Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Przebudowa wału przeciwpowodziowego


Przebudowa wału przeciwpowodziowego

Rozpoczęły się prace budowlane związane z przebudową lewobrzeżnego, wstecznego wału przeciwpowodziowego rzeki Jeziorki. Roboty wykonywane na zlecenie Wojewódzkiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych Oddział w Warszawie mają potrwać do końca roku.


Reklamy Google:


Wojewódzki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych Oddział w Warszawie rozpoczął prace budowlane związane z przebudową lewobrzeżnego, wstecznego wału przeciwpowodziowego rzeki Jeziorki, na odcinku od ujścia do rzeki Wisły do jazu w Konstancinie-Jeziornie, w Obórkach, Bielawie i na obszarze m. Konstancin-Jeziorna. Wykonawcą inwestycji jest firma EKOMEL Sp. z o.o. z Janowa Lubelskiego. Termin zakończenia robót planowany jest na koniec roku.

Źródło: UMiG Konstancin-Jeziorna

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości


poniedziałek 09 października 2017 - 07:20:24 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


stomatologia.jpgZadbaj o swój zdrowy uśmiech w naszym gabinecie! Zapraszamy na wizyty w miłej i przyjaznej atmosferze. Nasi lekarze czekaj na Ciebie.
NA START 10% RABATU dla osób po 60 roku życia w godzinach 9-12 oraz wiele innych, sprawdź na naszej stronie lub Facebooku. Telefon: 504 633 394.

logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja