Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Darmowy Snowpark w Wilanowie


Darmowy Snowpark
w Wilanowie


Przy trasie z Wilanowa do Konstancina powstał miejski Snowpark z atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Konstrukcja o wymiarach 20m x 20m x 5m przez dwa miesiące imitować będzie stok narciarski. Oficjalne otwarcie zaplanowano na sobotę 21 stycznia, jednak już teraz w godzinach wieczornych można korzystać z obiektu. Wstęp jest darmowy.


Snowpark, który powstał obok budynku Royal Wilanów, będzie czynny w godz. 12-21 do 12 marca, o ile pozwolą warunki pogodowe. Profesjonalnie przygotowana nawierzchnia przykryta została igielitem, a odpowiednie warunki ma zapewnić sztuczne naśnieżanie. Snowpark będzie przede wszystkim do dyspozycji miłośników freestyle’u (ewolucji na przeszkodach). Ustawione na konstrukcji przeszkody o różnym stopniu trudności, takie jak: box, raile czy rura, będzie można pokonywać na nartach, deskach snowboardowych czy snowskate (śnieżna deskorolka). Dla najmłodszych adeptów śnieżnych ewolucji powstanie obok Snowpark dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat, gdzie w bezpieczny sposób będą mogły nauczyć się ewolucji na nartach lub desce.

Reklamy Google:


Korzystanie ze Snowparku będzie bezpłatne. Plan działalności obiektu przewiduje regularne treningi freestyle’u dla zupełnie początkujących i zaawansowanych. Będą to zawody, imprezy oraz niedzielna szkółka narciarska dla maluchów. Przy Snowparku zostanie stworzona strefa relaksu z pufami i leżakami dla publiczności. Fundatorem obiektu jest Capital Park, właściciel budynku Royal Wilanów.

Więcej informacji na Facebooku - Royal Snowpark

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościSnowpark w Wilanowie - lokalizacja:


Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".

wtorek 17 stycznia 2017 - 16:23:56 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja