Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend


Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Weekend w Konstancinie-Jeziornie zapowiada się niezwykle interesująco. W sobotę Konstanciński Dom Kultury zaprasza na wiosenne rodzinne warsztaty, spotkanie Wirtualnego Muzeum Konstancina poświęcone rodzinie Daszewskich oraz koncert charytatywny na rzecz Dom Artystów Weteranów Scen Polskich. Natomiast w niedzielę, 11 marca o godz. 17 Hugonówkę odwiedzi jedna z największych gwiazd kina i teatru - Daniel Olbrychski.


Weekend zapowiada się niezwykle wiosennie. Spacerując po Parku Zdrojowym warto odwiedzić Konstanciński Dom Kultury. Tym bardziej, że w Hugonówce nie zabraknie wyjątkowych atrakcji, z których każdy wybierze sobie coś dla siebie.

Wirtualne muzeum Konstancina - Rodzina Daszewskich

Zainteresowanych pasjonującą, lokalną historią w sobotę, 10 marca o godz. 17 zapraszamy na spotkanie w ramach cyklu Wirtualne Muzeum Konstancina. Tym razem będzie poświęcone ziemiańskiej rodzinie Daszewskich, związanych z Mazowszem. W Konstancinie Daszewscy pojawili się dopiero w 1945 r. O ich historii, a przede wszystkim o życiu w powojennym Konstancinie opowie jego mieszkanka - Klaudia Daszewska-Sajnóg, od kilku lat zajmująca się historią i genealogią swojej rodziny.

Reklamy Google:


Warsztaty Rodzinne - Wiosenne girlandy

Również w sobotę o godz. 15 w KDK przy ul. Mostowej 15 odbędą się Warsztaty Rodzinne.
Wspólnie z animatorami dzieci i dorośli wykonają piękne, wiosenne girlandy. Powstaną z papieru lub z innych materiałów. Zostaną ozdobione motywami kwiatów, ptaków, liści czy wróżek, ważek lub innych owadów - wszystkiego, co kojarzy się z wiosną i co podpowie wam nieograniczona wyobraźnia. Świetna, kreatywna, rodzinna zabawa gwarantowana. Udział w warsztatach 5 zł/os.

Na rzecz Domu Artystów Weteranów Scen Polskich

Natomiast wieczorem o godz. 19 na scenie Hugonowki odbędzie się koncert "Un Amore Per Se" w wykonaniu znanego tenora Iwa Orłowskiego zorganizowany na rzecz Domu Artystów Weteranów Scen Polskich przez Fundację Światło Życia. W programie najpiękniejsze arie operetkowe i pieśni o miłości. Bilety-cegiełki: 45 zł do nabycia w KDK, przy ul. Mostowej 15 w godz. 12-20. Rezerwacja biletów tel. 536 597 113, 882 071 441.

Bliżej Teatru Bliżej Gwiazd - Daniel Olbrychski

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na nowy cykl spotkań Bliżej Teatru, Bliżej Gwiazd z twórcami i artystami teatru. Rozmowy o teatrze, życiu, pracy zawodowej i pasjach artystów poprowadzi znana aktorka Jolanta Żółkowska. Jej pierwszym gościem będzie legenda polskiego kina i teatru, wybitny aktor Daniel Olbrychski. Serdecznie zapraszamy na inauguracyjne spotkanie cyklu. Będą odbywały się w ramach Klasykonu - projektu poświęconego kultywowaniu tradycji teatru dramatycznego, jego twórców i artystów, którzy zapisali się na kartach historii polskiego teatru. Spotkanie odbędzie się w niedzielę o godz. 17:00. Wstęp wolny.

Zapraszamy serdecznie!

Źródło: Konstanciński Dom Kultury

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościSpotkanie z Danielem Olbrychskim - plakat:

sobota 10 marca 2018 - 11:53:13 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja