Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Tragiczny wypadek w Ciszycy


Tragiczny wypadek
w Ciszycy


W poniedziałek w Ciszycy doszło do tragedii. Podczas prac polowych zginął kierowca rolniczego ciągnika. Traktor z niewyjaśnionych przyczyn nagle wjechał do pobliskiego zbiornika wodnego i przygniótł kierowcę. Mimo szybkiej pomocy zarówno mieszkańców, jak i straży pożarnej oraz ratowników pogotowia, mężczyzna zginął na miejscu.


Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek, 24 kwietnia w Ciszycy, nieopodal Wisły. Około godziny 18 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o wypadku podczas prac polowych. Z niewyjaśnionych przyczyn ciągnik rolniczy nagle zjechał z pola wprost do sąsiadującego z nim zbiornika wodnego w okolicach rzeki Wisły. Traktor przygniótł kierowcę w wodzie.

Z pomocą ruszyli mieszkańcy miejscowości i przy pomocy innych ciągników udało im się uwolnić i wydobyć mężczyznę z wody. Na miejsce przybyły także trzy zastępy straży pożarnej - 2 wozy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej z Piaseczna oraz 1 wóz Ochotniczej Straży Pożarnej w Bielawie. Do Ciszycy wezwano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. "Mimo trwającej ok. 40 minut reanimacji, poszkodowanego nie udało się uratować i mężczyzna zmarł" - informuje st. kpt. Łukasz Darmofalski, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości


środa 26 kwietnia 2017 - 11:01:47 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja