Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Ruszyły zapisy na zajęcia w GOSiR


Ruszyły zapisy na zajęcia
w GOSiR


Rozpoczęły się zapisy na zajęcia organizowane przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. GOSiR przygotował bogatą ofertę sportowo-rekreacyjną dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Od września czekają m.in.: zumba, reha pilates czy tai chi.


Z końcem wakacji Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie zaprasza na nowe zajęcia. Placówka przygotowała ciekawą ofertę, spośród której każdy może wybrać coś dla siebie - dzieci, młodzież i dorośli. "Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych mieszkańców. Regularnie rozszerzamy ofertę ośrodka o nowe propozycje skierowane do różnych grup wiekowych" - podkreśla Jolanta Urbańska, dyrektor konstancińskiego GOSiR.

Jedną z proponowanych nowości są zajęcia taneczne, adresowane do dzieci i młodzież w wieku od 7 do 12 lat. W każdy poniedziałek i w środę (godz. 15:30) instruktorka Elżbieta Giza zabierze uczestników na taneczne parkiety Ameryki Łacińskiej i Południowej. Dla osób aktywnych zawodowo ośrodek sportu proponuje zumbę fitness, która jest energetyczną mieszkanką tańca i aerobiku. Spotkania dwa razy w tygodniu - w poniedziałki (godz. 17:00) i w piątki (godz. 18:00). O wysoki poziom i urozmaicenie ćwiczeń zadba instruktorka Iwona Roglaska.

Reklamy Google:


"Zumba, nie tylko znakomicie poprawi naszą kondycję, ale i pozwoli nam ukształtować sylwetkę. Dla świeżo upieczonych mam przygotowaliśmy natomiast zajęcia pt. Mama i ja" - informuje Jolanta Urbańska. Będą to ćwiczenia edukacyjne, kondycyjne i wzmacniające. W odróżnieniu od innych zajęć, tutaj kobiety będą mogły ćwiczyć razem ze swoimi maluchami. Panie z dziećmi do 1. roku życia zapraszamy dwa razy w tygodniu - w czwartki (godz. 10:00) i w piątki (godz. 12:30). Spotkania poprowadzi instruktorka Agata Kapturska-Maksymowicz. Natomiast tym, którym zależy na wyrzeźbieniu i wzmocnieniu mięśni brzucha oraz na spaleniu tkani tłuszczowej i wymodelowaniu talii, GOSiR poleca zajęcia "Płaski brzuch". Spotkania we wtorki (godz. 14:00) i w piątki (godz. 17:00).

Na dorosłych oraz seniorów, szukających wyciszenia czekają z kolei zajęcia tai chi. Jest to chińska gimnastyka przypominająca nieco taniec. Instruktor Arkadiusz Gołygowski nauczy m.in.: utrzymywania prawidłowej postawy ciała, wytrzymałości, gibkości, koordynacji ruchowej, prawidłowego oddychania, panowania nad stresem. Zajęcia będą się odbywały we wtorki (godz. 17:30) i w czwartki (godz. 16:30). W ofercie dla seniorów GOSiR ma jeszcze wiele ciekawych propozycji. Są to m.in. zajęcia "Tańce świata", w programie których znajdą się m.in.: tańce - standardowe, towarzyskie, latynoamerykańskie czy rewie. W świat muzyki wprowadzi instruktor Ewa Giza. Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu, w poniedziałki o godz. 14:00 i w soboty o godz. 14:30.

Kolejną propozycją jest reha pilates. Ta forma gimnastyki skierowana jest do osób z problemami narządu ruchu, w szczególności osteoporozy i kładzie główny nacisk na wzmocnienie mięśni głębokich takich jak: mięśnie dna miednicy, przeponę, mięsień wielodzielny i poprzeczny brzucha. Bezpłatne ćwiczenia będą się odbywały w każdy piątek, w godz. 11:30-12:30. Polecamy również zajęcia "Zumba gold senior", które prowadzone będą w każdy wtorek i czwartek w godz. 13-14. Osoby starsze za treningi nie zapłacą nic. Muszą jednak spełnić dwa warunki - mieć ukończone 60 lat i mieszkać na terenie naszej gminy.

Tej jesieni ośrodek uruchomi również zajęcia dla dzieci i dorosłych niepełnosprawnych (ruchowo, upośledzonych umysłowo) w stopniu lekkim i umiarkowanym. W programie spotkań m.in. ćwiczenia - ruchowe przy muzyce, rytmiczne i korekcyjne, a także zajęcia wprowadzające elementy sportowe np. piłkę nożną czy koszykówkę. Zapraszamy w soboty o godz. 11:00 (dzieci) i godz. 13:00 (dorośli). Zajęcia są bezpłatne.

Po wakacyjnej przerwie wznowione zostaną także pozostałe zajęcia prowadzone do tej pory w GOSiR. Są to: dla seniorów - gimnastyka ciała i umysłu, zdrowy kręgosłup oraz taniec; dla dzieci i młodzieży - badminton, szachy, zajęcia taneczne, tenis stołowy i zapasy; dla dorosłych - fitness, w tym: interwał, TBC, ABT, trening obwodowy, body ball, badminton, crossminton, tenis stołowy oraz nordic walking - zobacz szczegółowy grafik.

Zapisy na zajęcia prowadzone są w siedzibie GOSiR: w biurze (od pon. do pt. w godz. 9:00-15:30) oraz w recepcji (od pon. do pt. w godz. 15:30-21:00). Zgłoszenia przyjmowane są także telefonicznie pod nr: 22 754 61 86 wew. 23 lub mailowo: biuro©gosir-konstancin.pl.

Źródło: UMiG Konstancin-Jeziorna

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościNowe zajęcia w GOSiR:

piątek 25 sierpnia 2017 - 10:44:05 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja