Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Ćwiczenia antyterrorystyczne w Konstancinie


Ćwiczenia antyterrorystyczne
w Konstancinie


Kilkadziesiąt wozów strażackich, policja, karetki pogotowia, śmigłowce i antyterroryści - akcja niemal wszystkich służb na terenie Polskich Sieci Elektroenergetycznych przy ul. Warszawskiej w Konstancinie-Jeziornie. Policja uspokaja, że to tylko zakrojone na szeroką skalę ćwiczenia antyterrorystyczne.


Poranny alarm postawił na nogi niemal wszystkie służby. Zostały wezwane do wybuchu spowodowanego atakiem terrorystycznym w biurowcu Polskich Sieci Elektroenergetycznych przy ul. Warszawskiej. Błyskawicznie na miejsce przybyło kilkadziesiąt wozów strażackich, radiowozy policji i karetki pogotowia. Nie tylko jednostki ratowniczo-gaśnicze, lecz także ratownictwa chemicznego i technicznego, wyszkolone do pomocy na wypadek różnego rodzaju zagrożeń.

Reklamy Google:


Akcja przy ul. Warszawskiej w porannych godzinach szczytu spowodowała duże utrudnienia na głównej trasie prowadzącej do Warszawy. Kierowcy utknęli w korkach, droga została zamknięta, by wszystkie jednostki mogły dostać się na teren akcji. Straż pożarna przyjechała nie tylko z powiatu piaseczyńskiego, lecz także ze stolicy oraz z innych podwarszawskich powiatów.

Służby potraktowały ćwiczenia antyterrorystyczne niezwykle poważnie i profesjonalnie. Symulacja zagrożenia miała na celu skoordynowanie pracy wszystkich służb w sytuacji zagrożenia terrorystycznego. Miejsce ćwiczeń nie jest przypadkowe, bowiem konstanciński biurowiec PSE to jeden z najważniejszych budynków dla bezpieczeństwa energetycznego kraju oraz miejsce pracy wielu ludzi.


Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości


czwartek 22 czerwca 2017 - 10:24:21 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


stomatologia.jpgZadbaj o swój zdrowy uśmiech w naszym gabinecie! Zapraszamy na wizyty w miłej i przyjaznej atmosferze. Nasi lekarze czekaj na Ciebie.
NA START 10% RABATU dla osób po 60 roku życia w godzinach 9-12 oraz wiele innych, sprawdź na naszej stronie lub Facebooku. Telefon: 504 633 394.

logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja