Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Kinowy styczeń w Konstancinie


Kinowy styczeń
w Konstancinie


W styczniu kino Konstancińskiego Domu Kultury przygotowało dwie interesujące propozycje. W Hugonówce będzie można obejrzeć film z australijską aktorką Cate Blanchett, która 9 stycznia będzie bohaterką Konstancińskiego Klubu Filmowego. W piątek, 26 stycznia zapraszamy na "Maraton filmowy dla tych, którzy wolą lato". Trzy doskonałe filmy, które przeniosą widzów z zimowego Konstancina do kalifornijskich winnic, na hawajskie plaże oraz na greckie wyspy, roztańczone w rytmach przebojów Abby.


Klub Filmowy z Cate Blanchett

Zapraszamy do Konstancińskiego Klubu Filmowego. Gwiazdą spotkania, które odbędzie się we wtorek, 9 stycznia o godz. 19, będzie australijska aktorka Cate Blanchett. Ma w swoim dorobku aż 5 nominacji do Oscara oraz 2 statuetki. Zostanie wyświetlony jeden z filmów z jej udziałem. Tematem projekcji oraz dyskusji będzie kontrowersyjny skandal, przedstawiony w głośnej powieści Zoë Heller. Konstanciński Klub Filmowy jest idealny dla wszystkich kinomanów, którzy lubią podyskutować o obejrzanym filmie, odkryć jego nietypową interpretację albo pospierać się z innymi. Po każdym seansie klubowicze rozmawiają o problematyce filmu, kreacjach aktorskich, a także o jego odniesieniach oraz kontekstach w kulturze. Spotkania klubu odbywają się w Hugonówce przy ul. Mostowej 15 w każdy pierwszy wtorek miesiąca, o godz. 19. Wstęp wolny.

Reklamy Google:


Słoneczny maraton filmowy w zimową noc

Tęsknicie już za latem? Marzy wam się podbój ciepłych krajów? Styczniowe temperatury i zimowa aura za oknami nie nastrajają pozytywnie. W piątek, 26 stycznia Konstanciński Dom Kultury przy ul. Mostowej 15 zaprasza na ''Bezsenną noc w Hugonówce – Maraton filmowy dla tych, którzy wolą lato''. Słoneczny maraton-niespodzianka zacznie się o godz. 19, wstęp wolny. Na dużym ekranie zostaną wyświetlone trzy doskonałe filmy, które z pewnością rozgrzeją, przywołają słońce i wprowadzą w wakacyjny nastrój. Ze względu na licencje, dzięki którym filmy są prezentowane, KDK nie może promować wszystkich tytułów. Możemy jednak zdradzić, że filmy przeniosą widzów na greckie wyspy roztańczone w rytm przebojów Abby, o wakacjach z ekranu przypomną również złocisty piasek i błękit oceanu Hawajów, a także wyborne wino ze słonecznej Kalifornii.

Szczegółowe informacje o planowanych seansach można uzyskać bezpośrednio w Hugonówce, telefonicznie (22) 484 20 20 lub mailowo: abachurska©konstancinskidomkultury.pl.

Źródło: Konstanciński Dom Kultury

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości


sobota 06 stycznia 2018 - 12:51:32 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja