Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Bezpłatne wycieczki z przewodnikiem po Konstancinie


Bezpłatne wycieczki
z przewodnikiem
po Konstancinie


Ruszają bezpłatne wycieczki piesze z przewodnikiem po Konstancinie-Jeziornie. W ramach projektu "Poznaj Konstancin-Jeziornę" zaplanowano 8 wycieczek - od czerwca do końca wakacji. Mieszkańców i turystów oprowadzać będą Stanisław Hofman i Dorota Zając.


Pierwsze dwie wycieczki zaplanowano już w ten weekend. W sobotę, 10 czerwca zapraszamy na wyprawę "Skolimowska nekropolia" z przewodnikiem Stanisławem Hofmanem, podczas której uczestnicy odwiedzą groby znanych mieszkańców Konstancina-Jeziorny oraz aktorów Domu Artystów Weteranów. Zbiórka pod Hugonówką o godz. 11:00.

Reklamy Google:


Druga wycieczka "Legenda Starego Młyna" odbędzie się w niedzielę, 11 czerwca. O skolimowskim młynie pisał Żeromski w swoim "Przedwiośniu". Podczas wycieczki będzie można poznać nie tylko tajemnice młyna nad Jeziorką, w którym niegdyś doszło do głośnego morderstwa, lecz także zobaczyć piękne i ciekawe wille, m.in. Zagłobin oraz Zechertówkę. Zbiórka również pod Hugonówką o godz. 11:00.

Kolejne wycieczki z przewodnikiem zaplanowano na 25 czerwca, 22 i 29 lipca, 6, 19 i 27 sierpnia. Szczegóły na plakacie.

Wycieczki z cyklu "Poznaj Konstancin-Jeziornę" organizowane są przez Fundację Violet Kiwi, przy wsparciu finansowym Gminy Konstancin-Jeziorna.

Serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościBezpłatne wycieczki z przewodnikiem po Konstancinie - plakat:

sobota 10 czerwca 2017 - 07:48:55 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


stomatologia.jpgZadbaj o swój zdrowy uśmiech w naszym gabinecie! Zapraszamy na wizyty w miłej i przyjaznej atmosferze. Nasi lekarze czekaj na Ciebie.
NA START 10% RABATU dla osób po 60 roku życia w godzinach 9-12 oraz wiele innych, sprawdź na naszej stronie lub Facebooku. Telefon: 504 633 394.

logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja