Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Wyłączą światła na Warszawskiej w Konstancinie


Wyłączą światła
na Warszawskiej


W czwartek, 7 września i we wtorek, 12 września w godz. 7-8:30 zostanie wyłączona sygnalizacja świetlna na ul. Warszawskiej w Konstancinie-Jeziornie. Ruchem będą kierować policjanci. Rusza eksperyment, podczas którego ma zostać sprawdzona i dostosowana synchronizacja sygnalizacji świetlnej. Wielu kierowców narzeka, że obecnie światła utrudniają ruch na głównej ulicy naszego miasta.


Reklamy Google:


Kierowcy od dłuższego czasu skarżą się, że sygnalizacja świetlna na ul. Warszawskiej jest źle ustawiona - zamiast ułatwiać ruch, powoduje korki na głównej trasie prowadzącej do stolicy. Wskutek ich skarg władze naszego miasta zainteresowały problemem Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich. Drogowcy wspólnie z policją mają przeprowadzić eksperyment sprawdzający sygnalizację.

Przez dwa dni, w porannych godzinach szczytu światła będą wyłączone, by sprawdzić jak wpływa to na ruch. Światła zgasną na 1,5 h już w czwartek, 7 września, o godz. 7 rano. Kolejne wyłączenie sygnalizacji zaplanowano na wtorek, 12 września. Od godz. 7 do godz. 8:30 ruchem będą kierowali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. Sygnalizacja zostanie wyłączona przy skrzyżowaniu z ul. Mirkowską, na rondzie przy ul. Borowej oraz na rondzie przy siedzibie Polskich Sieci Elektroenergetycznych.

Przeprowadzona analiza ma umożliwić lepszą synchronizację sygnalizacji i udrożnienie ruchu na ul. Warszawskiej.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości


środa 06 września 2017 - 13:49:33 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja