Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Rozruszajmy Konstancin - bezpłatne treningi w CGC


Rozruszajmy Konstancin
- bezpłatne treningi w
Cardio Gym Center - CGC


Zapraszamy do udziału w akcji Rozruszajmy Konstancin. Do końca stycznia 2018 r. niedzielne treningi w klubie Cardio Gym Center - CGC będą bezpłatne. Wystarczy powiedzieć hasło "Rozruszajmy Konstancin" i już można za darmo korzystać z siłowni i zajęć. Na treningi zapraszamy do klubu przy ulicy Pułaskiego 76 w Konstancinie-Jeziornie.


Rozruszajmy Konstancin cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców naszego miasta. Mamy dobrą wiadomość - akcja nie będzie zawieszona w okresie zimowym. W ramach współpracy z klubem Cardio Gym Center - CGC niedzielne treningi w klubie przy ulicy Pułaskiego 76 będą bezpłatne. Na hasło "Rozruszajmy Konstancin" będzie można za darmo korzystać z siłowni (godz. 10-14) i zajęć Cross Training (godz. 11-12 - na zapisy). Akcja trwa do końca stycznia 2018 r., ale jeśli będzie zainteresowanie to jest możliwość jej przedłużenia.

Cardio Gym Center - CGC to doskonale znany mieszkańcom Konstancina klub sportowy, w którym można zadbać o własne zdrowie, ciało i pogodę ducha. W klubie można aktywnie i mile spędzić czas oraz znaleźć kompletne wyposażenie pozwalające poprawić kondycję fizyczną. Klientami CGC opiekują się profesjonalni i wykwalifikowani instruktorzy, którzy prowadzą zajęcia, pokażą jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia, odpowiednio się odżywiać oraz jak korzystać z profesjonalnego sprzętu. CGC dba o profesjonalną i urozmaiconą ofertę.

W klubie przy ulicy Pułaskiego 76 znajdują się trzy sale treningowe:
- sala z wolnymi ciężarami,
- sala z maszynami (Cardio + stosowe),
- sala do treningu funkcjonalnego.

W CGC realizowane są zajęcia Kettlemania i Cross Training. Można spróbować swoich sił, tym bardziej, że pierwszy trening jest bezpłatny. Wystarczy zrobić pierwszy krok. Trenerzy pomogą pokonać następne. Zapraszamy serdecznie do klubu Cardio Gym Center - CGC przy ulicy Pułaskiego 76 w Konstancinie-Jeziornie. Więcej informacji pod nr telefonu
+48 22 754 02 24 oraz na Facebooku.


Cardio Gym Center - CGC - wizytówka klubu:
CGC.jpgCardio Gym Center - CGC
Studio Treningu Indywidualnego

ul. Pułaskiego 76
05-510 Konstancin-Jeziorna
Telefon: +48 22 754 02 24
e-mail: kontakt@cgcenter.pl
www.cgcenter.pl


Cardio Gym Center - CGC - ul. Pułaskiego 76, Konstancin-Jeziorna:
Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".

Zobacz artykuły powiązane:

Nowe zajęcia w Cardio Gym Center - CGC

Cardio Gym Center - CGC zaprasza mieszkańców Konstancina na zajęcia fitness, treningi personalne i do nowoczesnej siłowni. CGC poleca też nowe zajęcia: ZUMBA KIDS i samoobronę. Zapraszamy do klubu przy ulicy Pułaskiego 76 w Konstancinie-Jeziornie.Fitness w Cardio Gym Center - CGC

Cardio Gym Center - CGC od stycznia zaprasza mieszkańców Konstancina na zajęcia fitness. W ramach promocji pierwszy tydzień zajęć jest darmowy i otwarty dla wszystkich. Osoby, które chcą poprawić swoją formę i sylwetkę, zapraszamy do klubu CGC przy ulicy Pułaskiego 76 w Konstancinie-Jeziornie.Pierwsze urodziny
Cardio Gym Center - CGC


Cardio Gym Center - CGC obchodzi pierwsze urodziny! Z tej okazji klub przy ulicy Pułaskiego 76 zaprasza mieszkańców Konstancina-Jeziorny na dzień otwarty - w sobotę 26 października. W programie wiele atrakcji, m.in. pokazy kulturystyczne z udziałem gwiazd, pomiary masy ciała, wzrostu i tkanki tłuszczowej oraz konkursy z nagrodami.Cardio Gym Center
- treningi w plenerze


Cardio Gym Center - CGC zaprasza mieszkańców Konstancina-Jeziorny do udziału w treningach na świeżym powietrzu. CGC Outdoor Training to idealny projekt na lato, dzięki któremu poprawimy swoją formę i dopracujemy sylwetkę. Wyjdźmy na zewnątrz w ramach alternatywnej formy ćwiczeń. Udział w treningu jest bezpłatny, więc możemy zabrać ze sobą znajomych bądź rodzinę. Terminy kolejnych treningów: 20 i 27 lipca. Polecamy!

Artykuł promocyjny

piątek 17 listopada 2017 - 19:11:08 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja