WiadomośćKosa Konstancin: 2. miejsce na Targówku! (więcej...)
(Kategoria: Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
czwartek 23 lutego 2012 - 14:33:07


Kosa Konstancin:
2. miejsce na Targówku!


Kolejny sukces zespołu Kosy Konstancin. W miniony weekend piłkarze Kosy z rocznika 2004 zdobyli drugie miejsce w turnieju rozgrywanym na Targówku w Warszawie. Tytuł najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Ashley Akpan, zawodnik Kosy Konstancin.


W sobotę 18 lutego, piłkarze Kosy Konstancin z rocznika 2004 wzięli udział w halowym turnieju rozgrywanym na Targówku. Stawką był puchar firmy Multi Sport.

W rozgrywkach wzięło udział osiem drużyn, podzielonych na dwie grupy. Zespół z Konstancina pewnie zajął pierwsze miejsce w swojej grupie, pokonując Marcovię I Marki 7:0, Młode Orły Pułtusk 3:0 oraz remisując 2:2 z pierwszą drużyną gospodarzy, Piorunami Targówek. W półfinale Kosa trafiła na drugi zespół Piorunów Targówek. Zwycięstwo 2:1 zapewniło chłopcom z Konstancina możliwość gry o najwyższe trofeum.

Niestety, tak jak przed tygodniem na turnieju Wesoła Indoor Cup 2012, Kosa Konstancin zajęła drugie miejsce, w finale ulegając 1:3 drużynie Białych Orłów (rocznik 2003/2004), która wygrała turniej na Targówku i tym samym zdobyła puchar firmy Multi Sport. Na osłodę przegranej trzeba jednak dodać, że tytuł najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Ashley Akpan, zawodnik Kosy Konstancin.

Klasyfikacja końcowa turnieju
1.Białe Orły Warszawa
2.Kosa Konstancin
3.Pioruny II Targówek
4.Młode Orły Pułtusk
5.Victoria Sulejówek
6.Pioruny I Targówek
7.Marcovia I Marki
8.Marcovia II Marki

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Reklamy Google:


Tymczasem już w najbliższą sobotę 25 lutego, piłkarze Kosy Konstancin z rocznika 2000 grają sparing z tytułowanym zespołem ŁKS Łódź z Ekstraklasy. Mecz odbędzie się na Bemowie w Warszawie, pod balonem, na ul. Księcia Bolesława 1/3 o godz. 12:30. Serdecznie zapraszamy.
Poniżej prezentujemy film z poprzedniego sparingu (skrót najciekawszych akcji), z drużyną Naprzód Brwinów. Mecz wygrał zespół Kosy Konstancin 6:2.

Sparing zespołu Kosa Konstancin z drużyną Naprzód Brwinów - 18 lutego 2012 r.


Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościZobacz artykuły powiązane:

Nasz patronat:
Kosa Konstancin!


Podanie na pole karne, strzał i... GOL!!! Z przyjemnością donosimy, że nasz portal został partnerem medialnym najbardziej znanego klubu piłkarskiego w naszym regionie - Kosy Konstancin. Od teraz w portalu Konstancin24.eu ukazywać się będą najnowsze wydarzenia związane z klubem, relacje z meczy, zdjęcia oraz video prosto z murawy. Zapraszamy!Źródło: Konstancin 24 - Konstancin-Jeziorna > Portal Mieszkańców > Metropolia Warszawa
( http://konstancin24.eu/news.php?extend.908 )