Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

KDK poleca: Rodzinne gry gminne


KDK poleca: Rodzinne
gry gminne


Z okazji 120-lecia Konstancina mieszkańcy mogą wziąć udział w wyjątkowych, rodzinnych grach gminnych. Konstanciński Dom Kultury przygotował dla uczestników zabawy kilka różnorodnych zadań związanych z gminą i jej historią. Najlepsi zdobędą atrakcyjne nagrody.


Zachęcamy mieszkańców Konstancina-Jeziorny, którzy ukończyli 16 lat, do wzięcia udziału w konkursie "120 lat to dopiero początek". Szczegóły i rejestracja uczestników na stronie internetowej grygminne.pl. Przy okazji urodzin miasta, warto zastanowić się dlaczego Konstancin jest wyjątkowy, czemu jesteśmy z niego dumni i czym możemy się chwalić z podniesioną głową. 120 lat to dużo, gdy myślimy o długości życia człowieka. Ale dla miasta, to dopiero początek. Dlatego jubileusz zachęca do spojrzenia w przyszłość. Jaki będzie Konstancin? Jaki chcielibyśmy, żeby był?

Reklamy Google:


Zapraszamy mieszkańców Konstancina, rodziny i grupy znajomych do udziału w konkursie, który odnosić się będzie do przeszłości, teraźniejszości i przyszłości naszego miasta. Celem zabawy jest popularyzacja historii oraz promocja gminy. Konkurs będzie składał się z czterech zadań poświęconych Konstancinowi. Zostaną ogłaszane na stronie internetowej, uczestnicy będą mieli średnio 4 tygodnie na rozwiązanie każdego z nich, a nadesłane prace będą oceniane przez Internautów. Ich wykonanie z pewnością sprawi uczestnikom wiele radości, a przy okazji będzie można nieco zgłębić swoją wiedzę na temat Konstancina-Jeziorny.

Gry będą doskonałą zabawą zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Za rozwiązanie każdego z zadań uczestnik otrzyma punkty rankingowe. Gry gminne zostaną rozstrzygnięte w grudniu. Dla zwycięzców przewidziano wartościowe nagrody.

Źródło: Konstanciński Dom Kultury

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości


poniedziałek 18 września 2017 - 18:44:24 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja