Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Zapraszamy do kina w Hugonówce


Zapraszamy do kina
w Hugonówce


W lutym Konstanciński Dom Kultury zaprasza do kina. W repertuarze m.in. walentynkowy seans wzruszającej i zabawnej komedii "Po prostu miłość", niezwykle interesujący dokument "Wiek głupoty" oraz spotkanie Konstancińskiego Klubu Filmowego, podczas którego zostanie wyświetlony głośny film z Helen Hunt w roli głównej.


W każdym miesiącu w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Mostowej 15 można obejrzeć kilka seansów kinowych oraz stałe cykle, m.in. "Kino w Hugonówce" lub "Bezsenna noc w Hugonówce". W Hugonówce są wyświetlane zarówno polskie, jak i zagraniczne obrazy. Przebojowe tytuły oraz nieco mniej znane produkcje, arcydzieła kinematografii, filmy różnych gatunków, nowe i stare oraz kultowe, z niezapomnianymi kreacjami gwiazd kina.

Reklamy Google:


Konstanciński Klub Filmowy z Helen Hunt

Gwiazdą najbliższego spotkania Konstancińskiego Klubu Filmowego będzie znana amerykańska aktorka Helen Hunt. Ma w swoim dorobku kilkadziesiąt ról zarówno filmowych, jak i telewizyjnych. Jest także laureatką wielu prestiżowych nagród, m.in. Złotego Globu i Oscara za kreację pierwszoplanową w tragikomedii "Lepiej być nie może". Podczas spotkania we wtorek, 7 lutego o godz. 19 będzie wyświetlony jeden z jej najlepszych filmów. Zachęcamy nie tylko do udziału w projekcjach, ale także do zabrania głosu w dyskusjach, gdyż podczas spotkań poruszane są tematy wyświetlanego filmu. Każde spotkanie klubu poświęcone jest innemu zagadnieniu np. aktorowi bądź reżyserowi. Informacje dotyczące tytułów filmów można uzyskać pod adresem mailowym: abachurska©konstancinskidomkultury.pl oraz pod numerem telefonu
22 484 20 20. Wstęp wolny.

Walentynkowy seans

Z okazji walentynek, w piątek, 10 lutego o godz. 19 Konstanciński Dom Kultury przygotował specjalny wieczór kinowy. Zaprasza do Hugonówki przy ul. Mostowej 15 na wzruszający i zabawny amerykański melodramat z 2008 roku w reżyserii Joela Hopkinsa "Po prostu miłość". W rolach głównych świetny duet wybitnych aktorów Dustin Hoffman i Emma Thompson. Bilety w cenie 10 zł można kupić w kasie KDK oraz na stronie internetowej konstancinskidomkultury.pl.

Dokument w Hugonówce

W piątek, 24 lutego w Hugonówce będzie wyświetlony niezwykle interesujący film dokumentalny "Wiek głupoty". Jest rok 2055. Po kataklizmie ostatni z ludzi budują schron, w którym jak w biblijnej Arce przechowywane są ostatnie okazy zwierząt, owadów i roślin. Kustosz tego przedziwnego miejsca (Pete Postlethwaite) przegląda archiwalne materiały z przeszłości i stawia pytanie, dlaczego nie powstrzymaliśmy zmian klimatycznych na Ziemi, kiedy jeszcze było to możliwe. Niezwykle interesujący, brytyjski film dokumentalny w reżyserii Franny Armstrong to ambitnie zrealizowana próba przepowiedzenia naszej nieodległej przyszłości. Jak będzie wyglądać Ziemia za 50 lat? W jakim miejscu znajdzie się człowiek? Czy spełni się katastroficzna wizja przyszłości: wody z roztopionych lodowców zaleją świat, oszalałe słońce wypali żyzne grunty, zapanuje wielki głód, a gatunki zaczną po kolei wymierać? Film wieszczy zagładę ludzkości, a jednocześnie stara się wpłynąć na zmianę naszego myślenia i postępowania, by uchronić Ziemię od katastrofy. W filmie znajdziemy wiele pomysłowo i niekiedy dowcipnie zrealizowanych animacji, które pokazują ewolucję gatunku ludzkiego, historię wojen o surowce, proporcje zużycia energii przez mieszkańców USA, Europy i krajów Trzeciego Świata. Dokumentalistka przedstawia nam również kilku współczesnych "Don Kichotów", walczących o dobro planety, z których moglibyśmy brać przykład. Wstęp wolny.

Źródło: Konstanciński Dom Kultury

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości


wtorek 07 lutego 2017 - 07:30:46 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja