Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Idź do strony       >>  
Moderatorzy: admin, kacper, tomek24, marylka
Autor Odpowiedzi
peteair
22 wrz 2010 : 14:28

Zarejestrowany #367
Dołączył: 22 wrz 2010 : 14:04
postów: 16
Witam.
Jest to mój pierwszy post na tym forum dlatego chciałbym jeszcze raz wszystkich serdecznie powitać. Dopiero odkryłem portal Konstancin24, i cieszę się że tak się stało bo od razu jego forma przypadła mi do gustu. W związku z tym iż urodziłem się w Konstancinie i od 27 lat tu mieszkam, jakiś czas temu postanowiłem iż muszę otworzyć restaurację Sushi. Trochę to trwało ale udało się znaleźć korzystną lokalizację którą jest C.H. Stara Papiernia czyli kulturalne centrum Konstancina. 13 Października planowane jest otwarcie kolejnej restauracji sieci Zume wiec chciałbym wszystkich serdecznie zaprosić. Liczę iż specjały kuchni Kraju Kwitnącej Wiśni w wykonaniu Kucharzy Sushi Zume przypadną wam do gustu a moja restauracja będzie miejscem spotkań przyjacielskich, biznesowych oraz rodzinnych.
W miarę rozwoju sytuacji i zbliżającego się otwarcia będę starał się wzbogacać mój post o kolejne ciekawostki.

Serdecznie Pozdrawiam
Powrót do góry
ewa
22 wrz 2010 : 18:39

Zarejestrowany #325
Dołączył: 22 lip 2010 : 10:45
postów: 9
Witam Serdecznie:) Z przyjemnością odwiedzę Twoją restaurację z kilku powodów: 1 - lubię ludzi, którzy nie boją się realizować swoich pomysłów; 2 - piszesz w bardzo miły sposób i sprawiasz wrażenie otwartej osoby; 3 - uwielbiam sushi:) Nie będę pisać, że trzymam kciuki za otwarcie bo fajnym ludziom się zawsze udaje:) Do zobaczenia zatem:) Ciepło Cię pozdrawiam
Powrót do góry
antenka1987
23 wrz 2010 : 12:10

Zarejestrowany #368
Dołączył: 23 wrz 2010 : 11:55
postów: 6
Witam
Bardzo się cieszę że ZUME otwiera się w Konstancinie .
Ponieważ nie raz miałam okazje być w innych lokalach tej sieci i byłam bardzo zadowolona , z pysznych posiłków jak i z perfekcyjnej i miłej obsługi.
Wszystko w jak najlepszym porządku.
Serdecznie polecam
Powrót do góry
piotr81
28 wrz 2010 : 21:47
Zarejestrowany #374
Dołączył: 28 wrz 2010 : 21:24
postów: 4
Witam Ja również słyszałem o otwarciu sushi Zume w Konstancinie z czego jestem bardzo zadowolony ponieważ jadałem ich sushi w Wilanowie i byłem bardzo zadowolony Polecam

Powrót do góry
Perez
05 paź 2010 : 13:37
Zarejestrowany #379
Dołączył: 05 paź 2010 : 13:08
postów: 1
Jestem tu nowy, ale napisze, ze chetnie sie pojawie w lokalu, bo jadlem juz w Zume i bylem zadowolony, a tak bede mial pod domem.
Powrót do góry
rsquattro
07 paź 2010 : 15:49
Zarejestrowany #382
Dołączył: 07 paź 2010 : 15:20
postów: 2
witam, co bedzie poza sushi?

nie sztuka jest zabic muche na przedniej szybie samochodu, sztuka jest zabic ja na bocznej
Powrót do góry
peteair
07 paź 2010 : 17:44

Zarejestrowany #367
Dołączył: 22 wrz 2010 : 14:04
postów: 16
Witam.
Z racji tego iż będzie to restauracja sushi głównym menu będzie właśnie sushi. Początkowo z kuchni ciepłej serwować będziemy tempurę. W miarę rozwoju chciałbym rozszerzyć kuchnię ciepłą o coś ciekawszego. Liczę że mieszkańcom Konstancina zasmakuje nasze sushi. Zrobię wszystko aby wrażenia ze spotkań w Zume Stara Papiernia były jak najbardziej pozytywne. Dla chcących tylko się zrelaksować i pogawędzić zapraszam na spróbowanie japońskich herbat także smakowych.

Serdecznie Pozdrawiam
Powrót do góry
BB
12 paź 2010 : 14:47
Zarejestrowany #352
Dołączył: 26 sie 2010 : 08:56
postów: 10
Wpadnę w sobotę .... Życzę wielu zadowolonych klientów .... trudno jest utrzymać się w Starej P., gdzie czynsze do niskich nie należą, niestety. A poprzednik - Akura - nie miał najsmaczniejszego sushi - IMO.

Wasz BB
Powrót do góry
peteair
12 paź 2010 : 17:15

Zarejestrowany #367
Dołączył: 22 wrz 2010 : 14:04
postów: 16
Witam.
Dziękuję za wszystkie przychylne komentarze. Jutro otwarcie, zapraszam wszystkich smakoszy. Jeśli z jakiegoś powodu nie będzie ktoś mógł wpaść to z chęcią dowieziemy do domu.

Pozdrawiam
Powrót do góry
ewa
15 paź 2010 : 15:18

Zarejestrowany #325
Dołączył: 22 lip 2010 : 10:45
postów: 9
Właśnie wróciłam z Zume i ............. mam już swoje miejsce na wszelkie spotkania biznesowe i nie tylko:) Bardzo miła obsługa, sporo fajnych zestawów do wyboru, duże kawałki ryby w nigiri, ryż idealny, herbatka wiśniowa super, szybko przygotowane, reasumując: POLECAM! Mogłabym się przyczepić lekko do wystroju ale to jest narzucone odgórnie i niewiele można zmienić. Z przyjemnością wrócę jeszcze wiele razy:)))
Powrót do góry
peteair
15 paź 2010 : 20:43

Zarejestrowany #367
Dołączył: 22 wrz 2010 : 14:04
postów: 16
Witam.
Bardzo dziękuję za pozytywny komentarz. Robimy co możemy aby wszyscy nasi goście byli usatysfakcjonowani. Mam nadzieję iż w niedługim czasie nasze menu rozrośnie się o potrawy kuchni ciepłej.
Serdecznie wszystkich zapraszam
Powrót do góry
Zibi100
17 paź 2010 : 10:11
Zarejestrowany #387
Dołączył: 17 paź 2010 : 07:16
postów: 2
Niedziela przedpołudniem, żona z córką poprosiły "kelnerkę" o ulotkę z ofertą. Po 20 minutach "oczekiwania" zrezygnowały! Jeżeli to jest w ramach promocji to gratuluję utraty jednego z klientów. Nie będę was polecał swoim znajomym.
Powrót do góry
antenka1987
17 paź 2010 : 17:57

Zarejestrowany #368
Dołączył: 23 wrz 2010 : 11:55
postów: 6
Witam
dziś byłam pierwszy raz w sushi zume w papierni było tak jak myslałam ze bedzie , pyszne sushi bardzo miła obsluga , ogólnie super pewnie jeszcze nie raz zajrze lub zamowie do domu
Powrót do góry
peteair
17 paź 2010 : 18:35

Zarejestrowany #367
Dołączył: 22 wrz 2010 : 14:04
postów: 16
Witam.

Użytkowniku Zibi100.
Bardzo cię przepraszam że do takiej sytuacji doszło, taka postawa obsługi mojej restauracji oczywiście nie jest elementem "promocji". Jeszcze dziś zajmę się tą sprawą. Chciałbym abyś nie rezygnował i dał nam jeszcze jedną szansę. Wiem że ciężko jest zaufać komuś kto dał raz plamę i to na samym starcie a mam nadzieję iż że jeszcze raz spróbujesz nam zaufać a postaram się nie zawieść. Jako właściciel dążę do tego aby moi goście czuli się najważniejsi. Jeszcze raz bardzo cię przepraszam.

Serdecznie pozdrawiam
Powrót do góry
Zibi100
18 paź 2010 : 19:11
Zarejestrowany #387
Dołączył: 17 paź 2010 : 07:16
postów: 2
Dziękuję za odpowiedz, ja tak szybko się nie zniechęcam, ale ............. mieszkam tu 12 lat i wiem, że są tu "lokale" do których chodzi się tylko raz, a właściwie było jeden raz, pierwszy i ostatni. Może Wasze otwarcie trzynastego się odbiło ale, za tydzień znów jest sobota i nadmiar wolnego czasu.. Z tym "nie będę Was polecał" z poprzedniego postu - przepraszam nie chciał bym być posądzony o małostkowość czy przywiązanie do poprzedników. Jak się Wasi poprzednicy otworzyli miało być tak pięknie, rabaty, dostawy i takie tam jak zwykle obiecanki, a z czasem było coraz gorzej i mniej atrakcyjnie dostawy za 2 czy 3 stówki potrafiły być "nie kompletne" a ostatnie wspomnienia z tuńczykiem na długo pozostały w mej pamięci! Tak więc do zobaczenia, a za cierpkie słowa przepraszam!

PS. nie omieszkam napisać co i jak, jak będę.
Powrót do góry
marysia
19 paź 2010 : 18:59

Zarejestrowany #296
Dołączył: 21 cze 2010 : 07:35
postów: 34
Wszyscy tak zachwalacie, że będę musiała się wybrać. Zobaczymy, jakie wrażenia będą moim udziałem. Napiszę.

grunt to święty spokój
Powrót do góry
ewa
20 paź 2010 : 14:09

Zarejestrowany #325
Dołączył: 22 lip 2010 : 10:45
postów: 9
Dziś wybrałam się po raz kolejny i ....... zaskoczenia nie było - tak samo smacznie i miło jak za pierwszym razem. A propos postu, który napisał Zibi100 - właściciel chyba rzeczywiście zwrócił na to uwagę - my dziś czekaliśmy chwilkę a i tak pani nas przeprosiła, że w ogóle czekać musieliśmy:) jestem pod wrażeniem....... oby tak dalej:)))))
Powrót do góry
peteair
20 paź 2010 : 14:22

Zarejestrowany #367
Dołączył: 22 wrz 2010 : 14:04
postów: 16
Witam.
Bardzo dziękuję koleżance Ewie za przychylny komentarz. Cały czas pracujemy nad tym aby obsługa podnosiła poziom. My kucharze staramy się przygotowywać sushi tak szybko jak to tylko możliwe ale czasami może się zdarzyć iż okres oczekiwania z racji większej ilości zamówień może być trochę dłuższy, mimo to mam nadzieję iż wszyscy stwierdzicie że warto będzie czasami dłużej poczekać aby sushi było smaczne i świeże.

Serdecznie pozdrawiam
Powrót do góry
piotr81
25 paź 2010 : 22:22
Zarejestrowany #374
Dołączył: 28 wrz 2010 : 21:24
postów: 4
Dziś wpadłem na chwile na papiernie i postanowiłem wpaść na sushi aby spróbować jakiś zestaw.Wybrałem zestaw Eiko i się nie zawiodłem wszystko było pyszne,a do tego obsługa dobra.Dziekuję na pewno wrócę

Powrót do góry
peteair
08 lis 2010 : 18:10

Zarejestrowany #367
Dołączył: 22 wrz 2010 : 14:04
postów: 16
Witam wszystkich.
Natłok codziennych spraw spowodował iż ostatnio nie było mnie na forum, takie życie że codziennie trzeba gonić za pieniądzem. Nie o tym jednak chciałem napisać. Serdecznie dziękuję tym którzy w okresie od naszego otwarcia w Starej Papierni odwiedzili nas i spróbowali sushi przygotowywanego przez naszych kucharzy.
Chciałbym serdecznie zaprosić na tempurę krewetkową i warzywną mam nadzieję iż poza sushi będzie ona urozmaiceniem wizyt smakowych u nas. Polecam także japońskie herbaty z naszej kolekcji smakowej, ich aromat pozwoli oderwać się od szarości codziennego dnia a smak pobudzi oraz następnie uspokoi nerwy codziennego dnia. Jeśli jest coś co wam smakuje poproście kucharza a on postara się dla was to przygotować.

Serdecznie zapraszam i pozdrawiam
Powrót do góry
peteair
01 sty 2011 : 17:02

Zarejestrowany #367
Dołączył: 22 wrz 2010 : 14:04
postów: 16
Witam.

Z racji tego iż witamy Nowy rok chciałbym wszystkim obecnym oraz przyszłym gościom restauracji Zume oraz wszystkim mieszkańcom Konstancina złożyć najserdeczniejsze życzenia, spokoju, cierpliwości, opanowania, oby każdy nowy dzień był dla nas wszystkich ciekawym doświadczeniem. Mam nadzieję iż w nadchodzącym roku obsługa Sushi Zume będzie często gościła Panstwa w swojej restauracji - w naszym wspólnym miejscu spotkań.
Powrót do góry
peteair
04 lip 2011 : 13:21

Zarejestrowany #367
Dołączył: 22 wrz 2010 : 14:04
postów: 16
Witam wszystkich serdecznie.

Cicho się zrobiło w poście więc eskaluję. Wpadacie do nas na sushi, herbatę i lody? Jeśli tak to jakie wrażenia? Chcielibyście coś nowego? jeśli tak to na co macie ochotę? Kucharze Sushi Zume postarają się dla was przygotować niezapomniane smakowo sushi

Serdecznie pozdrawiam
Powrót do góry
peteair
06 lip 2011 : 16:07

Zarejestrowany #367
Dołączył: 22 wrz 2010 : 14:04
postów: 16
A tu coś na zachętę
Powrót do góry
peteair
06 lip 2011 : 16:08

Zarejestrowany #367
Dołączył: 22 wrz 2010 : 14:04
postów: 16
Chyba obrazek się nie załączył
Powrót do góry
peteair
05 lis 2012 : 19:54

Zarejestrowany #367
Dołączył: 22 wrz 2010 : 14:04
postów: 16
Witam serdecznie.
Nie było mnie dosyć dawno a było to spowodowane tym iż straciłem zapał i wiarę iż forum będzie medium które pomoże mi dotrzeć do wszystkich miłośników sushi na terenie Konstancina i okolic. Wracam jednak aby spróbować ponownie podziałać na tym polu. Zume w Konstancinie w dalszym ciągu działa co jest niewątpliwie Waszą zasługą czyli naszych Przyjaciół. Jest cały czas wiele do poprawienia ale wierzę iż będziecie z Nami. Czekam na propozycje oraz ocenę czasu jaki z Wami spędziliśmy. Wypowiedzcie się co wam odpowiada, czy dobrze się u nas czujecie oraz dajcie znać jeśli coś jest nie tak. Nie jestem cały czas w moim lokalu dlatego Wy jesteście najlepszymi recenzentami pracy jaką codziennie wykonujemy dążąc do doskonałości

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam
Powrót do góry
Idź do strony       >>   

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System