Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Krzysztof Kiljański w Konstancinie - relacja


Krzysztof Kiljański w Konstancinie - relacja

W Konstancinie-Jeziornie wystąpił znany wokalista Krzysztof Kiljański, który zaśpiewał na scenie Hugonówki. Recital ''Blue moon'' przyciągnął do Konstancińskiego Domu Kultury wielu sympatyków twórczości artysty, nazywanego polskim Sinatrą.


Światowe, ponadczasowe szlagiery muzyki rozrywkowej, standardy jazzowe, autorskie interpretacje znanych utworów, aksamitny głos, a także niepowtarzalna atmosfera - tego wszystkiego mogli doświadczyć uczestnicy nastrojowego recitalu "Blue moon", który w sobotę, 11 lutego odbył się w Konstancińskim Domu Kultury. Koncert Krzysztofa Kiljańskiego zapewnił publiczności wyjątkowe, wokalne doznania. Sądząc po reakcji widowni, która nagrodziła artystę owacją na stojąco, wszyscy doskonale się bawili.

Reklamy Google:


Podczas walentynkowego koncertu sala Hugonówki wypełniła się niemal po brzegi. Krzysztof Kiljański zaśpiewał najpiękniejsze światowe i polskie utwory muzyki rozrywkowej oraz standardy jazzowe w oryginalnych interpretacjach. Akompaniował mu znakomity pianista Piotr Wrombel. W Hugonówce zabrzmiały głównie utwory z płyty "In the Room" z 2005 roku. Publiczność wysłuchała także ponadczasowych szlagierów z repertuaru Franka Sinatry czy Louisa Armstronga. Nie zabrakło również największego przeboju Krzysztofa Kiljańskiego, piosenki "Prócz ciebie nic", nagranej z Kayah, która przyniosła mu wielką popularność.

Wokalista szybko zjednał sobie publiczność, nie tylko śpiewem, lecz także zabawnymi i interesującymi anegdotami, które niemal przed każdym utworem opowiadał z wielkim poczuciem humoru i dystansem do siebie samego. Przywoływał zazwyczaj okoliczności, w jakich powstawały utwory. Na bis zabrzmiała piosenka "Georgia on my mind" wykonywana m.in. przez Raya Charlesa, którą wokalista pożegnał się z konstancińską publicznością. Warto dodać, że była to już druga wizyta Krzysztofa Kiljańskiego w naszym mieście, a artysta stwierdził, że z przyjemnością odwiedzi Konstancin ponownie.

Źródło: Konstanciński Dom Kultury

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości


środa 15 lutego 2017 - 15:32:42 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja