Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Budżet obywatelski w Konstancinie


Budżet obywatelski
w Konstancinie


Przed nami kolejna, piąta już edycja budżetu obywatelskiego gminy Konstancin-Jeziorna. Na pomysły mieszkańców, które będą realizowane w przyszłym roku, samorząd przeznaczy milion złotych, w tym 700 tys. zł na zadania inwestycyjne i 300 tys. zł na zadania z zakresu m.in. kultury, sportu i rekreacji. Nabór projektów rusza 3 kwietnia 2017 r.


Mieszkańcy naszej gminy na zgłoszenie swoich pomysłów będą mieli niecały miesiąc. Projekty będą przyjmowane do 28 kwietnia 2017 r. Podobnie jak w poprzedniej edycji, maksymalna wartość pojedynczego zadania nie może przekroczyć 100 tys. zł dla inwestycji i 50 tys. zł dla projektów "pozostałych".

Reklamy Google:


Do 31 maja projekty zgłoszone przez mieszkańców będą weryfikowane. Ogłoszenie listy zadań zakwalifikowanych do głosowania ma nastąpić do 9 czerwca. Głosowanie ruszy 4 września i potrwa do 15 dnia tego samego miesiąca. Ogłoszenie listy projektów przyjętych do realizacji w 2018 roku nastąpi do 29 września 2017 r.

Wszelkie informacje dotyczące budżetu obywatelskiego dostępne są pod adresem: konstancin.budzet-obywatelski.org. Na stronie znajdziemy m.in.: wskazówki jak przygotować projekt, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i cennik z przykładowymi, szacunkowymi kosztami wybranych zadań.

Polecamy też warsztaty informacyjno-edukacyjne dotyczące składania wniosków, które odbędą się w sobotę, 8 kwietnia w godz. 14-17 w sali posiedzeń UMiG przy ul. Świetlicowej 1 oraz w piątek, 21 kwietnia w godz. 16-18 w Konstancińskim Domu Kultury Hugonówka przy ul. Mostowej 15.

Źródło: UMiG Konstancin-Jeziorna

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościWarsztaty informacyjno-edukacyjne - plakat:

Zobacz artykuły powiązane:

Budżet obywatelski w Konstancinie - wyniki głosowania

Znane są już wyniki głosowania na projekty budżetu obywatelskiego gminy Konstancin-Jeziorna. W głosowaniu wzięło udział 1939 mieszkańców naszej gminy. Z budżetu gminy na 2017 rok realizowanych będzie 10 zadań o charakterze inwestycyjnym na kwotę 617.650 zł, oraz 12 projektów pozostałych na kwotę 363.164 zł.Budżet obywatelski Konstancina - wyniki głosowania

Znamy już wyniki głosowania na projekty, które w 2016 roku zostaną zrealizowane w ramach budżetu obywatelskiego. Mieszkańcy wybrali 9 projektów spośród 27 zgłoszonych. Budżet obywatelski wyniesie ponad 850 tys. złotych. Postanowiliśmy także sprawdzić jak idzie realizacja tegorocznego budżetu obywatelskiego. Okazało się, że jeszcze nie wszystkie projekty zostały zrealizowane.

środa 29 marca 2017 - 12:12:55 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja