Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Nowa stacja z rowerami dziecięcymi w Konstancinie


Nowa stacja z rowerami dziecięcymi w Konstancinie

W niedzielę, 4 czerwca w Parku Zdrojowym uruchomiona zostanie nowa stacja z rowerami dziecięcymi. Z okazji obchodów Dnia Dziecka w niedzielę wszystkie rowery dziecięce będzie tutaj można wypożyczać za darmo. Nowa stacja zlokalizowana jest obok dotychczasowej stacji rowerów dla osób dorosłych, w al. Sienkiewicza przy wejściu do Parku Zdrojowego (vis-a-vis Park Cafe).


Na stacji dostępnych będzie 10 rowerków dziecięcych Konstancińskiego Roweru Miejskiego, kompatybilnego z warszawskim Veturilo. Wypożyczyć rowerek dziecięcy może każdy zarejestrowany użytkownik Nextbike posiadający aktywne konto. Wypożyczenie odbywa się na takich samych zasadach, co w przypadku rowerów dla dorosłych. Jedyna różnica to konieczność zwrotu roweru na stacji rowerów dziecięcych.

Reklamy Google:


W Warszawie do dyspozycji najmłodszych użytkowników jest w sumie 60 rowerków dziecięcych. Można je wypożyczać i zwracać w sześciu stacjach w następujących lokalizacjach:
• Park Bródnowski,
• Kępa Potocka,
• Sanguszki - Wybrzeże Gdańskie,
• Park Praski,
• Rondo Wiatraczna,
• Pole Mokotowskie.

Od 4 czerwca do powyższej listy będzie można dopisać stację Konstancińskiego Roweru Miejskiego w Parku Zdrojowym z rowerkami dziecięcymi.

Za obsługę Konstancińskiego Roweru Miejskiego odpowiada Nextbike Polska. Do dyspozycji mieszkańców jest 5 samoobsługowych stacji wypożyczeń, 50 rowerów standardowych i 10 dziecięcych. System będzie działał do końca listopada.

Źródło: UMiG Konstancin-Jeziorna

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości


sobota 03 czerwca 2017 - 07:30:00 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


stomatologia.jpgZadbaj o swój zdrowy uśmiech w naszym gabinecie! Zapraszamy na wizyty w miłej i przyjaznej atmosferze. Nasi lekarze czekaj na Ciebie.
NA START 10% RABATU dla osób po 60 roku życia w godzinach 9-12 oraz wiele innych, sprawdź na naszej stronie lub Facebooku. Telefon: 504 633 394.

logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja