Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Remonty dróg - utrudnienia w Konstancinie


Remonty dróg - utrudnienia w Konstancinie

W środę, 3 maja zaczną się prace remontowe na prowadzącym do Konstancina-Jeziorny odcinku ul. Łukasza Drewny w Warszawie. Utrudnienia dla kierowców i pasażerów autobusów miejskiej komunikacji potrwają prawdopodobnie do 7 maja. Trwa też remont ul. Bielawskiej w Konstancinie.


Remont ulicy Bielawskiej rozpoczął się w czwartek, 27 kwietnia. Jesienią wykonano nowy asfalt, ale okazało się, że nowa nawierzchnia pozostawia wiele do życzenia. Urząd miasta wstrzymał zapłatę i zobowiązał wykonawcę do naprawy wadliwej nakładki asfaltowej. Remont po remoncie prawdopodobnie potrwa aż do 7 maja. Kierowcy oraz pasażerowie autobusów komunikacji miejskiej (autobus 710 ma zmieniona trasę) muszą więc uzbroić się w cierpliwość i przygotować się na utrudnienia.

To jednak nie jedyne prace remontowe, które mogą w najbliższym czasie utrudnić ruch w naszym mieście. Już w środę, 3 maja od godz. 15 zaczną się prace na ulicy Łukasza Drewny. W związku tym wyłączona z ruchu będzie jezdnia prowadząca w kierunku Konstancina-Jeziorny. Na odcinku od ulicy S. Korbońskiego do granicy miasta. Ruch będzie odbywał się po jezdni wschodniej, na której będzie po jednym pasie w każdym kierunku. Zamknięty będzie wyjazd na ul. Drewny z ul. Zapłocie (od strony zachodniej). Skrzyżowanie z ul. Przekorną będzie czynne, ale wprowadzony zostanie zakaz skrętu w lewo dla jadących od strony centrum. Objazd dla tej relacji zostanie poprowadzony ulicami: Przyczółkowa - Przekorna. Remont ul. Łukasza Drewny ma potrwać do 7 maja, do godz. 22.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości


wtorek 02 maja 2017 - 08:18:15 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


zubrowka.jpg

logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja