Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend


Konstancin-Jeziorna: propozycje na weekend

Długi weekend warto spędzić w Konstancinie-Jeziornie. Nie zabraknie różnorodnych, muzycznych atrakcji. W sobotę o godz. 19 w amfiteatrze wystąpi wokalista Wojciech Ezzat, a w niedzielę o godz. 16 na scenie Parku Zdrojowego usłyszymy rewelacyjny duet akordeonistów - Harmonium Duo. Natomiast we we wtorek, 15 sierpnia Święto Wojska Polskiego uświetni występ Big Bandu Rondo Konstancin, który przypomni pieśni i piosenki patriotyczne oraz żołnierskie.


Z X Factora do amfiteatru

W sobotę o godz. 19 na scenie konstancińskiego amfiteatru wystąpi znany wokalista Wojciech Ezzat. Finalista III edycji programu X Factor, w którym zajął 3. miejsce, zdobywa rzesze wielbicieli. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 9 lat. Współpracował i koncertował z takimi zespołami jak Killing Silence i Technikolor. W listopadzie ubiegłego roku wokalista nagrał swoją solową funkowo-popową płytę Nie przestawaj. Jego głos, elegancja, klasa i wyjątkowa wrażliwość muzyczna oczarują każdego słuchacza. W konstancińskim amfiteatrze zaśpiewa głównie covery znanych popowych, jazzowych i funkowych przebojów. Nie zabraknie również autorskich utworów. Wstęp wolny.

Reklamy Google:


Tańce świata w Parku Zdrojowym

W niedzielę o godz. 16 publiczność w konstancińskim amfiteatrze do tańca porwie duet rewelacyjnych akordeonistów - Harmonium Duo. Argentyńskie tango, rosyjski walc, węgierski czardasz, rumuńska hora, czy wreszcie polski; polonez, mazurek czy kujawiak, to tylko niektóre z tańców, które w wyjątkowej, autorskiej interpretacji wykonają artyści. Twórczość najwybitniejszych kompozytorów w aranżacji na duet akordeonowy nabiera wyjątkowych walorów, dzięki niezwykłym możliwościom barwowym, brzmieniowym oraz technicznym, jakie dają artystom współczesne akordeony koncertowe. Ta muzyka wciąga słuchacza od pierwszych chwil, i odbierana jest zawsze z wielkim entuzjazmem przez publiczność na wszystkich kontynentach świata. Hubert Giziewski oraz Iwo Jedynecki ukończyli Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie. Należą do czołówki najwybitniejszych polskich muzyków swojego pokolenia. W czasie wieloletniej edukacji artystycznej zdobyli szereg najwyższych nagród i wyróżnień na wielu prestiżowych festiwalach i konkursach muzycznych w kraju i za granicą. Wstęp wolny.

Roztańczona Hugonówka

Konstanciński Dom Kultury zaprasza w niedzielę o godz. 18 na potańcówkę w altanie przy Hugonówce (ul. Mostowa 15). Prawdziwa gratka dla miłośników tańca. Dobra zabawa gwarantowana. Kolejna potańcówka odbędzie się 20 sierpnia. Wstęp wolny.

Bigbandowe święto wojska

Święto Wojska Polskiego obchodzone 15 sierpnia na pamiątkę bitwy warszawskiej z 1920 roku uświetni występ konstancińskiego Big Bandu Rondo. Podczas koncertu, który rozpocznie się w amfiteatrze o godz. 17, usłyszymy pieśni i piosenki patriotyczne oraz wojskowe z różnych okresów walk o niepodległość. Zespół powstał w 2003 roku, początkowo jako orkiestra dęta przy ochotniczej Straży Pożarnej w Skolimowie, jednak ostatecznie przyjął formułę big bandu oraz nazwę Big Band Rondo Konstancin. W jego skład wchodzi kilkunastu zawodowych muzyków. Zespół jest niezwykle wszechstronny. Wykonuje bowiem muzykę marszową, patriotyczną, religijną, znane i lubiane przeboje muzyki rozrywkowej, światowe przeboje klasyki big bandu oraz dixieland.
Wstęp wolny.

Zapraszamy serdecznie!

Źródło: Konstanciński Dom Kultury

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościHarmonium Duo - plakat:

sobota 12 sierpnia 2017 - 05:27:12 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja