Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Fit4All Gym&Fitness - nowy klub w Konstancinie


Fit4All Gym&Fitness - nowy klub w Konstancinie

Fit4All Gym&Fitness to nowe miejsce na mapie Konstancina, w którym zadbamy o swoją sylwetkę i samopoczucie. Nowoczesny klub, który działa od września, oferuje m.in. klimatyzowane pomieszczenia do ćwiczeń, strefy cardio i wolnych ciężarów, salę do zajęć fitness, opiekę instruktorów oraz porady dietetyczne. Wszystko to znajdziemy przy ulicy Warszawskiej 95 w Konstancinie-Jeziornie.


Wygraj karnet Open Gym&Fitness!

Zapraszamy do udziału w zabawie, w której można wygrać karnet miesięczny Open Gym&Fitness. Wystarczy polubić profil Fit4All Gym&Fitness na Facebooku i wysłać wiadomość na FB lub adres info@fit4all.pl z propozycją i krótkim uzasadnieniem nowych ćwiczeń, które mogłyby się znaleźć w ofercie klubu. Najciekawsza propozycja zostanie nagrodzona karnetem, który umożliwia przez miesiąc nieograniczone korzystanie ze strefy siłowej i cardio oraz zajęć fitness. Zapraszamy do zabawy!

Fit4All Gym&Fitness oferuje możliwość treningu przy użyciu profesjonalnych maszyn. Strefa fitness to bogata gama wyposażenia potrzebnego do przeprowadzenia specjalistycznych zajęć. Profesjonalny sprzęt obok samej techniki prowadzonych ćwiczeń pełni kluczową rolę efektywnie przeprowadzonego treningu.

"Komfort i pełna satysfakcja ćwiczących to nasz główny cel" - informują właściciele nowego klubu.

Klub proponuje treningi personalne
i grupowe
. Indywidualne programy treningowe dopasowane do potrzeb ćwiczących, możliwości i oczekiwań, prowadzone przez doświadczoną
i wykwalifikowaną kadrę trenerską sprawią, że poświęcony czas wykorzystany będzie bardziej efektywnie i bezpieczniej dla zdrowia, bez względu na to czy ktoś zaczyna swoją przygodę z treningami, czy też ćwiczy już od dawna. Również treningi grupowe cieszą się dużym zainteresowaniem. Oferta zajęć grupowych pozwoli zadbać o sprawność i sylwetkę ciała. Ćwiczenia nakierowane są na wzmocnienie mięśni całego ciała, jak też poszczególnych jego partii. Zróżnicowana intensywność sprawia, że każdy znajdzie dla siebie interesujący go program. Aktualnie możemy wybrać m.in. zajęcia ABT, TBC, CROSSFIT, PILATES, JOGA, ZUMBA.

Zobacz pełną ofertę klubu

Fit4All Gym&Fitness proponuje atrakcyjne karnety dla klubowiczów, dostosowane do indywidualnych potrzeb czy oczekiwań. Przy zakupie karnetu oferowany jest bezpłatny trening personalny. Wystarczy wyznaczyć sobie cel, przyjść do klubu, wybrać zajęcia grupowe lub ćwiczyć indywidualnie i cieszyć się efektami.

Klub otwarty jest 7 dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku możemy ćwiczyć w godz. 7-22, w soboty od 9 do 18, a w niedziele od 10 do 16.


Fit4All Gym&Fitness - wizytówka klubu:
Fit4All.jpgFit4All Gym&Fitness
ul. Warszawska 95
05-510 Konstancin-Jeziorna
Telefon: +48 609 309 209
e-mail: info@fit4all.pl
www.fit4all.pl


Fit4All Gym&Fitness - ul. Warszawska 95, Konstancin-Jeziorna:
Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".

Fit4All Gym&Fitness - promocja:

Artykuł promocyjny

piątek 13 października 2017 - 09:16:17 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja