Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

XIII Piknik Rodzinny w Konstancinie - relacja


XIII Piknik Rodzinny
w Konstancinie - relacja


Pikniki rodzinne w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Wojewódzkiej w Konstancinie-Jeziornie to już tradycja. W sobotę, 3 czerwca odbyła się trzynasta edycja tej imprezy. Czerwcowe słońce i zapowiadane atrakcje przyciągnęły setki mieszkańców naszego miasta, Piaseczna i okolic.


Uczestnicy festynu mogli wziąć udział w zajęciach sportowych, prowadzonych pod okiem profesjonalnych trenerów. Nie zabrakło emocji dla wielbicieli piłki nożnej - odbyły się mecze z udziałem uczniów, absolwentów, rodziców i samorządowców. Dzieci i młodzież uczestniczyli też w zajęciach origami oraz warsztatach plastycznych, na których tworzono biżuterię z koralików i art-zwierzaki. Natomiast panie korzystały ze strefy wizażu. Na najmłodszych czekały zabawy z clownem, malowanie buziek, balony, popcorn i wata cukrowa.

Reklamy Google:


Popularnością cieszyły się warsztaty ogrodniczo-ekologiczne Wyspa Małego Ogrodnika. Nie zabrakło również atrakcji dla amatorów motoryzacji - można było z bliska obejrzeć i zasiąść za kierownicą ciągnika siodłowego i aut sportowych. Przyjechali też zaprzyjaźnieni ze szkołą strażacy z obchodzącej swój jubileusz 100-lecia istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej w Skolimowie. Jak na miasto dawnej Królewskiej Fabryki Papieru przystało, mieszkańcy Konstancina uczestniczyli też w warsztatach, na których ręcznie czerpali papier z masy celulozowej.

Dzięki Gminie Konstancin-Jeziorna na pikniku rozstawiono euro-bungee oraz kolorowe dmuchańce, które stanowiły ogromną atrakcję. Scenę zdominowały przygotowane przez uczniów i absolwentów występy wokalne, instrumentalne, taneczne oraz pokazy karate. Spotkanie uświetnił pokaz mody. Na wybiegu podziwiano nie tylko mamy uczniów Jedynki, ale również przedstawicielki grona pedagogicznego.

Podczas pikniku odbyła się też prezentacja makiety planowanej rozbudowy szkoły pod nazwą "Szkoła Przyszłości". Jak co roku ogromną popularnością cieszyła się Loteria Fantowa, w której każdy los oznaczał wygraną. Uczestnicy imprezy odpoczywali próbując domowych ciast w kawiarence i pijąc pyszną kawę. Można też było skosztować kuchni polskiej oraz dań z grilla.

O bezpieczeństwo uczestników imprezy zadbał wykwalifikowany ratownik medyczny. W punkcie medycznym można było uczyć się zasad udzielania pierwszej pomocy, dokonać pomiarów ciśnienia i poziomu cukru we krwi.

XIII Piknik Rodzinny to impreza, której organizację umożliwia wsparcie regionalnych firm i przedsiębiorców. Widoczna jest tu przede wszystkim współpraca rodziców, pedagogów, dzieci i sympatyków szkoły, która potrafi zjednoczyć wszystkich w imię wspólnego celu, jakim jest wzbogacanie bazy dydaktyczno-sportowej placówki.

"Znakomita zabawa na XIV Pikniku Rodzinnym już za rok. Zapraszamy!" - polecają organizatorzy festynu.

Źródło: Materiały organizatorów

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościZobacz artykuły powiązane:

XII Piknik Rodzinny
w Konstancinie - relacja


W sobotę, 4 czerwca w Zespole Szkół nr 1 w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Wojewódzkiej już po raz 12. odbył się doroczny Piknik Rodzinny. Różnorodne atrakcje oraz słoneczna pogoda sprawiły, że na pikniku bawiły się setki mieszkańców, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Największym zainteresowaniem cieszyły się loteria fantowa z cennymi nagrodami oraz turniej piłkarski.XI Piknik Rodzinny
w Konstancinie - relacja


W sobotę, 30 maja w Zespole Szkół nr 1 w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Wojewódzkiej odbył się XI Piknik Rodzinny pod hasłem "inicjatywa lokalna - sportowa szkoła multimedialna". Mnóstwo różnorodnych atrakcji oraz słoneczna pogoda sprawiły, że piknik odwiedziły setki gości i z pewnością nikt się nie nudził.X Piknik Rodzinny
w Konstancinie - relacja


Ostatni weekend w Konstancinie-Jeziornie upłynął pod znakiem plenerowych imprez i festynów, którym sprzyjała słoneczna pogoda. W Zespole Szkół nr 1 przy ul. Wojewódzkiej odbył się jubileuszowy X Piknik Rodzinny. Sobotnie atrakcje przygotowane przez szkolną społeczność przyciągnęły prawdziwe tłumy. Wszyscy bawili się doskonale.IX Piknik Rodzinny w Konstancinie - relacja

Już po raz dziewiąty w Zespole Szkół nr 1 w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Wojewódzkiej odbył się doroczny Piknik Rodzinny. Portal Konstancin24.eu był jednym z patronów medialnych wydarzenia, w którym wzięło udział kilkuset mieszkańców naszej gminy. Atrakcji było mnóstwo, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci i młodzieży.VIII Piknik rodzinny
w ZS nr 1 - relacja


W sobotnie popołudnie, 26 maja, teren Zespołu Szkół nr 1 przy ul. Wojewódzkiej przeżywał istne oblężenie. Setki mieszkańców Konstancina-Jeziorny wzięły udział w Pikniku Rodzinnym, który obfitował w liczne atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jednym z patronów medialnych pikniku był portal Konstancin24.eu. Zapraszamy na relację z imprezy.VII Festyn Rodzinny w Konstancinie - relacja!

W słoneczne sobotnie przedpołudnie
11 czerwca, w Zespole Szkół Nr 1 w Konstancinie przy ul. Wojewódzkiej 12, odbył się Festyn Rodzinny, który odwiedziło kilkuset mieszkańców naszego miasta. Teren szkoły tętnił życiem i zabawą. Zorganizowano mnóstwo atrakcji, wśród których każdy mógł wybrać coś dla siebie. Doskonale bawiły się całe rodziny. Nasz portal był patronatem medialnym fantastycznego festynu.

wtorek 13 czerwca 2017 - 15:37:22 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja