Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Moderatorzy: admin, kacper, tomek24, marylka
Autor Odpowiedzi
india
16 kwi 2014 : 16:27
Zarejestrowany #1822
Dołączył: 07 kwi 2014 : 19:06
postów: 3
Witajcie. Zastanawiam się nad uruchomieniem własnej strony www. Docelowo (może kiedyś) chciałabym miec też sklep (ze zdrową żywnością) - bardzo się tym interesuje i lada dzień planuje otwarcie małego sklepiku. jest tylko jedno "ale". Chce żeby moja strona była w pełni profesjonalna, będzie tam sporo zdjęć produktowych i niestety nie wiem ile miejsca potrzebuje na serwerze i jaki to powinien być w ogóle serwer. To mnie doprowadza do szewskiej pasji bo nie potrafię zrozumieć tych zawiłości http://www.nazwa.pl/pomoc/produkty-i-uslugi/serwery-vps/informacje-ogolne-o-serwerach-vps/czym-vps-rozni-sie-od-hostingu-wspoldzielonego/. Wolałabym prostą odpowiedź na pytanie czego potrzebuje - jaką usługę się zdecydować. To nie tylko męczące, ale i frustrujące, no ale nie każdy jest dobry we wszystkim (tak sie pocieszam). Pomóżcie (jeśli się znacie).

Gdyby to był fejsbuk to każdemu za poradę wcisnęłabym lajka. No ale niestety. A może warto pomyśleć nad takim przyciskiem na forum? Żeby za każdą radę - pomoc móc się jakoś odwdzięczyć wciskając symboliczny przycisk. Moim zdaniem całkiem sympatyczne by to było. W każdym razie ja bym korzystała.

[ Edytowany 22 kwi 2014 : 19:49 ]
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System