WiadomośćTeatralny weekend w Konstancinie
(Kategoria: Konstancin-Jeziorna: WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
piątek 20 kwietnia 2018 - 17:13:43


Teatralny weekend
w Konstancinie


Najbliższy weekend w Konstancińskim Domu Kultury upłynie pod znakiem teatru. Zapraszamy do Hugonówki przy ul. Mostowej 15 na dwa rewelacyjne spektakle. W sobotę, 21 kwietnia o godz. 19 Hannę Śleszyńską zobaczymy w roli ikony amerykańskiego kina Judy Garland. Natomiast w niedzielę, 22 kwietnia o godz. 16 najmłodsza publiczność pozna bajkowe przygody misia Tymoteusza.


Hanna Śleszyńska w Hugonówce

W sobotę, 21 kwietnia o godz. 19 Konstanciński Dom Kultury przy ul. Mostowej 15 zaprasza na spektakl "Własność znana jako Judy Garland". Broadwayowski przebój Billy'ego Van Zandta w reżyserii Sławomira Chwastowskiego, z doskonałą Hanną Śleszyńską w roli tytułowej. Wciela się w Judy Garland, jedną z najlepszych filmowych aktorek w historii amerykańskiego kina. Spektakl niczym sprytny paparazzi podgląda artystkę w momentach jej wzlotów i największych upadków. Pokazuje gwiazdę, którą kochały miliony, od strony prywatnej, zawodowej i intymnej. Akcja rozgrywa się w garderobie przed występem aktorki, który jak się okazało, był ostatni przed jej śmiercią. Słuchamy opowieści o życiu, karierze, miłościach, dzieciach, wzlotach i upadkach, uzależnieniach, o bezwzględności producentów. Szokująca, zabawna i wzruszająca historia z aktorstwem na najwyższym poziomie. Bilety w cenie 50 i 45 zł do kupienia w kasie KDK i na stronie Konstancińskiego Domu Kultury.

Reklamy Google:


Bajkowa Niedziela z Teatrem Baj

W niedzielę, 22 kwietnia o godz. 16 w Hugonówce przy ul. Mostowej 15 odbędzie się przedstawienie dla najmłodszych "Tymoteusz wśród ptaków". Przygoda Misia Tymoteusza, który wiosną postanawia zaopiekować się... jajkiem. To naprawdę trudne zadanie dla misia - uczy się podpatrując ptaki, pomaga mu tata. Co się z tego wykluje? Odpowiedź podczas spektaklu. Żywe, muzyczne widowisko z ciekawą oprawą plastyczną, pełne zabawnych sytuacji i interakcji z dziecięcą widownią. Bilety w cenie 25 zł do kupienia w kasie KDK i na konstancinskidomkultury.pl.

Zapraszamy serdecznie!

Źródło: Konstanciński Dom Kultury

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości"Własność znana jako Judy Garland" - plakat:

Bajkowa Niedziela z Teatrem Baj - plakat:
Źródło: Konstancin 24 - Konstancin-Jeziorna > Portal Mieszkańców > Metropolia Warszawa
( http://konstancin24.eu/news.php?extend.3666 )