WiadomośćWyjątkowa muzyka w Konstancinie
(Kategoria: Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
czwartek 26 kwietnia 2018 - 17:22:36


Wyjątkowa muzyka
w Konstancinie


Niedawno w Konstancińskim Domu Kultury odbył się wyjątkowy koncert "Muzyka Korzeni" wirtuoza akordeonu Marcina Wyrostka. Kolejne niecodzienne wydarzenie muzyczne zapowiada się w najbliższy piątek. Na scenie Hugonówki będzie można wziąć udział w efektownym widowisku "Muzyka Sfer". Wystąpi Maciej Hanusek, człowiek-orkiestra, artysta porównywany do Jean-Michel Jarre'a.


W piątek, 27 kwietnia o godz. 19 w Hugonówce zabrzmi tajemnicza "Muzyka Sfer". Koncert nietuzinkowego artysty Macieja Hanuska jest wyjątkową kombinacją uzdrawiających, tybetańskich gongów i mis dźwiękowych z muzyką elektroniczną. To połączenie najstarszych instrumentów w naszej cywilizacji z nowoczesnymi syntezatorami, looperami czy gitarą elektryczną.

Reklamy Google:


"Muzyka Sfer" łączy ambient, glitch, muzykę relaksacyjną i eksperymentalną. Koncert charakteryzuje przestrzeń i minimalizm, pojawią się na nim również ściany dźwięku i cisza. Dopełnieniem muzyki będzie efektowna gra światła. Jeśli chcecie usłyszeć tytułową muzykę sfer czyli biblijne odgłosy ciał niebieskich, zapraszamy do Hugonówki. Bilety w cenie 25 zł do kupienia w kasie KDK i na www.konstancinskidomkultury.pl.

Zapraszamy serdecznie!

Źródło: Konstanciński Dom Kultury

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości"Muzyka Sfer" - plakat:
Źródło: Konstancin 24 - Konstancin-Jeziorna > Portal Mieszkańców > Metropolia Warszawa
( http://konstancin24.eu/news.php?extend.3670 )