Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Moderatorzy: admin, kacper, tomek24, marylka
Autor Odpowiedzi
amira
23 lis 2011 : 12:53
Zarejestrowany #566
Dołączył: 22 lis 2011 : 13:53
postów: 2
Zainteresował mnie jeden postulat o Marcela. Chodzi o to, aby na odpowiedzialne stanowiska w naszej gminie byli wybierani ludzie z tej gminy a nie z innych gmin. Czy to oznacza, że u nas do takich funkcji zatrudnia się osoby z innych gmin lub miast?
Jeśli tak by było - to chyba niektórzy nasi decydenci upadli na głowę w dosłownym znaczeniu! Jest filmówka w Łodzi szkoła managerów ( bardzo znana ) w Krakowie, czy to znaczy, że wkrótce stamtąd będziemy sprowadzać "specjalistów" od wydawania naszych pieniędzy? Zapewne usłyszę, że to konkursy tak przesądziły. Nie do mnie ta mowa.
A co z dojazdami? Pewnie trzeba będzie tym "wybranym" zafundować je ( też na naszych pieniędzy ). A może już takie dojazdy lub zwroty za benzynę fundujemy komuś niezastąpionemu. Proponuję, abyśmy się temu dokładniej przyjrzeli!
I jeszcze coś: słyszałam, że w " Pytaniach do radnego Komosy" - tenże pan odpowiada w stylu: "nie wiem ale jak się dowiem to odpowiem". Po czym nie odpowiada. a jeśli zabiera głos - gada nie na temat i nie tam gdzie trzeba. A w ogóle, to się zwyczajnie ślizga. Nieładnie Panie B. K.!
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System