Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Maria Sadowska otworzyła letni sezon w Konstancinie


Maria Sadowska otworzyła letni sezon w Konstancinie

Koncert Marii Sadowskiej uroczyście zainaugurował Letni Sezon Artystyczny w Konstancinie-Jeziornie. Znana wokalistka zaśpiewała głównie utwory ze swojej płyty "Jazz na ulicach", porywając publiczność zgromadzoną w amfiteatrze do tańca i wspólnej zabawy. To dopiero początek atrakcji, które na lato przygotował Konstanciński Dom Kultury. Już 10 czerwca w Parku Zdrojowym wystąpi Andrzej Piaseczny, który będzie jedną z gwiazd Dni Konstancina.


Koncert rozpoczęli burmistrz Kazimierz Jańczuk oraz Edyta Markiewicz-Brzozoska, dyrektor Konstancińskiego Domu Kultury, którzy powitali publiczność, zaprosili na koncert oraz inne atrakcje zaplanowane na Letni Sezon Artystyczny w Konstancinie. "W tym wyjątkowym, jubileuszowym roku, w którym Konstancin obchodzi swoje 120-lecie, a uzdrowisko świętuje 100 lat istnienia Konstanciński Dom Kultury przygotował wiele atrakcji dla mieszkańców, gości i kuracjuszy" - mówił burmistrz Kazimierz Jańczuk.

Reklamy Google:


"Nie chciałabym zdradzać wszystkich niespodzianek, przygotowanych dla państwa, ale zapewniam, że nie zabraknie wyjątkowych wydarzeń. W każdy weekend wakacji zapraszamy do parku i do Konstancińskiego Domu Kultury. We wrześniu sezon artystyczny zakończy koncert wybitnej śpiewaczki Małgorzaty Walewskiej" - mówiła Edyta Markiewicz-Brzozowska, zapowiadając koncert Marii Sadowskiej. "Za chwilę zabrzmią utwory z płyty "Jazz na ulicach", zapraszam więc państwa na Jazz w parku i życzę dobrej zabawy" - dodała dyrektor KDK.

Maria Sadowska błyskawicznie nawiązała świetny kontakt z publicznością, którą zachęciła do wspólnej zabawy w rytm żywiołowych piosenek. Energia wokalistki szybko udzieliła się widowni, która tańczyła i śpiewała wraz z nią. W konstancińskim amfiteatrze zabrzmiała otwarta, nowoczesna, kipiąca energią, taneczna muzyka z emocjami na pierwszym miejscu, w której przenikają się wpływy wielu gatunków, ale zawsze prym wiedzie wszechobecny rytm. Publiczność zachwycona koncertem, długo nie chciała pożegnać się z artystką, prosząc ją bisy. Na zakończenie wokalistka zaśpiewała m.in. swoją aranżację znanego przeboju Whitney Houston "I Wanna Dance With Somebody".

Maria Sadowska jest nie tylko niezwykle wszechstronnym muzykiem, kompozytorką i wokalistką, mającą na swoim koncie 9 różnorodnych solowych płyt, lecz także reżyserką i scenarzystką filmową. Jej ostatnim filmem jest przebojowa "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Warto dodać, że podczas koncertu na widowni siedziała Magdalena Boczarska, aktorka która zagrała główną rolę w tym filmie. Wokalistka jest znana również z występów w popularnym programie telewizyjnym The Voice of Poland, w którym była jurorką.

Koncert Marii Sadowskiej zainaugurował Letni Sezon Artystyczny w Konstancinie, który będzie obfitował w różnorodne wydarzenia kulturalne, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Już 4 czerwca w Parku Zdrojowym odbędzie się piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Na weekend 10 i 11 czerwca zaplanowano Dni Konstancina, których gwiazdą będzie Andrzej Piaseczny (sobota, 10 czerwca, godz. 20.30). Ponadto w każdą sobotę i niedzielę wakacji w amfiteatrze będą odbywały się różnorodne koncerty, w niedziele - potańcówki w altanie przy Hugonówce, a w piątki lipca i sierpnia - kino plenerowe. W Parku Zdrojowym nie zabraknie również animacji dla dzieci oraz wyjątkowych wystaw plenerowych. Zapraszamy i życzymy udanej zabawy.

Źródło: Konstanciński Dom Kultury

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości


poniedziałek 22 maja 2017 - 13:16:20 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja