Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Ćwiczenia antyterrorystyczne w Konstancinie


Ćwiczenia antyterrorystyczne
w Konstancinie


Kilkadziesiąt wozów strażackich, policja, karetki pogotowia, śmigłowce i antyterroryści - akcja niemal wszystkich służb na terenie Polskich Sieci Elektroenergetycznych przy ul. Warszawskiej w Konstancinie-Jeziornie. Policja uspokaja, że to tylko zakrojone na szeroką skalę ćwiczenia antyterrorystyczne.


Poranny alarm postawił na nogi niemal wszystkie służby. Zostały wezwane do wybuchu spowodowanego atakiem terrorystycznym w biurowcu Polskich Sieci Elektroenergetycznych przy ul. Warszawskiej. Błyskawicznie na miejsce przybyło kilkadziesiąt wozów strażackich, radiowozy policji i karetki pogotowia. Nie tylko jednostki ratowniczo-gaśnicze, lecz także ratownictwa chemicznego i technicznego, wyszkolone do pomocy na wypadek różnego rodzaju zagrożeń.

Reklamy Google:


Akcja przy ul. Warszawskiej w porannych godzinach szczytu spowodowała duże utrudnienia na głównej trasie prowadzącej do Warszawy. Kierowcy utknęli w korkach, droga została zamknięta, by wszystkie jednostki mogły dostać się na teren akcji. Straż pożarna przyjechała nie tylko z powiatu piaseczyńskiego, lecz także ze stolicy oraz z innych podwarszawskich powiatów.

Służby potraktowały ćwiczenia antyterrorystyczne niezwykle poważnie i profesjonalnie. Symulacja zagrożenia miała na celu skoordynowanie pracy wszystkich służb w sytuacji zagrożenia terrorystycznego. Miejsce ćwiczeń nie jest przypadkowe, bowiem konstanciński biurowiec PSE to jeden z najważniejszych budynków dla bezpieczeństwa energetycznego kraju oraz miejsce pracy wielu ludzi.


Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości


czwartek 22 czerwca 2017 - 10:24:21 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja