Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Kinowy grudzień w Konstancinie


Kinowy grudzień
w Konstancinie


W grudniu kino Konstancińskiego Dom Kultury przygotowało dwie interesujące propozycje. W Hugonówce przy ul. Mostowej 15 będzie można obejrzeć głośne tytuły z gwiazdami w rolach głównych - Benedictem Cumberbatchem, który będzie bohaterem Konstancińskiego Klubu Filmowego oraz z Natalie Portman. Wstęp na oba seanse jest bezpłatny.


Konstanciński Klub Filmowy

Konstanciński Klub Filmowy jest idealny dla wszystkich kinomanów, którzy lubią podyskutować o obejrzanym filmie, odkryć jego nietypową interpretację albo pospierać się z innymi. Po każdym seansie klubowicze rozmawiają o problematyce filmu, kreacjach aktorskich, a także o jego odniesieniach oraz kontekstach w kulturze. Spotkania klubu odbywają się w Hugonówce przy ul. Mostowej 15 w każdy pierwszy wtorek miesiąca, o godz. 19. Podczas najbliższego, 5 grudnia zostanie wyświetlony jeden z filmów z brytyjskim aktorem Benedictem Cumberbatchem. Tematem projekcji oraz dyskusji, będzie internet i to, jak potężną i niszczycielską siłą dysponuje. Wstęp wolny.

Reklamy Google:


Wieczór filmowy z Natalie Portman

W piątek, 8 grudnia o godz. 19 w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Mostowej 15 zostanie wyświetlony jeden z najlepszych filmów z Natalie Portman. Amerykańska aktorka zagrała w wielu niezapomnianych i doskonałych filmach. Trzykrotnie była nominowana do Oscara - zdobyła statuetkę za rolę w "Czarnym łabędziu". Na dużym ekranie debiutowała w 1994 roku w "Leonie Zawodowcu" Luca Bessona. Jeszcze jako nastolatka zagrała u boku Ala Pacino i Roberta De Niro oraz w filmach wybitnych reżyserów, m.in. Woody’ego Allena czy Tima Burtona. Ogromną popularność przyniósł jej udział w trzech częściach "Gwiezdnych Wojen", w których wcieliła się w królową Amidalę. Aktorka skończyła psychologię na Harvardzie i ma polskie korzenie. Jej dziadek pochodził z Rzeszowa. Wstęp wolny.

Ze względu na licencje, dzięki którym filmy są wyświetlane, KDK nie może promować wszystkich tytułów. Szczegółowe informacje o planowanych seansach można uzyskać bezpośrednio w Hugonówce, telefonicznie (22) 484 20 20 lub mailowo: abachurska©konstancinskidomkultury.pl

Źródło: Konstanciński Dom Kultury

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości


wtorek 05 grudnia 2017 - 11:07:04 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja