Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Wyłączą światła na Warszawskiej w Konstancinie


Wyłączą światła
na Warszawskiej


W czwartek, 7 września i we wtorek, 12 września w godz. 7-8:30 zostanie wyłączona sygnalizacja świetlna na ul. Warszawskiej w Konstancinie-Jeziornie. Ruchem będą kierować policjanci. Rusza eksperyment, podczas którego ma zostać sprawdzona i dostosowana synchronizacja sygnalizacji świetlnej. Wielu kierowców narzeka, że obecnie światła utrudniają ruch na głównej ulicy naszego miasta.


Reklamy Google:


Kierowcy od dłuższego czasu skarżą się, że sygnalizacja świetlna na ul. Warszawskiej jest źle ustawiona - zamiast ułatwiać ruch, powoduje korki na głównej trasie prowadzącej do stolicy. Wskutek ich skarg władze naszego miasta zainteresowały problemem Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich. Drogowcy wspólnie z policją mają przeprowadzić eksperyment sprawdzający sygnalizację.

Przez dwa dni, w porannych godzinach szczytu światła będą wyłączone, by sprawdzić jak wpływa to na ruch. Światła zgasną na 1,5 h już w czwartek, 7 września, o godz. 7 rano. Kolejne wyłączenie sygnalizacji zaplanowano na wtorek, 12 września. Od godz. 7 do godz. 8:30 ruchem będą kierowali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. Sygnalizacja zostanie wyłączona przy skrzyżowaniu z ul. Mirkowską, na rondzie przy ul. Borowej oraz na rondzie przy siedzibie Polskich Sieci Elektroenergetycznych.

Przeprowadzona analiza ma umożliwić lepszą synchronizację sygnalizacji i udrożnienie ruchu na ul. Warszawskiej.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości


środa 06 września 2017 - 13:49:33 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


stomatologia.jpgZadbaj o swój zdrowy uśmiech w naszym gabinecie! Zapraszamy na wizyty w miłej i przyjaznej atmosferze. Nasi lekarze czekaj na Ciebie.
NA START 10% RABATU dla osób po 60 roku życia w godzinach 9-12 oraz wiele innych, sprawdź na naszej stronie lub Facebooku. Telefon: 504 633 394.

logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja