Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Nowa poczta w Konstancinie-Jeziornie


Nowa poczta w Konstancinie-Jeziornie

W Konstancinie-Jeziornie przy ul. Świetlicowej 7/9 lok. C2 powstała nowa placówka Poczty Polskiej. Znajduje się na terenie pawilonów handlowo-usługowych przy ul. Bielawskiej, naprzeciwko marketu Bomi. To piąty punkt poczty w naszym mieście.


W nowo otwartej Agencji Pocztowej można skorzystać niemal ze wszystkich usług oferowanych przez pocztę, m.in. opłacić rachunki, abonament RTV czy należności do Urzędu Skarbowego oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Można również nadać i odebrać paczki oraz przesyłki listowe (także awizowane), a także kupić znaczki pocztowe. Nie można natomiast odebrać renty czy emerytury ani przekazu pieniężnego.

Reklamy Google:


Nowa placówka Poczty Polskiej przy skrzyżowaniu ulic Świetlicowej i Bielawskiej jest czynna w poniedziałki w godz. 10-20 oraz od wtorku do piątku w godzinach 10-19. To piąta placówka Poczty Polskiej na terenie naszego miasta. Urzędy Pocztowe w Konstancinie-Jeziornie znajdują się przy ul. Pułaskiego 20F, Wilanowskiej 1, natomiast filie na terenie STOCER-u przy ul. Wierzejewskiego 12 oraz przy ul. Warszawskiej 64.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości


środa 08 lutego 2017 - 14:13:29 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


zubrowka.jpg

logo_zajvip.jpg
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Konstancin
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej położonej w samym sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny... więcej
reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja