Zaloguj się | Rejestracja

formy promocyjne - Złota Wizytówka


Złota Wizytówka

Graficznie wyróżniona wizytówka firmy na gwarantowanej 1. pozycji w wybranym dziale katalogu firm portalu Konstancin24.eu. W wizytówce oprócz podstawowych danych teleadresowych można zamieścić logo, zdjęcia, dokładny opis firmy.

Koszt: 80 zł netto na miesiąc

Zamów kampanię: reklama@konstancin24.eu


Przykładowe realizacje:
VERSO komfortowe meble
www.versomeble.pl

Mega Meble
Warszawa, Al. Jerozolimskie 200
Telefon: +48 22 319 75 29
e-mail: warszawa@versomeble.pl
zobacz na mapie

Branża: Dekoracja, wyposażenie wnętrz, meble

Opis:
VERSO Meble działa na polskim rynku od kilku lat. Mamy duże doświadczenie nabyte w czasie współpracy z wieloma partnerami z branży meblarskiej. Komfortowe meble są naszą pasją. Poświęcamy im każdą wolną chwilę w celu przygotowania swoim klientom najlepszej, niepowtarzalnej oferty, gdzie znajdą tylko produkty największych, polskich producentów. Tworząc ofertę kierujemy się aktualnymi trendami, wysoką jakością oraz przystępnymi cenami. Staramy się, by nasze meble były wykonane z naturalnych materiałów wysokiej jakości.

Nasza oferta obejmuje meble do niemal każdego pomieszczenia: do salonu, sypialni, jadalni czy gabinetu. Polecamy bardzo dobre polskie meble wypoczynkowe. Starannie dobieramy wzory, by wyróżniały się szlachetnym wzornictwem, dopracowanymi detalami, by łączyły komfort użytkowania z codzienną funkcjonalnością. Nasz klient ma dużą swobodę konfiguracji oraz doboru kolorystyki. Sprostamy wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do naszych salonów!


restauracja_izba.jpgRestauracja & Pizzeria Izba
Telefon: 851 11 27, 851 11 37
e-mail: info@restauracja-izba.pl
www.restauracja-izba.pl

Branża: Restauracje, pizzerie

restauracja_izba.jpgOpis:
W Izby skromne progi zapraszamy wszystkich wędrowców i zasiedziałych, smakoszy i estetów kulinarnych, osamotnionych i tych z rodzinami, głodnych i spragnionych, miłośników ptactwa, wieprzów, wołów, a także wodnych stworów rozmaitych w doskonały sposób przyrządzanych.
W naszym menu znajdziecie Państwo bogaty wybór jadła i napitków, które w połączeniu z urokliwą atmosferą drewnianej izby pozwolą zapomnieć o smutku, zmęczeniu, a może nawet porze roku.
Z niecierpliwością czekamy na bywalców Izby jak i na tych z Państwa, którzy zawitają do nas po raz pierwszy.
Według bywalców nasze największe atuty to: niepowtarzalna atmosfera, doskonała kuchnia, przytulne i niekonwencjonalne wnętrze, profesjonalna obsługa, doświadczenie w organizacji imprez.
W Izbie występuje ryzyko uzależnienia się od jadła i atmosfery. Właściciele nie ponoszą za to odpowiedzialności...

Organizujemy przyjęcia, bankiety itp. o charakterze zamkniętym lub otwartym. W przypadku przyjęcia zamkniętego istnieje możliwość dowolnej aranżacji stolików tak byście czuli się Państwo komfortowo.
Zamówienia z dostawą do domu lub firmy przyjmujemy na bieżąco od godziny 11:00-22:45. Czas dostawy w zależności od ilości zamówień to od 20 do 40min. Dostawy realizujemy bezpłatnie przy zamówieniach powyżej 20 zł, w innym przypadku koszt dostawy wynosi 3 zł.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Niedziela: 11:00-23:00

restauracja_izba.jpg


Formy promocyjne

reklama.jpg Zobacz przykłady form promocyjnych. Sprawdź ceny, poznaj specyfikacje techniczne, wybierz reklamę i zamów kampanię.

Formy promocji:
Billboard VIP
Baner VIP
Artykuł promocyjny
Zajawka VIP
Standard Box
Złota Wizytówka
Srebrna Wizytówka
Pogoda Box
Zajawka Premium

kontakt z Doradcą

reklama.jpg
Masz pytania? Nasz Doradca jest do Twojej dyspozycji - wyślij maila lub zadzwoń:
e-mail: reklama@konstancin24.eu
telefon: +48 666 572 243