Zaloguj się | Rejestracja

Flis Festiwal - nagroda dla projektu (więcej...)


Flis Festiwal
- nagroda dla projektu


Wśród sześciu najlepszych, tegorocznych produktów turystycznych Mazowsza znalazł się Flis Festiwal, który od 2011 roku organizuje na terenie naszej gminy Fundacja Szerokie Wody. Specjalne Certyfikaty Województwa Mazowieckiego wręczono w czwartek 25 września podczas VIII Sejmiku Turystycznego Województwa Mazowieckiego w Radomiu.


Fundacja Szerokie Wody została powołana przez grupę pasjonatów tradycyjnego żeglarstwa oraz walorów Wisły. Dwoje członków fundacji Grażyna Leśniak i Andrzej Stański jest mieszkańcami Cieciszewa oraz pomysłodawcami Flis Festiwalu, który już na stałe wpisał się w kalendarz kulturalny gminy Konstancin-Jeziorna. Fundacja promuje naturalne walory rzeki, jej potencjał turystyczny oraz bogatą historię. Konstancińscy flisacy pomagają odkryć na nowo i spopularyzować Urzecze, zapomniany nadwiślański region etnograficzny o unikalnej kulturze. Wszystko zaczęło się od pasji żeglarskiej Andrzeja Stańskiego oraz jego zainteresowania tradycyjnymi łodziami.

Reklamy Google:


Flis Festiwal docenił marszałek województwa mazowieckiego, który wybrał najlepsze produkty turystyczne regionu w 2014 roku. Sześć z nich zdobyło specjalne certyfikaty najlepszych produktów turystycznych Mazwosza. Projekt z naszego regionu znalazł się w doborowym towarzystwie, ponieważ wśród laureatów znalazły się jeszcze: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Żydów Mazowieckich w Płocku, Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu, Farma Iluzji w Mościskach (pow. garwoliński) oraz Dzień Tradycji Rzeczypospolitej i Ogólnopolskiego Turnieju Husarskiego, który jest organizowany w Domu Polonii w Pułtusku.

To już kolejne wyróżnienie dla Fundacji Szerokie Wody. W 2013 roku wśród trzech najlepszych produktów turystycznych Mazowsza znalazł się projekt "Odkryj Rzekę Wisłę - Discover Wisła River". Były to rejsy odbywające się na największej z polskich rzek na tradycyjnych drewnianych łodziach wiślanych z żaglem rozprzowym. Łodzie, które zostały zbudowane zgodnie z zasadami szkutnictwa ludowego, woziły turystów na trasach Gassy - Warszawa, Warszawa - Modlin, a także wzdłuż stołecznych nabrzeży.

Przyznanie certyfikatu oznacza ogólnopolską promocję laureatów w ramach działań Polskiej Organizacji Turystycznej oraz informacje o produkcie w ogólnopolskich, regionalnych i lokalnych mediach. Natomiast dla turystów certyfikat jest gwarancją wysokiej jakości usług turystycznych i dobrego wypoczynku.

Gratulujemy i życzymy Fundacji Szerokie Wody kolejnych sukcesów.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości


piątek 26 września 2014 - 11:27:57 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi

lasiwino.jpg

arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja