Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

LOTTO Poland Bike Marathon w Konstancinie - zdjęcia


LOTTO Poland Bike Marathon w Konstancinie
- relacja i zdjęcia


Konstancin-Jeziorna znów należał do amatorów MTB. LOTTO Poland Bike Marathon, cykl wyścigów organizowany przez Grzegorza Wajsa, czwarty raz w historii zawitał do jedynego uzdrowiska na Mazowszu. Kolarskie Miasteczko Poland Bike znajdowało się w przepięknym Parku Zdrojowym, a wyścigi przebiegały ścieżkami i duktami leśnymi Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. W przedostatnim, szesnastym już etapie tegorocznego LOTTO Poland Bike Marathon wystartowało blisko 800 miłośników jazdy na rowerach górskich.


Na dystansie MAX (60 km) zwyciężył Adrian Jusiński (TRW MTB Racing), finiszując przed Adrianem Kuczyńskim (Absolute Bikes RedIngo Team) i Ernestem Kurowskim (Wawa Bike Team). Wśród kobiet wygrała Krystyna Żyżyńska-Galeńska (Mybike.pl), wyprzedzając Urszulę Luboińską (Trezado BikeTires.pl) i Magdalenę Kosko (Beat Bike Pro Relo Team).

Trasę MINI (32 km) najszybciej pokonał Rafał Myszkowski (Patnet Team), przed Adrianem Wawerem (Baran Cycling Team) i Bartoszem Struzikiem (Pro Cycling Team). W rywalizacji kobiet triumfowała Monika Sypuła (Wodociągi Warszawskie), która wyprzedziła Katarzynę Gregorowicz (Go Sport AK Sped Team) i Elżbietę Tyszkiewicz z Gdańska.

Reklamy Google:


Na dystansie FAN (9 km) ścigała się młodzież szkolna. Wśród chłopców zwyciężył Mateusz Szyszko (Warszawski Klub Kolarski), przed Kamilem Lachem (UKK Huragan Wołomin) i Janem Ambrożkiewiczem (Warszawski Klub Kolarski). W gronie dziewcząt najlepsza była Katarzyna Praszczałek (Dynamik-ART), przed Kamilą Klaus (Kamyk Radzymin MTB Team) i Malwiną Krzyczkowską (Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin). W Mini Crossie na terenie Miasteczka Poland Bike jeździły też dzieci w wieku 2-4 i 5-6 lat.

LOTTO Poland Bike Marathon na trasie FAN w Konstancinie-Jeziornie był jednocześnie finałem Pucharu Mazowsza, cyklu organizowanego przez Mazowiecko-Warszawski Związek Kolarski. Klasyfikację generalną młodzików wygrali Eryk Zalewski (AMP UKS Victoria Radzymin) i Kamila Wielgo (RKS Family Active), a w kategorii żaków zwyciężyli Mikołaj Langer (Warszawski Klub Kolarski) i Julia Gajewska (AMP UKS Victoria Radzymin).

W rywalizacji drużynowej w Konstancinie-Jeziornie triumfował TRW MTB Racing, przed Absolute Bikes RedIngo Team i Mybike.pl. Młodzieżową punktację drużynową wygrał Kamyk Radzymin MTB Team, przed Warszawskim Klubem Kolarskim i AMP UKS Victoria Radzymin. W klasyfikacji rodzinnej zwyciężyli Gregorowiczowie, przed Struzikami i Surdykami. W punktacji Omnium Poland Bike 2017 prowadzą nadal Grzegorz Marcinkiewicz (Nasz Bike Team) i Joanna Sobczuk (Wodociągi Warszawskie).

LOTTO Poland Bike Marathon w Konstancinie-Jeziornie został zorganizowany przy współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie, profesjonalnym sklepem i serwisem rowerowym ABSOLUTE BIKES oraz marką rowerów SUPERIOR.

Finisz sezonu coraz bliżej. W niedzielę, 8 października w warszawskim Wawrze odbędzie się finał LOTTO Poland Bike Marathon 2017. Kolarskie Miasteczko, Biuro Zawodów, start i meta wyścigów rozgrywanych pod hasłem "Rowerem po Zdrowie" znajdą się na terenie Instytutu "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" w Międzylesiu.

Źródło: Materiały organizatora

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościZobacz artykuły powiązane:

LOTTO Poland Bike Marathon w Konstancinie
- relacja i zdjęcia


Konstancin-Jeziorna znów należał do amatorów MTB. LOTTO Poland Bike Marathon, cykl wyścigów organizowany przez Grzegorza Wajsa, trzeci raz w historii zawitał do naszego miasta. Dopisała słoneczna pogoda, a frekwencja w Konstancinie-Jeziornie ponownie była imponująca. Na starcie czternastego już etapu tegorocznego LOTTO Poland Bike Marathon stanęło blisko 1000 miłośników jazdy na rowerach górskich. Wyścigi przebiegały po malowniczej trasie wytyczonej ścieżkami i duktami leśnymi Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.LOTTO Poland Bike Marathon w Konstancinie
- relacja i zdjęcia


W niedzielę, 20 września w Konstancinie-Jeziornie rywalizowali kolarze. W Parku Zdrojowym, na linii startu XIV etapu LOTTO Poland Bike Marathonu stanęło aż 850 zawodników. W imprezie organizowanej przez byłego kolarza Grzegorz Wajsa wzięli udział zarówno zawodowcy, jak i amatorzy, dzieci i młodzież. Uczestnicy imprezy ścigali się na trzech dystansach, wytyczonych na terenie naszej gminy.Poland Bike Marathon
w Konstancinie - zdjęcia


W sobotę 20 września 2014 r. w Konstancinie-Jeziornie rywalizowało około 1000 kolarzy. Na terenie naszej gminy odbył się XI etap LOTTO Poland Bike Marathonu, amatorskiego wyścigu, który przyciągnął do uzdrowiska mnóstwo sympatyków rowerów górskich. Start i metę zlokalizowano w Parku Zdrojowym, gdzie stanęło również kolarskie miasteczko z rodzinnymi atrakcjami.

wtorek 19 września 2017 - 12:11:12 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja