Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Baśniowa podróż z Patagonii na Alaskę


Baśniowa podróż
z Patagonii na Alaskę


Konstanciński Dom Kultury przy ulicy Mostowej 15 zaprasza na spotkanie Klubu Podróżnika. W czwartek, 12 października o godz. 19 gościem klubu będzie znany globtroter Piotr Strzeżysz, który opowie o swojej niesamowitej wyprawie rowerem z Patagonii na Alaskę. Wstęp wolny.


Reklamy Google:


"Czasem wystarczy spojrzeć inaczej" - mówi Piotr Strzeżysz. "Nawet, jeśli wydawałoby się, że widać jakby mniej. Szerzej otworzyć oczy. A może w ogóle je zamknąć. I wyruszyć w drogę pełną magii i duchów. Rozpocząć wędrówkę, która od zawsze wije się niezmiennie gdzieś pośród chmur, w nieokreślonym miejscu i czasie. Wybrać się w podróż, by w końcu samemu stać się drogą - drogą pełną marzeń, tęsknot i snów. Podróżowanie to poszukiwanie baśni" - dodaje globtroter. Zapraszamy na opowieść o podróży z Patagonii na Alaskę. Nie zabraknie imponujących zdjęć oraz filmu z wyprawy.

Piotr Strzeżysz od ponad dwudziestu lat zwiedza świat z rowerem. Autor czterech książek, z których najbliższa jest mu ostatnia, zatytułowana "Sen powrotu". Zazwyczaj jeździ w miejsca wypełnione otwartą przestrzenią, bo uważa, że łatwiej tam bujać w obłokach. Uwielbia kawę, koty, wiatr i Muminki. Gdyby sam mógł wybrać swoją postać, zostałby ptakiem.

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: Konstanciński Dom Kultury

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościKlub Podróżnika w KDK - plakat:

środa 11 października 2017 - 16:27:54 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


stomatologia.jpgZadbaj o swój zdrowy uśmiech w naszym gabinecie! Zapraszamy na wizyty w miłej i przyjaznej atmosferze. Nasi lekarze czekaj na Ciebie.
NA START 10% RABATU dla osób po 60 roku życia w godzinach 9-12 oraz wiele innych, sprawdź na naszej stronie lub Facebooku. Telefon: 504 633 394.

logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja