lutego o godz. 19 Konstanciński Dom Kultury przygotował filmową niespodziankę dla wszystkich, którzy obchodzą walentynki... szerokim łukiem. Wyjątkowy seans dla wszystkich, którzy chcą walentynki spędzić inaczej, stronią od wszędobylskich serduszek oraz przesłodzonych komedii romantycznych. Dzień singla to nie do końca poważne święto. To alternatywa, która ma pokazać, że bycie w związku nie jest jedynym sposobem na spędzanie czasu. Obchody dla wszystkich, którzy mają dystans do otaczającego świata, czasem chcą zrobić coś na przekór i mają poczucie humoru. Warto sprawić sobie prezent i przyjść do kina na film, który nie ocieka romantyzmem. Przyjdźcie solo lub w towarzystwie znajomych. Ze względu na licencje do wyświetlania filmów nie możemy promować wszystkich tytułów publicznie. Możemy jednak zdradzić, że podczas seansu zabierzemy wszystkich singli w wielką i piękną podróż po hedonistycznym i nostalgicznym Rzymie. Wstęp wolny.

Szczegółowe informacje o planowanych seansach można uzyskać bezpośrednio w Hugonówce, telefonicznie (22) 484 20 20 lub mailowo: biuro©konstancinskidomkultury.pl

Źródło: Konstanciński Dom Kultury

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości


wtorek 06 lutego 2018 - 11:35:48 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja