Zaloguj się | Rejestracja

X Festiwal Małych Form Teatralnych (więcej...)


X Festiwal Małych
Form Teatralnych


W weekend 16-17 marca zapraszamy na X Festiwal Małych Form Teatralnych w Konstancinie-Jeziornie. Festiwal jest organizowany corocznie we współpracy z placówkami oświatowymi naszej gminy. To stały element działań artystycznych zarówno środowisk szkolnych, jak i rodzin biorących aktywny udział w przygotowaniach i prezentacjach przedstawień teatralnych. Prezentujemy szczegółowy program festiwalu.


X Festiwal Małych Form Teatralnych
Sobota i Niedziela 16-17.03.2013
Zespół Szkół im. Władysława Reymonta ul. Mirkowska 39, Konstancin-Jeziorna

To już 10 edycja festiwalu, który cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców Konstancina. Formuła Festiwalu daje szansę zaprezentowania się grupom teatralnym w szerokim przedziale wiekowym. W zeszłym roku w konkursie wzięło udział 12 spektakli przygotowanych przez gminne szkoły oraz Konstanciński Dom Kultury. Grand Prix zdobyła wtedy Szkoła Podstawowa nr 6 w Opaczy za spektakl "Odwaga w życiu pomaga", który jury uznało za najlepszy.

X Festiwal Małych Form Teatralnych odbędzie się w Zespole Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta przy ulicy Mirkowskiej 39. W sobotę i niedzielę, w dwóch blokach konkursowych zostanie zaprezentowanych łącznie 11 spektakli. Wręczenie nagród nastąpi po godzinie 16:00, po spektaklu "Pożarcie królewny Bluetki" Projektu Teatr Warszawa, który odbędzie się na zakończenie festiwalu.Organizatorem festiwalu jest Konstanciński Dom Kultury, a patronem medialnym nasz portal Konstancin24.eu.

Serdecznie zapraszamy!

Reklamy Google:


Projekt Teatr Warszawa "Pożarcie królewny Bluetki"
Niedziela 17.03.2013, godz. 16:00
Zespół Szkół im. Władysława Reymonta ul. Mirkowska 39, Konstancin-Jeziorna

W ramach X Festiwalu Małych Form Teatralnych zapraszamy na bajkę "Pożarcie królewny Bluetki" Projektu Teatr Warszawa. W pewnym niewielkim królestwie zamieszkał smok, który żywi się wyłącznie królewnami. Za godzinę ma skonsumować królewnę Bluetkę. Wierny paź Królewny rozpaczliwie szuka dla niej obrońcy. Niestety nie może liczyć na Dobrą Wróżkę, bo ta właśnie utraciła pamięć i nie przypomina sobie żadnego zaklęcia przeciw smokom. Czy znajdzie się rycerz, który go pokona? I czy tam rzeczywiście czai się smok? Przekonajcie się sami...
Wstęp wolny.

Reżyseria: Zbigniew Kozłowski
Scenografia i kostiumy: Anita Błażejewska
Muzyka: Piotr Golla
Obsada: Dorota Furtak/Joanna Pach Żbikowska, Agnieszka Kudelska, Zbigniew Kozłowski, Marcin Błaszak

Patronat medialny nad wydarzeniami KDK: Konstancin24.eu

Źródło: Konstanciński Dom Kultury

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościX Festiwal Małych Form Teatralnych - plakat:

Zobacz artykuły powiązane:


IX Festiwal Małych Form Teatralnych - relacja

Ostatni weekend w Konstancinie-Jeziornie upłynął pod znakiem teatru, ponieważ w Zespole Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta przy ul. Mirkowskiej 39 odbył się IX Festiwal Małych Form Teatralnych. W konkursie wzięło udział 12 spektakli przygotowanych przez gminne szkoły oraz Konstanciński Dom Kultury. Tegoroczne Grand Prix zdobyła Szkoła Podstawowa nr 6 w Opaczy za spektakl „Odwaga w życiu pomaga”, który jury uznało za najlepszy.

piątek 15 marca 2013 - 06:01:27 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja