Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Pożar przy ul. Wierzejewskiego w Konstancinie


Pożar przy ulicy Wierzejewskiego
w Konstancinie


W piątek, 27 stycznia w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Wierzejewskiego 13 doszło do niegroźnego pożaru. Paliła się niezamieszkana willa. W akcji, która trwała niewiele ponad godzinę, uczestniczyło 6 jednostek straży pożarnej. Nikomu nic się nie stało. Przyczyny pożaru ustali policja. Akcja naprzeciwko bramy do STOCER-u spowodowała niewielkie utrudnienia w ruchu.


Dokładnie o godz. 8.42 rano straż pożarna została wezwana do pożaru willi przy ul. Wierzejewskiego. "Kiedy zastępy dotarły na miejsce, okazało się, że palą się drzwi wejściowe do budynku, rozdzielnia elektryczna znajdująca się w przedsionku oraz kolejne drzwi prowadzące do pozostałych pomieszczeń" - mówi st. kpt. Łukasz Darmofalski, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie.

Niewielki pożar wybuchł w budynku znajdującym się naprzeciwko bramy wjazdowej do STOCER-u. Strażacy dość szybko opanowali i ugasili pożar, który nie zdążył ogarnąć całego domu. Spaliły się tylko drzwi i skrzynka elektryczna, znajdujące się w przedsionku willi. Po ugaszeniu ognia strażacy w aparatach tlenowych sprawdzili wszystkie pomieszczenia, przewietrzyli budynek i wynieśli z niego nadpalone elementy.

Reklamy Google:


Dom nie był zamieszkany i wewnątrz nie było żadnego wyposażenia. Od pewnego czasu był wystawiony na sprzedaż. W akcji, która trwała niewiele ponad godzinę, uczestniczyło aż 6 jednostek straży pożarnej. Po trzy wozy z Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej oraz z Ochotniczej Straży Pożarnej. Podczas pożaru nikt nie ucierpiał.

"Dokładne przyczyny pożaru nie są znane. Ustali je policja" - dodaje kpt. Darmofalski. Na tę chwilę nie można więc wykluczyć ani podpalenia czy zaprószenia ognia ani zwarcia instalacji elektrycznej. W wielu konstancińskich, opuszczonych budynkach przed mrozem kryją się bezdomni. Jednak nie wiadomo czy ktoś nocował w tej willi. Akcja spowodowała niewielkie, krótkotrwałe utrudnienia ruchu ulicą Wierzejewskiego. Droga nie została zamknięta i cały czas była przejezdna, tyle, że samochody musiały się przeciskać między wozami strażackimi.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościPożar przy ul. Wierzejewskiego w Konstancinie - 27 stycznia 2017 r.:

Zobacz artykuły powiązane:

Podtrucie czadem
w Habdzinie


W poniedziałek wieczorem w Habdzinie 8-latek podtruł się czadem. Pogotowie zabrało go do szpitala. Na miejsce przyjechała też straż pożarna, która sprawdziła i przewietrzyła dom. Strażacy apelują, by w sezonie grzewczym zachować szczególną ostrożność i przestrzegają przed niebezpiecznym tlenkiem węgla.

piątek 27 stycznia 2017 - 15:48:14 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja