Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Wiosną ma ruszyć budowa Quick Park Konstancin


Wiosną ma ruszyć budowa Quick Park Konstancin

W grudniu 2015 roku spółka Real2b Development ogłosiła, że w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Warszawskiej planuje budowę nowego kompleksu handlowo-usługowego Quick Park Konstancin. Trwają przygotowania do budowy, która ma zacząć się już wiosną tego roku. Nowe centrum handlowe prawdopodobnie będzie gotowe w połowie 2018 roku.


Spółka Real2b Development już przeszło rok temu zdradziła swoje plany budowy nowego centrum handlowego. Ma ono powstać przy ul. Warszawskiej, tuż przy granicy naszej gminy ze stolicą, w sąsiedztwie restauracji McDonald's, osiedla Konstancja oraz American School of Warsaw. Inwestor planuje budowę 2 niezależnych obiektów handlowych, oferujących łącznie ok. 30 punktów usługowo-handlowych. Oprócz sklepów mają powstać również parking, kino oraz obiekty rekreacyjne.

Reklamy Google:


Planowane przedsięwzięcie na początku ubiegłego roku wywołało kontrowersje wśród mieszkańców i przedstawicieli władz gminy. Deweloper chciał bowiem wybudować na drodze wojewódzkiej dwa nowe skrzyżowania, umożliwiające skręt do centrum handlowego z obu stron. Władze naszego miasta sprzeciwiły się tym planom, uznając, że wywołałyby zbyt duże utrudnienia na głównej ulicy miasta. Spółka zrezygnowała z kontrowersyjnego skrętu. Prawdopodobnie powstanie tylko jedno skrzyżowanie już na terenie Warszawy, z którego będzie można wjeżdżać na teren nowego kompleksu.

Od dyskusji na temat rozwiązań komunikacyjnych niebawem minie rok. Tymczasem temat nowego centrum handlowego w naszej gminie niemal zupełnie ucichł. To jednak nie znaczy, że projekt został zarzucony. Wręcz przeciwnie. Inwestor przygotowuje się do budowy, trwają niezbędne procedury i uzgodnienia. Budowa prawdopodobnie ruszy wiosną. Jeśli wszystko przebiegnie zgodnie z planem, prace mają potrwać tylko 12 miesięcy. Nowe centrum handlowe ma więc być gotowe w połowie 2018 roku.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościZobacz artykuły powiązane:

Quick Park Konstancin
- organizacja ruchu


Spółka Real2b Development, która planuje budowę nowego kompleksu handlowo-usługowego Quick Park Konstancin, zrezygnowała z pomysłu utworzenia nowego skrzyżowania na ul. Warszawskiej. Proponowane przez spółkę rozwiązanie komunikacyjne mogło zakorkować główną drogę łączącą Konstancin z Warszawą.Nowe centrum handlowe
- Quick Park Konstancin


W Konstancinie powstanie nowy kompleks handlowo-usługowy z licznymi restauracjami i kawiarniami. Otwarcie Quick Park planowane jest na przełomie 2016 i 2017 roku. Planowany obiekt w Konstancinie to jeden z kilkudziesięciu inwestycji pod marką Quick Park przygotowywanych do realizacji przez inwestora - firmę Real2B.Nowe centrum handlowe w Konstancinie

W Konstancinie-Jeziornie przy ul. Warszawskiej obok restauracji McDonald’s prawdopodobnie powstanie nowe, niewielkie centrum handlowe. Właściciel terenu, firma GTC poinformowała o swoich planach na łamach Gazety Wyborczej.

poniedziałek 09 stycznia 2017 - 17:57:28 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Konstancinie

polecamy firmy/usługi


arpwave.jpgBardzo szybko i skutecznie leczymy pacjentów m.in. z bólami stawu biodrowego, pleców, barku, rwą kulszowa, leczymy naderwane mięśnie, bóle stawu skokowego. Pomagamy w bardzo ciężkich przypadkach. Umów się na wizytę w gabinecie w Konstancinie. Telefon: 512 232 756. Jeśli pierwsza wizyta nie pomoże nic nie zapłacisz.

Radca_prawny.jpg
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
UL. WILANOWSKA 1 A, I p.
KONSTANCIN-JEZIORNA
Doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców.
W celu umówienia wizyty proszę
o kontakt tel.: 509 202 165
.
mail: kancelaria.konstancin@gmail.com

reklama.jpg
Reklama w portalu
Konstancin24.eu
Wypróbuj reklamę w portalu Konstancin24.eu! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej
reklama
promocja